USB kľúč SanDisk Cruzer Fit, 16GB, USB 2.0 (SDCZ33-016G-G35)

predĺžená záruka na tento produkt je 5 mesiacov
5
Nové
CENA S DPH
9,99 €
7,99
Kód produktu: 402923

POPIS: USB kľúč SanDisk Cruzer Fit, 16GB, USB 2.0 (SDCZ33-016G-G35)

USB kľúč od spoločnosti SanDisk s navýšenou úložnou kapacitou podporuje viacero zariadení, takže sa namiesto technológií môžete sústrediť na váš život.

Prečo kúpiť USB kľúč Sandisk Cruzer Fit ?

 • Nízky profil pre jednoduché pripojenia
  Dizajn disku s nízkym profilom umožňuje jednoduché pripojenie k akémukoľvek zariadeniu USB. Pripojte ho k ťažko prístupným TV portom USB na prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení alebo preneste svoju hudobnú knižnicu do svojho auta cez port USB na audio systéme vášho vozidla.
 • Dokonalý partner
  S kapacitou až do 64GB Vám pamäťová jednotka Cruzer Fit USB umožní prenášať svoje obľúbené médiá. Budete môcť ukladať, zdieľať a prepravovať hodiny HD videa, celých fotoalbumov, hudobnú knižnicu a dôležité dokumenty.
 • Jednoduchý presun súborov
  Ak chcete preniesť súbory na disk, pripojte jednotku flash do portu USB počítača a pretiahnite požadované súbory do priečinka jednotky. Nie je potrebný žiadny ďalší softvér alebo ovládače, takže môžete okamžite začať prenášať a zálohovať súbory.
 • Ochránte svoje dôležité dáta
  Zdieľajte svoju hudbu, filmy či iné súbory s kýmkoľvek bez obavy, že Vaše súkromné súbory sa ocitnú v nesprávnych rukách. Jednoducho nastaviteľná ochrana heslom Vám umožní zobraziť citlivé súbory iba vybraným užívateľom.

Technická špecifikácia

Parametre
Rozmery: 17.5 x 12.7 x 6.6 mm
USB rozhranie: USB 2.0
USB štandard: USB 2.0
Šifrovanie: 128-bit AES
Kapacita: 64GB (Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia v závislosti na formátovaní, operačnom systéme, aplikáciách a ďalších faktoroch)
Záruka: 5 rokov

Obsah predajného balenia:

 • SanDisk Cruzer Fit 64GB

Recenzia na USB kľúč SanDisk Cruzer Fit, 16GB, USB 2.0 (SDCZ33-016G-G35)

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky