Xiaomi City Backpack 2, dark gray

Nové
CENA S DPH
39,99 €
35,99
Kód produktu: 411979

POPIS: Xiaomi City Backpack 2, dark gray

Štvorcový tvar batohu vzbudzuje pocit jednoduchosti, ale jeho funkčnosť nám prinesie mnoho prekvapení. Batoh je vyrobený z polyesterového materiálu s bavlnenou podšívkou na chrbát. V batohu nájdeme osem rôznych vreciek, ktoré umožnia prehľadné uloženie vašich kníh, telefónu, peňaženky či powerbanky. Nájdeme v ňom tiež priehradku na notebook, do ktorej ľahko uložíme notebook do rozmeru 15,6 palca.

Prečo kúpiť Xiaomi Xiaomi Xiaomi City Backpack 2 ?

 • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
 • Minimalistický dizajn
  Xiaomi City Backpack 2 je dokonalý spoločník pre všetky udalosti. Minimalistický dizajn je velmi módny, a aj keď sa jedná o batoh, tak je veľmi elegantný.
 • Úložný priestor
  Vo vnútri nájdeme kapsu na 15,6 palcový laptop či tablet a dostatok úložného priestoru na predmety osobnej potreby. Pre veci ako je napríklad penaženka, diár alebo napriklad ľahká desiata, slúži dostatočne veľká hlavná kapsa.
 • Pohodlie
  Dôležitou súčasťou pri vyberaní správneho ruksaku je aj pohodlnosť počas nosenia. Dva nastaviteľné popruhy sú navrhnuté tak, aby sa Vám batoh nosil čo najpohodlnejšie a základňa je vypolstrovaná pre väčšie pohodlie. Uľavuje tak chrbtu pri námahe a sieťovaný materiál zaručí vzdušnosť v horúcich letných dňoch.
 • Organizovanosť
  Koniec neporiadku a zamotaným káblom. Batoh Xiaomi City Backpack 2 disponuje množstvom priehradiek na knihy či drobnosti.

Technická špecifikácia

Všeobecné vlastnosti
Veľkosť: 305 x 140 x 400 mm
Hmotnosť: 770 g
Objem: 17 litrov
Materiál: polyester

Obsah predajného balenia:

 • Xiaomi City Backpack 2
 • dokumentácia

Recenzia na Xiaomi City Backpack 2, dark gray

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky