Smart zvlhčovač vzduchu VOCOlinc MistFlow Humidifier VH1

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
CENA S DPH
69,99
Cena bez DPH: 58,33
Kód produktu: 415578

POPIS: Smart zvlhčovač vzduchu VOCOlinc MistFlow Humidifier VH1

Dajte zbohom suchému vzduchu! Viete, že optimálna vlhkosť vo vašej miestnosti by mala byť okolo 40-60%? Choďte na to chytro s novým dizajnovým ultrasonickým zvlhčovačom MistFlow VH1 s objemnou 2,5l nádržkou a 30-hodinovou výdržou. Vďaka svojmu výkonu je vhodný do miestností s rozlohou až 40 m2, kde rovnomerne distribuuje zvlhčený vzduch. MistFlow VH1 zvlhčí vzduch v priestrannej miestnosti a zároveň bráni šíreniu baktérií. Vytvára tak zdravšie prostredie pre alergikov, chronicky prechladnutých, zhvlhčuje suchú pokožku a prispieva vašej celkovej produktivite vo vykúrenej či klimatizovanej kancelárii. Pridaním pár kvapiek obľúbeného oleja sa z MistFlow VH1 odrazu stáva tichý aróma difuzér.

Prečo kúpiť JBL Charge 4 ?

 • Nastavte a udržujte vlhkosť automaticky
  MistFlow Humifider VH1 funguje na princípe ultrazvuku, do vzduchu tak efektívne distribuuje 200 ml vody za hodinu a rovnomerne zvhlčuje okolie. Nastavte v aplikácii VOCOlinc požadovanú vlhkosť (odporúčame medzi 40 - 60%), senzor zvlhčovača monitoruje situáciu v miestnosti a udržuje vlhkosť na požadovanej hodnote.
 • Aplikácia VOCOlinc vám pomôže s ovládaním
  Kvôli ovládaniu vstávať z gauča nemusíte, spárujte zvlhčovač s aplikáciou a ovládajte ho cez svoj telefón, pomocou aplikácie VOCOlinc (zadarmo pre iOS, Android) alebo Domácnosť (iOS). Načasujte vypnutie / zapnutie, meňte farbu, jas svetla a intenzitu chladivej hmly. Zoskupujte viac produktov VOCOlinc do miestností a ovládajte ich spoločne.
 • "Hey Siri, turn on my humidifier!"
  MistFlow VH1 sa pýši titulom prvý zvlhčovač s natívnym napojením do Apple HomeKit. Stane sa tak ďalším gadgetom v rámci vášho jabĺčkového ekosystému. Naviažte jeho zapnutie napríklad na akciu senzoru pohybu, načasujte jeho spustenie na príchod domov a pridajte ho do svojich už existujúcich scén. Podobne môžete zvlhčovač spárovať aj s Alexou alebo Google Assistantom.
 • Stačí pár kvapiek obľúbenej vône
  Pridaním obľúbeného esenciálneho oleja sa z MistFlow VH1 razom stane aróma difuzér, ktorý vyčaruje oázu pokoja a relaxu. Doporučujeme používať rozpustné oleje a nádržku pravidelne čistiť.

Technická špecifikácia

Kapacita nádržky na vodu: 2.5 l
Doba prevádzky: až 30 hodín
Max účinná plocha: 40 m2
Výstupný výkon: 2x 10W RMS
Kapacita zvlhčovania: 200 ml/hod
Level výkonu: >2 rýchlosti manuálne, 5 rýchlostí cez aplikáciu
Podsvietenie: 16 mil. farieb (RGB dúhové spektrum)
Výkon: 30W
Hlučnosť: max. 36 dB
Kompatibilita: Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Home
Hmotnosť: 1,1 kg

Recenzia na Smart zvlhčovač vzduchu VOCOlinc MistFlow Humidifier VH1

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky