TrueCam A4 - profesionálna HD autokamera

Nové
Cena s DPH
79.99 €
77.99
Cena bez DPH: 64.99
Kód produktu: 359304

POPIS: TrueCam A4 - profesionálna HD autokamera

Pokročilá kamera do auta s prémiovými funkciami.

Prečo kúpiť kameru do auta TrueCam A4 ?

 • NAHRÁVANIE VO FULL HD 1080P - Kamera do auta TrueCam A4 nahráva vo FULL HD 1080p. Zábery z tejto autokamery sú natoľko kvalitné, že je možné rozoznať i tie najmenšie detaily ako je postava a tvár človeka alebo ŠPZ vozidla. Nezáleží, či nahrávate v noci, cez deň, za nepriaznivých či dobrých svetelných podmienok. Autokamera TrueCam A4 vždy vytvorí ostré a kvalitné záznamy.

 • RÝCHLA KAŽDODENNÁ INŠTALÁCIA - Pri veciach, ktoré používate každý deň je dôležité, aby vás ich používanie neobťažovalo, ale naopak vám robilo radosť. Pri kamere do auta TrueCam A4 odpadá vďaka špeciálnemu držiaku povinnosť každodenného pripojovania napájacieho kábla a nastavovania polohy kamery. Autokameru jednoducho "nacvaknete" a môžete vyraziť.

 • ČASOVÁ SLUČKA - S kamerou TrueCam A4 vám nikdy nemôže dôjsť miesto na pamäťovej karte. V prípade zaplnenia pamäti začne autokamera premazávať najstarší nahraný záznam. Nahrávaný a už nahraný záznam môžete jednoducho uzamknúť pomocou špeciálneho tlačidla a ochrániť ho pred zmazaním pre ďalšie použitie.

 • G-SENZOR - G-senzor (snímač preťaženia, gravitačný senzor) zaznamenáva smer jazdy v troch priestorových osách a v prípade nehody zachytí náraz a automaticky uzamkne záznam proti náhodnému prepísaniu časovou slučkou. Citlivosť senzoru si jednoducho nastavíte v menu.

 • UZAMYKANIE VIDEA - Ak si chcete nahrávaný záber uschovať pre neskoršie použite, môžete si kedykoľvek pomocou špeciálneho tlačidla záznam uzamknúť proti prepísaniu. Tlačidlo je možné použiť kedykoľvek v priebehu nahrávania záznamu, ale taktiež i pri už natočených záznamoch. Video či fotografiu môžete opäť kedykoľvek odomknúť a zmazať ručne.

 • LCD DISPLEJ S ČESKÝM MENU - Vďaka 2,7" LCD displeju môžete jednoducho skontrolovať práve nahrávaný záber, prehrať už natočený záznam alebo nastaviť autokameru. Pri používaní kamery do auta vás nečakajú žiadne prekážky a ovládanie kamery zvládne naozaj každý. Menu je veľmi prehľadné, jednoduché a kompletne v češtine.

 • DETEKCIA POHYBU - Kamera TrueCam začne nahrávať v momente, kedy zaznamená pohyb. Túto funkciu oceníte najmä v prípade, ak do vášho vozidla niekto nacúva alebo ho inak poškodí. V týchto prípadoch máte zaznamenaný dôkaz v podobe ŠPZ vozidla páchateľa alebo jeho podoby.

 • NOČNÝ REŽIM - Autokamera TrueCam A4 je vybavená kvalitnou optikou s vynikajúcou svetelnosťou. Vďaka týmto faktom kamera do auta dokáže zachytiť vysoko kvalitné zábery i v noci. Nahrávať alebo fotiť za nepriaznivých svetelných podmienok nepredstavuje pre kameru TrueCam žiadny problém.

 • FUNKCIA WDR - Vďaka funkcií WDR autokamera lepšie sníma obraz v širokom kontrastnom pomere. Kamera si tak lepšie poradí so situáciami, kedy je časť obrazu viac osvetlená a časť menej. Typickým príkladom môže byť kontrast svetlo/tieň alebo nočné cesty so svetlom protiidúcich áut.

 • DETEKCIA RÝCHLOSTNÝCH RADAROV - DOPLNKOVO - Ku kamere TrueCam A4 je možné dokúpiť detektor, ktorý ohlasuje stacionárne a úsekové radary, jazdu na červenú a ďalšie miesta, kde je dobré dbať na zvýšenú pozornosť. Naša databáza obsahuje viac než 33 tisíc miest v 36. európskych krajinách a Rusku. Pomocou hlasových pokynov je vodič upozornený na nebezpečenstvo alebo prekročenie povolenej rýchlosti. Databáza je maximálne presná, aktualizácie ponúkame zadarmo. Prednastavený hlas je možné vymeniť za vtipné komentáre, ktoré narozprával český herec Karel Zima.

 • Rýchle vypnutie LCD displeja Ak vás displej rozptyľuje alebo oslňuje, môžete ho jednoducho vypnúť stlačením jedného tlačidla. Rovnakým spôsobom ho samozrejme môžete zase zapnúť. Je tu i možnosť nastaviť automatické vypnutie a po uplynutí vami zvoleného času sa displej prepne do úsporného režimu.

 • Rýchle vypnutie zvuku V prípade, že by ste chceli, aby zvuk nebol nahrávaný, stačí jeho nahrávanie deaktivovať stlačením špeciálneho tlačidla. Túto funkciu oceníte napríklad vtedy, keď telefonujete alebo ak nechcete z akéhokoľvek iného dôvodu, aby bol zvuk nahrávaný.

 • Okamžité foto Kamera do auta TrueCam A4 umožňuje ako jedna z mála fotiť priamo počas nahrávania. Nie je nutné vypínať nahrávanie alebo čokoľvek zložito nastavovať v menu. Kamera umožňuje taktiež stlačením jedného tlačidla urobiť fotky z už nahraných videozáznamov.

 • Kontrola jasu Kamera umožňuje manuálne nastavenie expozície - EV. V menu si môžete zvoliť úroveň expozičnej hodnoty podľa potreby. Po ručnom zvolení stupňa jasu na LCD displeji ihneď poznáte, či vám úroveň jasu vyhovuje. Autokamera samozrejme taktiež umožňuje možnosť voľby automatickej expozície.

 • Zobrazenie mena vodiča V kamere je možné nastaviť meno vodiča, ktoré sa zobrazuje vo videozázname. Túto funkciu oceníte najmä v prípade, keď jedno vozidlo používa viacero vodičov. Identifikácia konkrétneho vodiča je vďaka tejto funkcií bezproblémová.

 • 180° otočenie obrazu Palubnú kameru môžete umiestniť podľa vašej fantázie. Dokonca i hore nohami. Jednoducho zvolíte režim otočenia o 180°, aby sa video nahrávalo v správnej orientácií. Okrem nahrávaného obrazu sa taktiež otočí i menu, aby ste kameru mohli jednoducho obsluhovať.

 • Podsvietenie tlačidiel Pre bezproblémové ovládanie autokamery TrueCam A4 počas tmy je prítomná funkcia podsvietenia klávesov. Podsvietenie je nastavené citlivo tak, aby vás nerušilo a zároveň bolo plne funkčné. I tak ho ale v prípade potreby môžete jednoducho vypnúť.

 • Doplnková detekcia rýchlostných radarov Do autokamery TrueCam A4 môžete dodatočne dokúpiť GPS modul s ohlasovaním rýchlostných radarov. Kamera vás potom bude upozorňovať na miesta, kde je dobré jazdiť obzvlášť opatrne a to v 36. štátoch Európy a okolia.

Obsah predajného balenia:

 • 1x kamera do auta TrueCam A4
 • 1x nástavec A4
 • 1x nalepovací 3M držiak
 • 1x prísavný držiak
 • 1x USB kábel
 • 1x autonabíjačka
 • 1x ochranný obal

Recenzia na TrueCam A4 - profesionálna HD autokamera

Zobrazujem 1 do 1 (z 1 recenzií)
počet stránok:   1  
od Mgr. Radovan Rybovic 5 z 5tich hviezdičiek! 01.08.2017
Sikovna kamerka za rozumnu cenu, vhodna pre bezneho pouzivatela. Montaz jednoducha, volil som odnimatelnu gumenu prisavku drziaka. Na prve prisatie sa chytila ako das, pri dalsich som mal pocit, ze trosku povovolila, ale drzi zatial fajn. Uvidime, co s nou casom urobi slnko. Aktivny stojan je super, odpada neustale vytahovanie napajacieho kabla z kamery, pri jej odpajani (ktore ide trochu ztuha, treba nacvicit). Samotna kamera ma zospodu aj druhy miniUSB konektor - pre pripojenie k pocitacu. Bez problemov funguje aj na Windows aj na MacOS. Originalna nabijacka s cigaretovym 12V adapterom je kapitola sama o sebe, zbytocne velka a neforemna. Nastastie sa da nahradit beznou cigaretovou USB redukciou (kludne aj dvoj-USB, kamera potrebuje 5V a 1A, co vpohode obsluzi naraz jedna redukcia popri nabijani telefonu). Obraz z kamerky je primerany, fotky prekvapivo dobre. Precitat SPZtky aut iducich oproti sa mi nepodarilo, pri autach predomnou vpohode. Nocne video tiez pouzitelne. Moznost zaznamu zvuku, aj jeho vypnutia. Pozor na svetle a leskle predmety na palubovke - mozu sa odrazat na prednom skle a budu aj na obraze videa. Momentalne mam v kamere 16 GB microSD kartu (Class 10), co staci na necele 3 hodiny zaznamu pri najvyssej kvalite videa. V pripade, ze ma auto aktivne cigaretove konektory aj po vyponuti motora, moze sa pouzit aj ako nocny straznik. Tipujem, ze na vstavanu bateriu to dlho nevydrzi. Predava sa aj varianta s USB GPS modulom, ktory prida moznost sledovania rychlosti, polohy a radarov (taha udaje z google map), pripadne sa da modul dokupit samostatne. Kedze tuto funkcionalitu mi dava navigacia v telefone a modul opticky este viac zvacsi uz tak dost velky drziak kamery, neriesil som.
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 recenzií)
počet stránok:   1  
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky