Sony SBH70 - Bluetooth Stereo Headset, Lime

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
CENA S DPH
47.99
Kód produktu: 315049

POPIS: Sony SBH70 - Bluetooth Stereo Headset, Lime

Bezdrôtový Bluetooth Stereo headset Sony SBH70 je náhlavná súprava určená pre aktivitu s vaším mobilným telefónom alebo smartphonom.

Prečo kúpiť Bluetooth Stereo headset Sony SBH70 ?

 • Bluetooth Stereo headset Sony SBH70 je v prvom rade vodotesný podľa štandardu IP57 čo zaručuje, že ho možno používať za každého počasia. So Sony SBH70 tak môžete športovať za dažďa, pri snežení alebo ho môžete jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Tvar a konštrukcia Sony SBH70 ho predurčuje pre aktívny odpočinok.

  Nákrčník drží celú náhlavnú súpravu dokonale na svojom mieste, zatiaľ čo extrémne pohodlné slúchadlá s ergonomickými špunty padnú dokonale do vašich uší. Bluetooth Stereo headset Sony SBH70 môžete nosiť celý deň, bez toho aby ste pociťovali nejaký diskomfort. Môžete behať, ísť na prechádzku, alebo len tak leňošiť, ale vždy budete môcť bezdrôtovo počúvať dokonalú hudbu v HD kvalite.

  S náhlavnou súpravou Sony SBH70 sa navyše môžu vybavovať aj bežné telefónne hovory, preruší sa počúvanie hudby a hovor sa behom okamihu vybaví. Jednoduché hlasové príkazy uľahčia celkové ovládanie Bluetooth Stereo headsetu Sony SBH70, vrátane možnosti pridať ďalšiu zvukovú záložku Lifelog.

  Samotné klasické ovládanie sa nachádza na vnútornej strane nákrčníku, v podobe multifunkčného tlačidla play, pause, hovor, tlačidlá zapnutia a vypnutia, LED indikácia stavu batérie, ale aj jednoduché párovanie dotykom vďaka technológii NFC. Tlačidlo ovládania hlasitosti sa nachádza na druhej strane.

  Pokročilosť Bluetooth Stereo headsetu Sony SBH70 dokazuje aj niekoľko vlastností navyše, ktorými sú napríklad vibrácie, ktoré vás diskrétne upozornia napríklad na prichádzajúci hovor alebo možnosť spojenia dvoch zariadení súčasne v jeden okamih pomocou funkcie Multipoint. Integrovaná 125mAh batéria je dobíjaná klasicky cez microUSB konektor a vďaka nej vydrží náhlavná súprava Sony SBH70 prehrávať muziku nepretržite až 6 hodín.

  Bluetooth Stereo headset Sony SBH70 charakterizuje veľký zvuk a veľká miera pohodlia, všetko vyladené pre váš aktívny život.

Technická špecifikácia :

 • Bluetooth verzie 3.0, Class 2, dosah 10 metrov, profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP
 • Vodotesná konštrukcia v štandarde IP57
 • Kapacita batérie 125mAh (650 hodín prevádzky, 6 hodín prehrávania)
 • Reproduktor 14mm dynamický
 • Frekvencia 35Hz - 18000Hz
 • Citlivosť 100dB SPL / mW pri 1kHz
 • Rozmery: 134 mm x 70 mm x dĺžka kábla 210 mm
 • Hmotnosť: 25,7 g
Sony SBH70 - Bluetooth Stereo Headset, Lime bol pridaný do katalógu 23.07.2015.

Recenzia na Sony SBH70 - Bluetooth Stereo Headset, Lime

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky