Ubiquiti airMAX LiteBeam 5AC Gen2

Nové
Cena s DPH
79.99 €
73,99
Cena bez DPH: 61,66
Kód produktu: 418249

POPIS: Ubiquiti airMAX LiteBeam 5AC Gen2


LiteBeam 5AC-Gen2 je 2x2 MIMO klientská stanica ACčkové radu pre pásmo 5GHz s anténovým ziskom 23dBi , ktorá doshauje prenosové rýchlosti až 867 Mbps . Jednotka je kompatibilné len s ďalšími produktmi AirMax AC a je určená pre vonkajšie použitie s najlepším pomerom cena/výkon v pásme 5GHz.
Vo vnútri LiteBeamu sa nachádza výkonný MIPS procesor Atheros 74KC, ktorému sekunduje 64MB operačnej pamäte. Sieťový port podporuje 10/100/1000 Ethernet a možno po ňom jednotku napájať pasívnym Gigabit PoE 24V/0,3A adaptérom, ktoré je súčasťou balenie (aktívny PoE podľa 802.3af nie je podporované).
LiteBeam 5AC-Gen2 kombinuje proprietárnu hardvérovéa softvérové technológie do nákladovo dostupného zariadenia. Medzi výhody patrí InnerFeed technológie, AirMax TDMA protokol, vylepšený držiak a vstavaná vodováha umožňujúci veľmi rýchle a správne nasadenie a tiež veľmi kompaktné rozmery pre úsporu nákladov pri preprave. Technici iste ocenia novo obsiahnuté 2.4GHz WiFi rozhranie, ktoré slúžia na adminitraci skrze mobilné zariadenia . K dispozícii je aplikácia UMOBILE pre Android aj iOS . & nbsp; Novinkou pri všetkých Gen2 produktov s AirMax ac protokolom je aj nový operačný systém airOS 8 . Tento systém vykresľuje v reálnom čase konštalačný diagram a hodnotu SNR .

Recenzia na Ubiquiti airMAX LiteBeam 5AC Gen2

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky