Xiaomi Haylou GT3 Pro TWS, black

Nové
CENA S DPH
34,99 €
29,99
Kód produktu: 432548

POPIS: Xiaomi Haylou GT3 Pro TWS, black

Bezdrôtové slúchadlá patria už dlhšiu dobu k obľúbeným gadgetom. Obzvlášť vtedy, ak sa v nich kombinuje kvalita s nízkou cenou. Xiaomi prináša pod značkou Haylou ďalší nový model v podobe Haylou GT3 Pro, ten sa oproti bežnému modelu GT3 líši vylepšeným zvukovým podaním, ktoré je zabezpečené vďaka firme Knowles. Tá priniesla do týchto slúchadiel vyššiu kvalitu hudby, bohatšie detaily, lepšiu spotrebu energie a to všetko ešte v menšom tele.

Prečo kúpiť Haylou GT3 Pro ?

 • Stabilné spojenie
  Haylou GT3 Pro prinášajú bezdrôtovú technológiu Bluetooth vo verzii 5.0. Vďaka tomu sú slúchadlá menej náročné na spotrebu energie a oneskorenie prenosu zvuku je výrazne znížené.
 • Kvalitný zvuk
  Membránové reproduktory v slúchadlách majú priemer 7,2 mm a sú vyrobené z polymérovej živice. Dosahujú výrazné basy v kombinácii s jasnými vysokými frekvenciami. Technológia DSP sa stará o vysokorýchlostné digitálne potláčanie šumu, čím je stereofónne prenášanie zvuku verné realite.
 • Dlhá výdrž
  Slúchadlá máju batérie s kapacitou 43 mAh a nabíjací box má akumulátor s kapacitou 600 mAh. Výrobca udáva výdrž na jedno nabitie až 28 hodín prehrávania hudby. Nabíjací USB-C kábel je súčasťou balenia.
 • Automatické spojenie
  Vytiahnutím slúchadiel z púzdra prichádza k automatickému spojeniu s telefónom, takže sa nemusíte trápiť s manuálnym pripojením zakaždým, keď budete chcieť počúvať hudbu či volať. Po ich opätovnom odložení do púzdra, sa slúchadlá automaticky dobijú zo zabudovaného akumulátora dokovacej krabičky.
 • Jednoduché ovládanie
  Na bočnej strane oboch slúchadiel sú multifunkčné dotykové plochy s notifikačnými LED diódami. Rôzne metódy ovládajú konkrétne funkcie. Napríklad trojité poklepanie na ľavé slúchadlo vyvolá funkciu hlasového asistenta. Medzi podporované patrí Google asistent, Siri od Applu, či XiaoAI od Xiaomi. Tlačidlami je možné pozastaviť alebo spustiť skladbu, prijať alebo odmietnuť hovor a výhodou je aj možnosť prepínania pesničiek.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Bluetooth: v5.0
Bluetooth profily: SBC/HFP/HSP/A2DP/AVRCP
Dosah bluetooth: do 10m
Meniče: 7.2mm s podporou SBC
Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
Aktívne potlačenie hluku: áno
Výdrž batérie: do 28 hodín hudby/hovorov
do 250 hodín v režime Standby
Kapacita batérie: 43 mAh každé slúchadlo
600 mAh nabíjací dock
Dotykové ovládanie: áno

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • špunty do uší
 • nabíjacia kolíska
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Xiaomi Haylou GT3 Pro TWS, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky