Sony FHD HDR-AS50 Action Cam + podvodné puzdro

CENA S DPH
209.89
Kód produktu: 345215

POPIS: Sony FHD HDR-AS50 Action Cam + podvodné puzdro

Prečo kúpiť Sony FHD HDR-AS50 Action Cam ? :

 • Nové intuitívne užívateľské rozhranie pre jednoduché ovládanie - Užívateľské rozhranie uľahčuje výber a úpravy funkcií. Ponuky sú ľahko dostupné. Vychutnajte si bezproblémové nastavovanie videokamery a nájdite to pravé nastavenia pre svoje kameramanské potreby. Videokameru je rovnako možné vypnúť a zapnúť prostredníctvom smartphonu s aplikáciou PlayMemories Home.
 • Stabilizátor SteadyShot si poradí s nárazmi a rozmazaním - Nech je to mimoriadne kamenistý terén alebo extrémne divoká jazda na surfe, vždy chcete natočiť ostré a jasné video, na ktoré sa každý s chuťou pozrie. Stabilizátor SteadyShot vyrovnáva pohyby obrazu dopadajúceho na snímač. Obmedzuje tak rozmazaniu pohybom a znižuje úroveň šumu aj slabého osvetlenia.
 • Snímač CMOS Exmor R® so zvýšenou citlivosťou - Idete za šera závratnou rýchlosťou z kopca na bicykli? Vychutnávate si večerné zjazd perejí? Aj tak bude záznam vyzerať skvele, pretože snímač CMOS Exmor R® je citlivý aj za nedostatočného osvetlenia, ponúka vylepšenú zreteľnosť obrazu a výrazné obmedzenie zrnitosti.
 • Procesor BIONZ X ™ pre skvelé detaily a štruktúry - Obrazový procesor spoločnosti Sony verne reprodukuje štruktúry a detaily v reálnom čase tak, ako je oko skutočne vidí, a k tomu ponúka mimoriadne vysokú rýchlosť spracovania. Spoločne s prednou technológiou LSI (Large Scale Integration), ktorá zrýchľuje spracovanie, umožňuje procesor BIONZ X prirodzenejšie detaily, realistickejší obraz, bohatšie farebnú škálu a nižšiu úroveň šumu pri snímaní fotografií i videozáznamov.
 • Ostrý, veľmi široký objektív ZEISS® Tessar® - Filmujte epickej širokouhlé motívy s objektívom ZEISS® Tessar® alebo si zvoľte klasický, priamy pohľad. V oboch prípadoch zaobstaráte nádherné zábery zasnežených svahov, horských chodníkov, víriace perejí alebo deravých asfaltových cestičiek.
 • Funkcia nastavenia uhla pohľadu - Objavujte nové flexibilné možnosti snímania akcie s dramatickými efektmi a vzrušujúce atmosférou. Napríklad uhol pohľadu možno prepínať medzi širokouhlým a zúženým, a to v dvoch úrovniach. Režim plynule nastaviteľného zoomu tiež umožňuje úpravu priblíženia počas snímania.
 • Vstavaný stereofónny mikrofón zachytáva kvalitný zvuk - S dokonalým zvukom môže byť skvelý videozáznam ešte lepší. Integrovaný mikrofón vám umožní zachytiť prirodzený zvuk vášho dobrodružstva vo svoju stereofónnych stopách. Čistý zvuk s nižším šumom dokonale doplní každý skvelý videozáznam, ktorý nahráte.
 • Vstavaný stereofónny mikrofón zachytáva kvalitný zvuk - S dokonalým zvukom môže byť skvelý videozáznam ešte lepší. Integrovaný mikrofón vám umožní zachytiť prirodzený zvuk vášho dobrodružstva vo svoju stereofónnych stopách. Čistý zvuk s nižším šumom dokonale doplní každý skvelý videozáznam, ktorý nahráte.
 • Highlight Movie Maker s funkciou rozpoznania tváre Face Detection - Presvedčte sa sami, ako dokáže integrovaná funkcia Highlight Movie Maker pracovať s funkciou rozpoznania tváre Face Detection pri automatickej editáciu priamo v kamere. Nástroj Highlight Movie Maker podporuje širokú ponuku scén - nielen športové aktivity, ale aj bežné každodenné situácie alebo cestovanie. Automaticky vyberá výrazné body záznamu a vytvára výberová videá podfarbená hudbou na pozadí. Svoje dielo môžete ihneď zdieľať prostredníctvom smartfónu.
 • Ručné ovládanie umožňuje prejaviť vlastný filmový štýl - Zoznámte sa s chytrými kamerovými funkciami, s ktorými vytvoríte úchvatné akčné videozáznamy, ktoré budete s hrdosťou prehrávať rodine, priateľom i fanúšikom. Používajte pokročilá manuálne nastavenie, ako je vyváženie bielej a funkcie AE Shift, a optimalizujte jas a odtieň tak, aby zodpovedal záznamu z iných videokamier, a záznamy sa ľahšie upravovali. Ukážte svoje schopnosti a vyjadrite vlastný štýl - v pozícii režiséra aj akčné hviezdy.
 • Živé streamovanie prostredníctvom služby Ustream® - Zdieľajte v reálnom čase vychádzky na lyžiach i náročných vlny (a to, ako niečo zmetú). Streamujte scény tak, ako sa dejú, s vysoko kvalitným obrazom i zvukom. 120 sn pri vysokom rozlíšení pre spomalené zábery - Vďaka záznamu s vysokou obnovovacou rýchlosťou 120 sn v rozlíšení HD uvidíte pri spomalenom prehrávaní každý detail rýchle akcie.
 • Snímanie viac snímok - Pomocou snímanie série snímok zachytíte rýchlu akciu. Tu môžete zaobstarať až osem vysoko kvalitných záberov triku alebo prechodu - dokonalá funkcie pre tých, ktorí radi spätne rozoberajú svoj štýl. Nastavenia sú 8 sn / 1 s, 5 sn / 2 s a 2 sn / 5 s.
 • Viacnásobná expozícia - Zachyťte celú akčnú sekvenciu v jednom zábere. Táto funkcia vytvorí zložený obraz objektu v pohybe s rôznymi nastaveniami pre rôzne série viac snímok, ktoré majú hodnoty: 8 sn / 1 s, 5 sn / 2 s a 2 sn / 5 s. Ovládanie viac videokamier - Použite až päť videokamier naraz a získajte vzrušujúce zábery z podhľadu alebo hore nohami. A všetky ich ľahko ovládajte diaľkovým ovládačom Live-View alebo smartphonom s aplikáciou PlayMemories Mobile.
 • Softvér Action Cam Movie Creator umožňuje jednoduchú a kreatívne editačné prácu - S aplikáciou Movie Creator pre videokameru Action Cam budú vaše filmy vyzerať ešte lepšie. Vytvárajte a upravujte videá rýchlo a jednoducho vďaka celej rade funkcií, ako je časozberný záznam 4K alebo spomalené video. Videá môžete tiež otočiť o 90 ° v smere alebo proti smeru hodinových ručičiek pomocou funkcie otáčania videa alebo môžete pomocou funkcie Multi View skombinovať až štyri videozáznamy zachytené súčasne rôznymi fotoaparáty a vytvoriť kompozitné video pre delené zobrazenie. Pohodlný záznam v slučke - Vďaka záznamu v slučke sa nemusíte báť, že zmeškáte najlepší moment. Je možné vybrať záznam v slučke s prepisom o voliteľné dĺžke 5, 20, 60 a 120 minút alebo "neobmedzene". Využite ho na zachytenie najvýznamnejších momentov, bez toho aby ste sa museli báť vyčerpania kapacity.
 • Aplikácia pre videokameru Action Cam - S intuitívnymi aplikáciami pre mobilné zariadenia sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek blysnúť - od jednoduché úpravy videa s časosběrným záznamom cez spomalené či zrýchlené zábery až po bezdrôtový prenos videosúborov.
 • Puzdro pre snímanie pod vodou v štandardnej výbave - Využite dodávané puzdro pre snímanie pod vodou a vezmite videokameru Action Cam až do hĺbky 60 m - nemusíte kvôli tomu kupovať špeciálne vybavenie. Puzdro disponuje plochým panelom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie všetkých tlačidiel videokamery. Navyše kameru chráni pred nárazmi, vlhkosťou, koróziou, prachom alebo pieskom. Užívajte si bezstarostná podvodné dobrodružstvo a nebojte sa pustiť aj do náročného terénu.
 • Zvýšené pohodlie - Vstavaná zásuvka pre statív znamená, že môžete videokameru Action Cam rýchlo pripojiť na statív a zaobstarať dokonale stabilný záznam. Konektory USB sa teraz nachádzajú na zadnej strane kamery a uľahčujú pripojenie príslušenstva. Slot pre kartu Memory Stick Duo ™ / SD - Do slotu pre pamäťovú kartu je možné vložiť pamäťové karty Memory Stick Micro ™ (M2) a Micro SD / SDHC / SDXC 5 (trieda 4 alebo vyššia). Vyberte kartu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám na záznam a je kompatibilný s počítačom. (Pamäťové karty nie sú súčasťou dodávky.) Doplnkové kontrolky uľahčujú sledovanie aktuálneho stavu kamery - Táto videokamera Action Cam je vybavená tromi kontrolkami - na prednej, hornej a zadnej časti tela. Stav nahrávania tak teraz môžete ľahko sledovať z rôznych uhlov. Výhodou je tiež upozornenie v podobe pípnutie.

  Hlavné technické údaje:

  • Typ objektívu - ZEISS® Tessar®

  • Typ snímača - Snímač CMOS Exmor R® typu 1 / 2,3 (7,77 mm) s technológiou "prevráteného" snímače

  • Vodotesná - Puzdro pre snímanie pod vodou (MPK-UWH1) súčasťou balenia

  • Odolnosť proti prachu - Puzdro pre snímanie pod vodou (MPK-UWH1) súčasťou balenia

  • Odolnosť proti nárazom - Puzdro pre snímanie pod vodou (MPK-UWH1) súčasťou balenia

  • Vstupné a výstupné konektory - Viacúčelový konektor / konektor Micro USB

Obsah balenia:

 • Dobíjacie batérie (NP-BX1)
 • Kábel Micro USB
 • Sprievodca spustením
 • Puzdro pre snímanie pod vodou (MPK-UWH1)
 • upevňovacia spona

Sony FHD HDR-AS50 Action Cam + podvodné puzdro bol pridaný do katalógu 12.02.2016.

Recenzia na Sony FHD HDR-AS50 Action Cam + podvodné puzdro

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky