Samsung Galaxy Fit SM-R370, Black - SK distribúcia

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
Cena s DPH
99.99 €
54,99
Cena bez DPH: 45,83
Kód produktu: 397389

POPIS: Samsung Galaxy Fit SM-R370, Black - SK distribúcia

Galaxy Fit prináša novú generáciu dizajnu a vnímania čím náramok skutočne dokáže byť. Farebný AMOLED displej, jednoduchý dizajn a ďalšie vychytávky sú ukryté v tomto tele s tenkým profilom. Náramok je navyše perfektne odolný - vojenská certifikácia MIL-STD-810G a vodotesnosť 5ATM. Galaxy Fit tu nie je pre udržanie Vášho tempa, je tu aby Vás posúval každým dňom ďalej.

Prečo kúpiť Samsung Galaxy Fit ?

 • Príjemný na nosenie a plný motivácie
  Všetko, čo potrebujete, budete mať okamžite na dosah. Náramok Galaxy Fit zobrazí vaše fitnes štatistiky rýchlo a zrozumiteľne na Full Color AMOLED displeji. Stačí otočiť zápästím a získate prístup ku všetkým dôležitým údajom vo vysokom rozlíšení.
 • Taký ľahký, že ho ani nepocítite
  Bol stvorený, aby vás posúval vpred. Náramok Galaxy Fit je vyrobený z odolného a ultraľahkého materiálu, ktorý vás rozhodne nebude žiadnym spôsobom zaťažovať. Naopak, bude vás sprevádzať pri prekonávaní vašich nových výziev.
 • Vydrží aj tie najnáročnejšie tréningy
  Posilnite svoju každodennú rutinu. Náramok má dostatok energie na sledovanie všetkých vašich aktivít počas celého dňa. A dokonca dokáže prijímať notifikácie priamo z vášho smartfónu.
 • Vytvorený, aby s vami udržal krok
  Ak si nastavíte zmysluplné fitnes ciele, dosiahnete toho oveľa viac. Galaxy Fit disponuje vojenským štandardom odolnosti MIL-STD-810G a certifikáciou vodotesnosti 5ATM. Už vám nič nezabráni cvičeniu kedykoľvek a kdekoľvek - náramku totiž neuškodí ani prach ani dážď.
 • Počúva vaše srdce
  Náramok Galaxy Fit monitoruje váš tep aj vtedy, keď na to nemyslíte. Automaticky vám posiela upozornenia o prípadných výchylkách, ktoré sa udejú mimo športových aktivít.
 • Viac než len sledovanie pohybu
  Dokáže viac než len monitorovať vašu činnosť. Jeho prostredníctvom môžete dokonca reagovať na prichádzajúce správy prednastavenými odpoveďami. Vďaka synchronizácii s telefónom vás nikdy nikto nevyruší v časoch, kedy si to nebudete želať. A po vstupe do novej časovej zóny vám navrhne zobrazenie roamingových hodiniek(dostupné v budúcej aktualizácii).
 • Zaznamená každý váš pohyb
  S funkciou automatického sledovania náramok Galaxy Fit rozozná až šesť pohybových aktivít, takže sa môžete naplno sústrediť len na tréning. Vyberte si z ponuky 90 druhov cvičení v aplikácii Samsung Health a upravte si ich podľa vlastných potrieb. A čo viac - nastaviť si môžete aj obľúbenú aktivitu pre ešte rýchlejší štart.
 • Lepší spánok
  Náramok Galaxy Fit s funkciou automatického sledovania spánku analyzuje vaše spánkové vzorce. Používa na to štyri fázy, v rámci ktorých detekuje pohyby vášho tela, kým oddychujete. Získané údaje následne intuitívne roztriedi, aby ste mohli lepšie kontrolovať aj svoj spánkový režim.
 • Dopraje vám oddych
  Zbavte sa stresu. Sledujte jeho hodnoty pomocou Galaxy Fit, ktorý vám následne ponúkne dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu znížiť stres.

Technická špecifikácia

Displej
Typ: farebný, 16miliónov
Technológia: AMOLED
Veľkosť: 0.95''
Rozlíšenie: 240 x 120 px
Veľkosť
Veľkosť tela: 45.1 x 18.3 mm
Hmotnosť: 23 g
Systém/Procesor
Operačný systém: FreeRTOS
RAM: 2 MB
Vnútorná pamäť: 32 MB
Dáta
Bluetooth: v5.0, LE
Senzor srdcového tepu: Áno
Iné senzory: akcelerometer, gyro
Batéria
Výdrž: 7-8 dní bežného využívania
11 dní nízkeho využívania
Kapacita: 120 mAh
Ďalšie vlastnosti
Vodeodolnosť: 5ATM
Vojenský štandard: MIL-STD-810G
Notifikácie: Áno, vibrovaním
Kompatibilita: Android 4.4 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší
ostatné zariadenia s BT 4.0 a vyšším

Obsah predajného balenia:

 • Samsung Galaxy Fit
 • dobíjací kábel
 • dokumentácia

Produktové video

Recenzia na Samsung Galaxy Fit SM-R370, Black - SK distribúcia

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky