Samsung Galaxy Buds Live, black

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
169 €
79,90
Cena bez DPH: 66,58
Kód produktu: 410182

POPIS: Samsung Galaxy Buds Live, black

Slúchadlá, ktoré s vami budú ladiť v každom momente. S ikonickým tvarom, ergonomickým dizajnom, prispôsobením, ktoré vás nevytrhne z prirodzeného prostredia a reproduktorom optimalizovaným pre lepší zážitok.

Prečo kúpiť Samsung Galaxy Buds Live ?

 • Najnovší tvar skutočne bezdrôtových slúchadiel
  Pozoruhodný dizajn Galaxy Buds Live vyniká aj priamo vo vašom uchu. Slúchadlá sú prispôsobené krivkám ucha a tváre, aby vyzerali prirodzene.
 • Stvorené pre vaše uši
  Galaxy Buds Live ľahko sadnú do vášho ucha a poskytnú vám tak celodenné pohodlie a znížia únavu. Ich ergonomický dizajn je pohodlný, najmä kvôli dvom veľkostiam hrotov pre lepšie uchytenie. Môžete tak cestovať do práce či na návštevu bez toho, že by ste slúchadlá museli vyberať z uší.
 • To, čo počujete, je len na vás
  Skutočne bezdrôtové slúchadlá Galaxy po prvýkrát používajú technológiu Aktívneho potlačenia hluku (ANC) pre otvorený typ slúchadiel. Tá znižuje okolitý hluk bez toho, že by ste prišli o to, čo je dôležité, napríklad hlasy a oznámenia. Budete tak počuť viac toho, čo skutočne počuť chcete — a to všetko pomocou jedného dlhého stlačenia pre zapnutie technológiebezdrôtové slúchadlá Galaxy po prvýkrát používajú technológiu Aktívneho potlačenia hluku (ANC) pre otvorený typ slúchadiel. Tá znižuje okolitý hluk bez toho, že by ste prišli o to, čo je dôležité, napríklad hlasy a oznámenia.
 • Staňte sa svedkami skutočne živého zvuku
  Budete mať pocit, že sedíte v prvom rade alebo že ste súčasťou niečoho väčšieho. 12 mm reproduktory so zvukom od spoločnosti AKG spolupracujú s ergonomickým dizajnom Galaxy Buds Live, aby poskytli priestranný zvuk, zatiaľ čo výkonný driver a basový kanál pomáhajú vysielať do vzduchu hlboké basy a starajú sa tak o plynulý chod zvuku.
 • Inteligentný asistent, ktorý vás počúva
  Bixby sa zobudí okamžite, keď naň zavoláte. Reaguje na váš hlas a umožní vám ovládať telefón bez zdvihnutia prsta. Spravujte svoje hovory, upravujte hlasitosť alebo si na cestách pozrite počasie. Vy hovoríte, Bixby počúva.
 • Ostré a jasné vyznenie slov
  S tromi vstavanými mikrofónmi a funkciou Voice Pickup Unit získate najlepšiu kvalitu hovorov medzi skutočne bezdrôtovými slúchadlami. Funkcia Voice Pickup Unit sníma, kedy sa vaša čeľusť pohybuje a kedy vaša čeľusť vibruje. Tieto údaje sa potom prevádzajú na hlasové signály, aby poskytli vylepšenú kvalitu zvuku.
 • Dlhšia výdrž pre viac počúvania
  Stačí nabíjať pár minút a znova sa môžete obklopiť hudbou. Za päť minút nabíjania získate hodinu počúvania či už obľúbeného playlistu alebo najnovšieho podcastu. Ak potrebujete ešte viac, môžete dokonca na nabitie Galaxy Buds Live na cestách využiť aj silu svojho smartfónu.
 • Ľahko spárujte
  Položte Galaxy Buds Live v režime párovania blízko počítača pre dokončenie vašej práce. Na ľahší a jednoduchší spôsob spojenia týchto zariadení použite funkciu Swift Pair pre počítače s Windows 10. Stiahnite si aplikáciu Galaxy Wearable pre Android alebo aplikáciu Samsung Galaxy Buds na iOS a spárujte svoje smart zariadenia cez Bluetooth.

Technická špecifikácia

Slúchadlá
Bluetooth: v5.0, HFP, A2DP, AVRCP
Dosah: +/- 10 metrov
Doba prehrávania: cca 6 hodín
Vyladený zvuk: áno, od AKG
Podpora gest: áno
Rozmery: 17.5 x 22.5 x 19.2 mm
Hmotnosť: 5.6 g
Kompatibilita: Android, iOS, PC, atď
Púzdro
Kapacita vstavanej batérie: 252 mAh
Výdrž vstavanej batérie: cca 7 hodín
Rozmery: 70 x 38.8 x 26.5 mm
Hmotnosť: 39.6 g
Nabíjanie: USB-C
Podpora bezdrôtového nabíjania: áno

Obsah predajného balenia:

 • Samsung Galaxy Buds Live
 • prenosné/dobíjacie púzdro
 • náhradné náušníky
 • náhradné krídelka
 • USB-C kábel
 • dokumentácia

Produktové video

Recenzia na Samsung Galaxy Buds Live, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky