SanDisk Ultra Secure Digital SDXC UHS-I 64GB | Class 10, rýchlosť 80MB/s (SDSDUNC-064G-GN6IN)

Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
predĺžená záruka na tento produkt je 40 mesiacov
40
Nové
CENA S DPH
36 €
16.39
Kód produktu: 379000

POPIS: SanDisk Ultra Secure Digital SDXC UHS-I 64GB | Class 10, rýchlosť 80MB/s (SDSDUNC-064G-GN6IN)

Moderná a rýchla pamäťová karta formátu Secure Digital eXtended Capacity, ktorá vyniká nízkou spotrebou a dosahuje vysoké prenosové rýchlosti s minimálnou garantovanou rýchlosťou zápisu 40 MB/s. Kartu možno použiť do prístrojov podporujúcich karty typu SDXC ako sú napríklad digitálne fotoaparáty, PDA zariadenia, tablety, video kamery a pod... Kapacita pamäte poskytuje užívateľovi nadštandardný priestor pre uloženie veľkého množstva fotografií, videa, hudby a ďalších súborov.

Prečo kúpiť SanDisk Ultra Secure Digital ?

 • TWICE AS FAST AS ORDINARY SDHC/SDXC CARDS
  Ukladajte veľa fotografií a videí vo formáte Full HD a rýchlo ich preneste do počítača pomocou pamäťových kariet SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I. Tieto pamäťové karty ponúkajú rýchlosť čítania až 80 MB/s a sú dvakrát rýchlejšie ako obyčajné karty SDHC.
 • GREAT FOR CAPTURING FULL HD VIDEOS
  Pamäťové karty SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I majú klasifikáciu rýchlosti triedy 10 na nahrávanie videí vo formáte Full HD (1080p). Vychutnajte si hladký výkon pri nahrávaní videa, či už ste nahrávať rodinné stretnutia, športové udalosti alebo školskú hru.
 • UP TO 128 GB OF STORAGE SPACE
  Pamäťové karty SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I sa dodávajú s pamäťovou kapacitou až 128 GB, čo vám umožní urobiť veľa fotografií a videí skôr, ako budete musieť zmeniť kartu alebo preniesť súbory do počítača.
 • DURABLE DESIGN FOR USE IN EXTREME ENVIRONMENTS
  Pamäťové karty SanDisk Ultra SDXC a SDHC UHS-I sú odolné voči nárazom, odolné voči teplotám, nepremokavé, odolné voči röntgenu, takže si môžete vychutnať svoje dobrodružstvo bez obáv o trvanlivosť pamäťovej karty.

Technická špecifikácia

Typ pamäťovej karty: Secure Digital eXtended Capacity - SDXC
Trieda: Class 10
Kapacita: 64GB (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Rýchlosť čítania: 80 MB/s (Rýchlosť je uvedená na základe testovania v špecifických podmienkach a môže sa líšiť v závislosti na spôsobe a podmienkach používania)
Záruka: 40 rokov

Obsah predajného balenia:

 • SanDisk Ultra Secure Digital SDXC 64GB

Recenzia na SanDisk Ultra Secure Digital SDXC UHS-I 64GB | Class 10, rýchlosť 80MB/s (SDSDUNC-064G-GN6IN)

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky