Voltaik SRG 250W 6Ah 8,5" elektrická kolobežka, čierna

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
CENA S DPH
289
Cena bez DPH: 240,83
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 431282

POPIS: Voltaik SRG 250W 6Ah 8,5" elektrická kolobežka, čierna


Kľúčové vlastnosti:

 • Elektrická kolobežka Voltaik vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet.
 • Obe 8,5" anti defekt kolesá vás vždy dovezú do cieľa bez rizika defektu.
 • Vďaka dômyselnému skladaciemu mechanizmemu ju zložíte či rozložíte do 2 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 110 cm a hmotnosti 12 kg jej ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

  • Na dosah ruky
   na integrovanom LCD displeji môžete sledovať základné informácie o kolobežke ako je aktuálna rýchlosť, stav batérie, indikáciu pripojenie cez bluetooth k mobilnému telefónu, jazdný režim v akom sa kolobežka nachádza a indikáciu osvetlenia. Tlačidlom na hornej strane displeja môžete prepínať medzi 2 jazdnými režimami pre obmedzenie max. rýchlosti a zapínať osvetlenie.
  • Konektivita na úrovni
   Po pripojení kolobežky k mobilnému telefónu cez mobilnú aplikáciu VOLTAIK možno sledovať informácie o kolobežke ako sú: celková prejdená vzdialenosť, aktuálny prejdená vzdialenosť, nastavovať maximálna rýchlosť v jazdných režimoch, nastaviť aj rýchlosť pri ktorej dôjde k zapnutiu tempomatu. Kolobežku možno tiež zamknúť proti nechcené manipulácii vr. zadanie vlastného PIN.
  • Odolnosť a výdrž
   Kolobežka je vodeodolná a prachuvzdorná podľa štandardu IP65 a je možné s ňou tak jazdiť aj za dažďa. Batérii Li-Ion 6 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za približne 4 hodiny. S kolobežkou na jedno nabitie prejdete až 20 km. Celková vzdialenosť je závislá od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote pod. Núdzovo možné na kolobežke dôjsť aj odstrkovaním s vypnutým motorom.
   Kolobežka je vybavená funkciou inteligentného znižovania výkonu pred úplným vybitím. V tomto rezervnom režime postupne znižuje rýchlosť a dáva tak jazdcovi informáciu, že je potrebné ju nutne dobiť. Batériu ale nenechá v jednom okamihu úplne bez energie.
  • Bezpečnosť na prvom mieste
   Výkonné predné LED svetlo dostatočne osvetlí priestor pred kolobežkou aj pri rýchlosti 25 km / h. Spolu so zadným svetlom s integrovanou odrazkou, predné bielu a bočnými oranžovými odrazkami môžete jazdiť bezpečne aj za tmy. Kolobežku spoľahlivo zastavíte duálnou brzdou. Počas brzdenia zadnou kotúčovou brzdou sa automaticky aktivuje aj predná elektronická brzda, čo zvyšuje účinnosť brzdenia a znižuje opotrebenie brzdových doštičiek. Pri stlačení brzdovej páčky sa navyše výstražne rozbliká zadné brzdové svetlo.
  • Výhradne kvalitné materiály
   Rám kolobežky je vyrobený zo zliatiny leteckého hliníka a magnézia znesie zaťaženie až 120 kg. Spĺňa tak prísne bezpečnostné normy. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 14 rokov.
  Výkon
  Výkon motora:250 W
  Max. rýchlosť:25 km / h
  Batéria
  Kapacita batérie:6 Ah / 36 V
  Dojazd na 1 nabitie:až 20 km
  Rýchlosť nabíjania:4-5 h
  Technické parametre
  Max. nosnosť:120 kg
  Hmotnosť:12 kg
  Veľkosť pneu:8,5 "
  Obecné parametre
  Rozložená kolobežka rozmery:105 x 44 x 108 cm
  Zložená kolobežka rozmery:105 x 44 x 48 cm
  Šírka riadidiel:44 cm
  Výška riadidiel:107 cm
  Výška jazdca:145 - 185 cm
  Rozmer nášľapu:14,5 x 40 cm
  výška nášľapu:14,5 cm
  Svetlá výška:8,5 cm
  Druh pneu:2x bezdušové machové bez rizika defektu
  Brzda:duálna - zadná kotúčová spolu s prednou elektronickou

  Obsah predajného balenia:

  • Kolobežka
  • Nabíjačka

  Recenzia na Voltaik SRG 250W 6Ah 8,5" elektrická kolobežka, čierna

  Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky