Truelife AquaFloss Compact C300

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
Cena s DPH
69.9 €
64,90
Cena bez DPH: 54,08
Kód produktu: 455323

POPIS: Truelife AquaFloss Compact C300

Ústna sprcha s 5 režimami a LED displejom

Úplná väčšina zubných kazov vzniká v medzizubných priestoroch. Ich pravidelné čistenie je preto nutnosť. Býva ale zdĺhavé a často nie úplne príjemné. S ústnou sprchou TrueLife AquaFloss Compact C300 je čistenie medzizubných priestorov o mnoho jednoduchšie a šetrnejšie. Vďaka technológii StreamTrue prúd kvapiek vody a vzduchu, ktorý vychádza z trysky ústnej sprchy, dokonale prenikne aj do najmenších priestorov, kde účinne odstraňuje až 99 % zubného povlaku i baktérií. Vďaka kompaktnému dizajnu a výdrži batérie môžete so sprchou bez obáv cestovať. Jej používanie je ľahké a vyžaduje minimum nácviku.
Sprcha ponúka 5 režimov čistenia s rôznymi intenzitami tlaku, vrátane režimu Pulse s technologiou PulseTrue, vďaka ktorej prístroj masíruje ďasná, prekrvuje ich a napomáha tak ich regenerácii. Vďaka funkcii DIY si môžete vytvoriť vlastný režim čistenia, v ktorom si zvolíte intenzitu tlaku vody, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Prístroj má 6 špeciálnych trysiek, ktoré sú navrhnuté pre vaše konkrétne potreby.

O produkte

 • Kompletná dentálna hygiena jednoducho a šetrne
  Používanie AquaFloss Compact C300 je oveľa jednoduchšie a šetrnejšie, než čistenie pomocou zubnej nite a medzizubných kefiek, ktoré navyše musíte pravidelne dokupovať. Stačí naplniť 300ml nádržku sprchy vodou a zvoliť jeden z piatich čistiacich režimov. Ústna sprcha je vybavená technológiou StreamTrue, vďaka ktorej mikrobublinky vytvorené z vody a vzduchu preniknú aj do tých najužších priestorov a účinne odstránia zubný povlak, baktérie aj zbytky jedla. Ovládanie sprchy je jednoduché a vyžaduje minimum nácviku. Súčasťou sprchy je 6 rôznych trysiek, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre konkrétne dentálne potreby.

 • Kompaktný dizajn a šikovné funkcie
  Vďaka kompaktnému dizajnu si ústnu sprchu môžete vziať kamkoľvek so sebou. Na jedno nabitie vydrží batéria 14 dní a nabíjačku tak nemusíte brať so sebou ani na dovolenku. Pre všetky prípady je nabíjací kábel zakončený USB konektorom, sprchu tak môžete nabíjať aj z powerbanky. Ústna sprcha AquaFloss je vybavená časovačom a funkciou Pamäť, ktorá si pamätá naposledy použitý režim. Vďaka funkcii DIY si môžete nastaviť intenzitu tlaku vody presne podľa vašich predstáv a vytvoriť si tak vlastný režim.

 • Prevencia zubného kazu a zápalu ďasien
  U AquaFloss Compact C300 máte na výber z piatich čistiacich režimov, vďaka ktorým si čistenie zubov plne prispôsobíte. Do nádržky s kapacitou 300 ml môžete okrem vody naliať aj ústnu vodu pre extra porciu sviežosti a hygieny. Tryska sprchy je otočná o 360 stupňov a dostane sa aj do tých najmenších medzizubných priestorov, odkiaľ odstráni až 99 % zubného povlaku. Spolu so sonickou kefkou znižuje riziko vzniku zubného kazu i zápalu ďasien a ušetrí vás nepríjemných návštev stomatológa aj nečakaných výdajov.

 • Prispôsobí sa vašim potrebám
  Vďaka funkcii DIY si môžete nastaviť intenzitu tlaku vody presne podľa vašich predstáv, a to v rozmedzí 8-110 PSI. Súčasťou sprchy je 6 špeciálnych trysiek (3× Standard, 1× Orthodontic, 1× Periodontal, 1× Dental Plaque), navrhnuté pre rôzne potreby:
  Standard - Slúži k odstraňovaniu povlaku z medzizubných priestorov a línií pozdĺž ďasien.
  Orthodontic – Ortodontická tryska pre odstraňovanie povlaku zo zámočkov a drôtikov strojčeka a ďalších ťažko dostupných miest.
  Periodontal – Parodontálna tryska pre čistenie parodontálnych káps pomocou gumovej špičky.
  Dental Plaque – Slúži ku efektívnejšiemu odstraňovaniu usadeného povlaku okolo implantátov, koruniek a mostíkov.

Kľúčové vlastnosti

 • Mikrobublinky vytvorené z vody a vzduchu sú pod vysokým tlakom vháňané do medzizubných priestorov a tým účinne odstránia až 99 % zubného povlaku a nečistôt z ťažko prístupných miest
 • Prístroj je schopný v režime Pulse vytvárať pulzné vlny, ktoré znižujú a zvyšujú intenzitu prúdenia vody - vďaka tomu masíruje ďasná, prekrvuje ich a napomáha tak ich regenerácii
 • Sprcha ponúka 5 režimov čistenia s rôznymi intenzitami tlaku (8-110 PSI), od tých najnižších až po hĺbkové čistenie
 • Vďaka funkcii DIY si môžete nastaviť intenzitu tlaku vody presne podľa vašich predstáv a vytvoriť si tak vlastný čistiaci režim
 • Na jedno nabitie vydrží batéria 14 dní a vďaka USB káblu sa dá nabiť aj z powerbanky
 • So správnou dobou čistenia vám pomôže automatický časovač, ktorý po 2 minútach sprchu automaticky vypne
 • Sprcha AquaFloss Compact C300 je vybavená funkciou Pamäť, ktorá si pamätá naposledy použitý režim
 • Súčasťou balenia je 6 rôznych druhov trysiek C-series, sprchu tak môže využívať celá rodina
 • Hlavica trysky je otočná o 360 stupňov, takže jednoducho vyčistí všetky zákutia vašich úst
 • Nádržka o objeme 300 ml vystačí na vyčistenie celého chrupu a zároveň je dostatočne kompaktná - okrem obyčajnej vody ju môžete naplniť ústnou vodou pre extra sviežosť
 • Nádržku môžete pohodlne naplniť buď odobratím celej nádržky, alebo pomocou odklopenia veka
 • Sprcha je zaopatrená vodným krytím IPX7, môžete ju používať aj v sprche

Technická špecifikácia
Výdrž batérie 14 dní (2× denne 2 minúty)
Režimy 5 (Soft, Medium, Strong, Pulse, DIY)
Časovač Áno (2 minúty)
Pamäť Áno
Doplnkové hlavice C-series (Standard, Orthodontic, Periodontal, Dental Plaque)
Objem nádržky 300 ml
Nabíjanie USB kábel
Rozsah tlaku 8 – 110 PSI
Vodeodolnosť IPX7
Hmotnosť 239 g
Rozmery (š × v × h) 63 × 304 × 68 mm

Obsah balenia:

 • Ústna sprcha AquaFloss Compact C300
 • Náhradne trysky C-series – 3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal
 • USB kábel
 • Puzdro na trysky
 • Koženkový obal
 • Návod

Produktové video

Recenzia na Truelife AquaFloss Compact C300

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky