Xiaomi Amazfit Bip S, Carbon Black

Tento týždeň objednali 5 zákazníci
Nové
CENA S DPH
69.99
Cena bez DPH: 58.33
Kód produktu: 408594

POPIS: Xiaomi Amazfit Bip S, Carbon Black

Šialene dlhá výdrž, nový displej a nízku cenu - nástupca a vylepšená verzia populárnych hodiniek Amazfit Bip prichádza - Amazfit Bip S

Prečo kúpiť

  • predná strana obsahuje 1,28 reflektívny farebný TFT displej s rozlíšením 176 x 176 pixelov. Výrobca použil svoju najnovšiu technológiu pre tento typ displeja, rovnakú ako v prípade Amazfit Stratos 3. Displej chráni tvrdené sklo Corning Gorilla 3 s 2,5D zahnutím.
  • displej ponúkne omnoho krajšie farby, pričom si zachováva dokonalú viditeľnosť aj na priamom slnku. Čím viac svetla na displej dopadá, tým lepšie ho je vidno. Samozrejme, obsahuje aj podsvietenie. Displej je aj napriek tomu, že je zapnutý neustále, veľmi šetrný.
  • po dizajnovej stránke veľmi nezmenili. Základ zdedili po svojom predchodcovi. Rozmery samotných hodiniek sú 42 × 35,3 × 11,4 mm a hmotnosť len 31 gramov. Vďaka tomu ich na ruke takmer nebudete cítiť.
  • obsahujú štandardný 20 mm remienok vyrobený zo silikónu. Telo hodiniek je vypracované z polykarbonátu.
  • najväčším lákadlom nových Amazfit Bip S je rozhodne ich výdrž. Obsahujú 200 mAh batériu, ktorá hodinky udrží „pri živote“ až 40 dní v prípade denného používania. V stand-by režime vydržia 90 dní a pri neustále zapnutom GPS to je 22 hodín.
  • vo výbave nechýba vysoko presný GPS modul s podporou Glonass, ktorý dodáva spoločnosť Sony. Samozrejmosťou je aj vlastný snímač tepu BioTracker PPG. Hodinky sú tiež vybavené 3-osovým akceletometrom a 3-osovým geomagnetickým senzorom.
  • pre pripojenie so smartfónom využívajú novší Bluetooth 5.0 LE, ktorý je menej náročný na batériu. Hodinky obsahujú 10 športových režimov a majú stupeň vode odolnosti 5ATM so snímaním plávania.
  • medzi funkciami nájdeme aj možnosť vzdialeného ovládania hudby na Vašom smartfóne, 24-hodinové snímanie tepu či prijímanie notifikácií z aplikácií.
  • súčasťou funkcionalít v hodinkách je Huami-PAI, systém hodnotenia zdravotného stavu, ktorý meria vplyv fyzickej aktivity na tvoje srdce a vedie ťa k dlhšiemu a zdravšiemu životu.

Technická špecifikácia

Rozmery: 42 x 35,3 x 11,4 mm
Váha: 31g (s popruhom) a 19g (bez popruhu)
Materiál tela: Polycarbonát
Materiál remienka: Silikon a pre pokožku priateľské TPUS
Dĺžka remienka: 110 mm (dlhá), 85 mm (krátka)
Šírka remineka: 20 mm

Recenzia na Xiaomi Amazfit Bip S, Carbon Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky