TrueCam A4 - profesionálna HD autokamera

poštovné zadarmo bez ohžadu na zvolený spôsob dodania
CENA S DPH
71.99€
Kód produktu: 359304

POPIS: TrueCam A4 - profesionálna HD autokamera

Pokročilá kamera do auta s prémiovými funkciami.

Prečo kúpi kameru do auta TrueCam A4 ?

 • NAHRÁVANIE VO FULL HD 1080P - Kamera do auta TrueCam A4 nahráva vo FULL HD 1080p. Zábery z tejto autokamery sú natožko kvalitné, že je možné rozozna i tie najmenšie detaily ako je postava a tvár človeka alebo ŠPZ vozidla. Nezáleží, či nahrávate v noci, cez deň, za nepriaznivých či dobrých svetelných podmienok. Autokamera TrueCam A4 vždy vytvorí ostré a kvalitné záznamy.

 • RÝCHLA KAŽDODENNÁ INŠTALÁCIA - Pri veciach, ktoré používate každý deň je dôležité, aby vás ich používanie neobažovalo, ale naopak vám robilo rados. Pri kamere do auta TrueCam A4 odpadá vďaka špeciálnemu držiaku povinnos každodenného pripojovania napájacieho kábla a nastavovania polohy kamery. Autokameru jednoducho "nacvaknete" a môžete vyrazi.

 • ČASOVÁ SLUČKA - S kamerou TrueCam A4 vám nikdy nemôže dôjs miesto na pamäovej karte. V prípade zaplnenia pamäti začne autokamera premazáva najstarší nahraný záznam. Nahrávaný a už nahraný záznam môžete jednoducho uzamknú pomocou špeciálneho tlačidla a ochráni ho pred zmazaním pre ďalšie použitie.

 • G-SENZOR - G-senzor (snímač preaženia, gravitačný senzor) zaznamenáva smer jazdy v troch priestorových osách a v prípade nehody zachytí náraz a automaticky uzamkne záznam proti náhodnému prepísaniu časovou slučkou. Citlivos senzoru si jednoducho nastavíte v menu.

 • UZAMYKANIE VIDEA - Ak si chcete nahrávaný záber uschova pre neskoršie použite, môžete si kedykožvek pomocou špeciálneho tlačidla záznam uzamknú proti prepísaniu. Tlačidlo je možné použi kedykožvek v priebehu nahrávania záznamu, ale taktiež i pri už natočených záznamoch. Video či fotografiu môžete opä kedykožvek odomknú a zmaza ručne.

 • LCD DISPLEJ S ČESKÝM MENU - Vďaka 2,7" LCD displeju môžete jednoducho skontrolova práve nahrávaný záber, prehra už natočený záznam alebo nastavi autokameru. Pri používaní kamery do auta vás nečakajú žiadne prekážky a ovládanie kamery zvládne naozaj každý. Menu je vežmi prehžadné, jednoduché a kompletne v češtine.

 • DETEKCIA POHYBU - Kamera TrueCam začne nahráva v momente, kedy zaznamená pohyb. Túto funkciu oceníte najmä v prípade, ak do vášho vozidla niekto nacúva alebo ho inak poškodí. V týchto prípadoch máte zaznamenaný dôkaz v podobe ŠPZ vozidla páchateža alebo jeho podoby.

 • NOČNÝ REŽIM - Autokamera TrueCam A4 je vybavená kvalitnou optikou s vynikajúcou svetelnosou. Vďaka týmto faktom kamera do auta dokáže zachyti vysoko kvalitné zábery i v noci. Nahráva alebo foti za nepriaznivých svetelných podmienok nepredstavuje pre kameru TrueCam žiadny problém.

 • FUNKCIA WDR - Vďaka funkcií WDR autokamera lepšie sníma obraz v širokom kontrastnom pomere. Kamera si tak lepšie poradí so situáciami, kedy je čas obrazu viac osvetlená a čas menej. Typickým príkladom môže by kontrast svetlo/tieň alebo nočné cesty so svetlom protiidúcich áut.

 • DETEKCIA RÝCHLOSTNÝCH RADAROV - DOPLNKOVO - Ku kamere TrueCam A4 je možné dokúpi detektor, ktorý ohlasuje stacionárne a úsekové radary, jazdu na červenú a ďalšie miesta, kde je dobré dba na zvýšenú pozornos. Naša databáza obsahuje viac než 33 tisíc miest v 36. európskych krajinách a Rusku. Pomocou hlasových pokynov je vodič upozornený na nebezpečenstvo alebo prekročenie povolenej rýchlosti. Databáza je maximálne presná, aktualizácie ponúkame zadarmo. Prednastavený hlas je možné vymeni za vtipné komentáre, ktoré narozprával český herec Karel Zima.

 • Rýchle vypnutie LCD displeja Ak vás displej rozptyžuje alebo oslňuje, môžete ho jednoducho vypnú stlačením jedného tlačidla. Rovnakým spôsobom ho samozrejme môžete zase zapnú. Je tu i možnos nastavi automatické vypnutie a po uplynutí vami zvoleného času sa displej prepne do úsporného režimu.

 • Rýchle vypnutie zvuku V prípade, že by ste chceli, aby zvuk nebol nahrávaný, stačí jeho nahrávanie deaktivova stlačením špeciálneho tlačidla. Túto funkciu oceníte napríklad vtedy, keď telefonujete alebo ak nechcete z akéhokožvek iného dôvodu, aby bol zvuk nahrávaný.

 • Okamžité foto Kamera do auta TrueCam A4 umožňuje ako jedna z mála foti priamo počas nahrávania. Nie je nutné vypína nahrávanie alebo čokožvek zložito nastavova v menu. Kamera umožňuje taktiež stlačením jedného tlačidla urobi fotky z už nahraných videozáznamov.

 • Kontrola jasu Kamera umožňuje manuálne nastavenie expozície - EV. V menu si môžete zvoli úroveň expozičnej hodnoty podža potreby. Po ručnom zvolení stupňa jasu na LCD displeji ihneď poznáte, či vám úroveň jasu vyhovuje. Autokamera samozrejme taktiež umožňuje možnos vožby automatickej expozície.

 • Zobrazenie mena vodiča V kamere je možné nastavi meno vodiča, ktoré sa zobrazuje vo videozázname. Túto funkciu oceníte najmä v prípade, keď jedno vozidlo používa viacero vodičov. Identifikácia konkrétneho vodiča je vďaka tejto funkcií bezproblémová.

 • 180° otočenie obrazu Palubnú kameru môžete umiestni podža vašej fantázie. Dokonca i hore nohami. Jednoducho zvolíte režim otočenia o 180°, aby sa video nahrávalo v správnej orientácií. Okrem nahrávaného obrazu sa taktiež otočí i menu, aby ste kameru mohli jednoducho obsluhova.

 • Podsvietenie tlačidiel Pre bezproblémové ovládanie autokamery TrueCam A4 počas tmy je prítomná funkcia podsvietenia klávesov. Podsvietenie je nastavené citlivo tak, aby vás nerušilo a zároveň bolo plne funkčné. I tak ho ale v prípade potreby môžete jednoducho vypnú.

 • Doplnková detekcia rýchlostných radarov Do autokamery TrueCam A4 môžete dodatočne dokúpi GPS modul s ohlasovaním rýchlostných radarov. Kamera vás potom bude upozorňova na miesta, kde je dobré jazdi obzvl᚝ opatrne a to v 36. štátoch Európy a okolia.

Obsah predajného balenia:

 • 1x kamera do auta TrueCam A4
 • 1x nástavec A4
 • 1x nalepovací 3M držiak
 • 1x prísavný držiak
 • 1x USB kábel
 • 1x autonabíjačka
 • 1x ochranný obal

TrueCam A4 - profesionálna HD autokamera bol pridaný do katalógu 20.10.2016.

Recenzia na TrueCam A4 - profesionálna HD autokamera

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky