Tesla Smart Bundle Basic (3x Valve + Hub)

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
144,90
Cena bez DPH: 120,75
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 448718

POPIS: Tesla Smart Bundle Basic (3x Valve + Hub)

Šikovný senzor teploty a vlhkosti urobí všetko pre Váš komfort

Tesla Smart Bundle Basic obsahujúca 3 termostatické hlavice a centrálnu jednotku ZigBee Hub. Pre inteligentné vykurovanie radiátormi vrátane vzdialeného riadenia, rýchla zmena teploty priamo na hlavici aj diaľkové bezdrôtové ovládanie pomocou sprievodnej mobilnej aplikácie Tesla Smart. Bezdrôtové pripojenie ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuálny režim, ecorežim, offset teploty, detekcia otvoreného okna pre dosiahnutie úspor, automatizácia závislá na polohe a ďalšie funkcie. Jednoduchá inštalácia, kompatibilný s ventilmi M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL. Na zaistenie plnej funkčnosti produktu odporúčame prepojenie s centrálnou jednotkou Tesla Smart ZigBee hub.

O produkte

 • Vychytané vykurovanie
  Tesla Smart Bundle Basic obsahujúca 3 termostatické hlavice a centrálnu jednotku poskytne inteligentné riešenie vykurovania vašej domácnosti. S ľahko čitateľným LCD podsvieteným displejom a veľkými tlačidlami je ovládanie ventilu veľmi jednoduché. Tlačidlami môžete nastaviť požadovanú teplotu, rovnako tak prechádzať medzi jednotlivými funkciami. Termostatická hlavica Tesla Smart bola vyvinutá za účelom zníženia spotreby energie pri vykurovaní alebo chladení vášho domu, inteligentná technológia tak pomôže použiť len toľko energie, koľko je potrebné, bez toho aby ste obetovali pohodlie. Je vybavená detekciou otvoreného okna, prázdninovým režimom, automatickým a manuálnym režimom, ECO režimom či offsetom teploty!

 • Inteligentný systém s automatizáciami na mieru
  Inteligentná termostatická hlavica Tesla Smart spolu s centrálnou jednotkou Zigbee Hub uľahčí a spríjemní váš chod domácnosti. Po spárovaní so ZigBee komunikačným protokolom a zároveň s mobilnou aplikáciou Tesla Smart si tak budete môcť naplno dopriať všetky vychytané funkcie, ktoré táto hlavica ponúka. Okrem mnohých režimov, maximálnej úspory a mnoho ďalších, hlavice s vaším dovolením môže tiež pristupovať k informáciám o polohe vášho telefónu a tým automatizovať aj napríklad vykurovanie vašej domácnosti. Môže automaticky zvýšiť teplotu, keď sa blížite domov a naopak radiátor vypnúť, keď z domu odídete!

 • Protokol ZigBee
  Produkt patrí do skupiny, ktorá používa protokol ZigBee pomocou ktorého medzi sebou produkty komunikujú. Pre správne fungovanie týchto produktov je nutné mať súčasťou inteligentnej domácnosti aj centrálnu jednotku Tesla Smart ZigBee Hub. Tá vytvorí spoločnú sieť pre tieto produkty a umožňuje im na seba vzájomne reagovať. Napríklad v prípade, že senzor vlhkosti zaznamená zvýšenú hodnotu, dá cez Tesla Smart ZigBee Hub automaticky vedieť odvlhčovaču vzduchu, ktorý sa spustí.

Kľúčové vlastnosti

 • 3× termostatická hlavica + centrálna jednotka ZigBee Hub
 • Termostatická hlavica pre inteligentné riadenie vykurovania radiátormi
 • Bezdrôtové pripojenie cez komunikačný protokol ZigBee
 • Podsvietený LCD displej s vynikajúcou čitateľnosťou a veľkými tlačidlami
 • Automatizácia závislá na polohe, detekcia otvoreného okna a ďalšie funkcie
 • Automatický, manuálny, prázdninový či eco režim, offset teploty
 • Kompatibilný s ventilmi typu RA, RAV, RAVL, M30, M28 a Danfoss/li>
 • Výdrž batérie až 18 mesiacov, ZigBee Hub s napájaním zo siete
 • Doprovodná aplikácia Tesla Smart pro Android i iOS

Technická špecifikácia
Umiestnenie Radiátor
Typ ventilu RA, RAV, RAVL, M30, M28, Danfoss
Možnosť programovania Áno
Bezdrôtové pripojenie ZigBee
Aplikácia Tesla Smart pre Google Android a Apple iOS
Batéria 2× 1.5 V LR6 / AA
Rozmery hlavice 55.3 × 54 × 98.3 mm
Napájanie ZigBee Hub Zo siete
Rozmery ZigBee Hub 64 × 64 × 18 mm

Obsah balenia:

 • 1 × Tesla Smart ZigBee Hub
 • 3 × Tesla Smart Thermostatic Valve
 • Dokumentácia

Recenzia na Tesla Smart Bundle Basic (3x Valve + Hub)

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky