Sygic Premium Európa pre Android + funkcie v hodnote 29,97 EUR

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
CENA S DPH
28,99
Kód produktu: 379165

POPIS: Sygic Premium Európa pre Android + funkcie v hodnote 29,97 EUR

Prémiové funkcie v hodnote 29,97 EUR u nás získate zadarmo !

 • Dashcam v hodnote 9.99 EUR - Dashcam nahráva cestu počas navigácie a v prípade nehody automaticky uloží video.
 • Head-up Display v hodnote 9.99 - Head-up Display premieta navigáciu priamo na čelné sklo auta. Pre bezpečnejšie šoférovanie v noci.
 • Real View Navigácia v hodnote 9.99 - Táto inovatívna funkcia využíva kameru telefónu na zobrazenie navigácie na cestu, po ktorej práve šoférujete.
Sygic vás spoľahlivo dovedie do cieľa aj bez internetového pripojenia. Navigácia disponuje kvalitnými 3D mapami, ktoré sú uložené priamo v telefóne alebo tablete. Pravidelné mapové a aplikačné aktualizácie sú poskytované zadarmo. Spoľahnite sa na Sygic GPS Navigáciu, ktorej dôveruje viac ako 200 miliónov šoférov.

Prečo kúpiť Sygic Europe ?

 • Offline mapy s bezplatnými aktualizáciami
  Kvalitné 3D offline mapy pre navigáciu bez internetového pripojenia. Mapy sú bezplatne aktualizované niekoľkokrát ročne.
 • Rýchlostné upozornenia a radary
  Navigácia vždy ukazuje aktuálnu povolenú rýchlosť a upozorní Vás, keď pôjdete príliš rýchlo. Na mape je zobrazená aj blížiaca sa zmena maximálnej povolenej rýchlosti.
 • Hlasová navigácia
  Presné navigačné pokyny hovorené príjemným hlasom informujú o názvoch ulíc a miest, ako aj o smere jazdy a vzdialenosti do najbližšieho manévru.
 • Ceny paliva
  Táto online služba poskytuje aktuálne informácie o cenách na čerpacích staniciach. Nastavte si druh paliva a uvidíte, ktoré pumpy v okolí majú najlepšiu ponuku (táto funkcia vyžaduje aktívne internetové pripojenie).
 • Asistent jazdných pruhov
  Asistent jazdných pruhov Vás navedie do správneho pruhu. Navigácia zobrazuje komplikované križovatky so zvýraznenými jazdnými pruhmi a výjazdmi.
 • Zdieľanie trasy v reálnom čase
  Dajte rodine a priateľom vedieť, kde ste a kedy dorazíte. Zdieľajte vašu plánovanú trasu, odhadovaný čas príjazdu a aktuálnu polohu na mape (táto funkcia vyžaduje aktívne internetové pripojenie).
 • Pokročilé navigačné funkcie
  Každá licencia Premium obsahuje tieto funkcie: Cestovný denník a pokročilé navigačné pokyny (miesto na trase, aktuálna ulica, smerové tabule, režim sekundárnych pokynov, pokyny v paneli upozornení, čísla ciest, upozornenie na ostrú zákrutu).
 • Základné funkcie
  Všetky Premium licencie obsahujú tieto funkcie: rýchlostné radary, parkovacie miesta, milióny zaujímavých miest (POI), výpočet trasy a offline vyhľadávanie.
 • Mapové pokrytie
  Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Dánsko, Estónsko, Francúzsko, Fínsko, Gibraltár, Grécko, Holandsko, Island, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, bývalá juhoslovanská republika, Malta, Maďarsko, Moldavsko, republika Monako, Nemecko, Nórsko, Portugalsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Ruská Federácia, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikánsky mestský štát (Svätá Stolica), Veľká Británia, Írsko, Česko, Čierna Hora, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko
 • Pokrytie služby ceny paliva
  USA, Kanada a Európa (Rakúsko, Dánsko, Španielsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Nórsko, Poľsko, Švajčiarsko, Portugalsko, Švédsko, Turecko, Rumunsko, Česká republika, Slovensko, Grécko)

Recenzia na Sygic Premium Európa pre Android + funkcie v hodnote 29,97 EUR

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky