Puzdro Silicone Cover pre Samsung Galaxy S23 Ultra, navy

Nové
CENA S DPH
39,90 €
22,99
Kód produktu: 457135

POPIS: Puzdro Silicone Cover pre Samsung Galaxy S23 Ultra, navy

O produkte

 • Viac ochrany vo veľkom štýle
  Dodajte svojmu telefónu Samsung z rady Galaxy S23 ďalšiu vrstvu ochrany a rozžiarte ho záplavou nádherných farebných odtieňov so silikónovým zadným krytom, ktorý ho ochráni pred náhodným poškodením a zároveň sa dokonale zladí s vaším vybratým oblečením. A keďže je vyrobený telefónu priamo na mieru, nemusíte sa báť, že by akýmkoľvek spôsobom blokoval prístup k jednotlivým ovládacím prvkom či akokoľvek bránil vo výhľade objektívom fotoaparátu.
 • Jemný na dotyk, krásny na pohľad
  Zadný kryt vďaka použitiu vysokokvalitného a mäkkého silikónu prinesie na dotyk jemný povrch, a zároveň výrazne zlepší prémiový dizajn vášho telefónu. Každodenná práca s ním bude nekonečným potešením.
 • Dokonale harmonické prepojenie
  Vziať si telefón do náročnejšieho prostredia nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka krytu, ktorý pevne obopína jeho telo, je plne chránený pred nevzhľadnými škrabancami, náhodnými pádmi alebo odreninami, takže ho budete môcť používať s väčším elánom a menšími obavami z toho, čo by sa stalo, keby.
 • Spoločne k zelenším zajtrajškom
  Zakúpením originálneho príslušenstva Samsung pre sériu Galaxy S23 ochránite svoj telefón i našu planétu. Pri jeho výrobe sa v maximálnej možnej miere používajú recyklované materiály, vďaka čomu získal medzinárodný certifikát UL, ktorý označuje výrobky s nízkym vplyvom na životné prostredie a prírodný ekosystém.

Produktové video

Recenzia na Puzdro Silicone Cover pre Samsung Galaxy S23 Ultra, navy

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky