Xiaomi Haylou LS01, Black

Nové
CENA S DPH
39,99 €
33,99
Kód produktu: 409628

POPIS: Xiaomi Haylou LS01, Black

Xiaomi Haylou LS01 sú elegantné a praktické inteligentné hodinky s množstvom funkcii. Ponúkajú jasný a ostrý displej, meranie tepu v reálnom čase, umožňujú sledovanie kvality spánku a podporujú až 9 športových režimov.

Prečo kúpiť Xiaomi Haylou LS01 ?

 • 1.3” zaoblený displej
  Haylou LS01 sú osadené 1.3 palcovým dotykovým a farebným displejom s rozlíšením až 240 x 240 pixelov. Ten zobrazí všetky užitočné informácie v ostrých a jasných farbách. Napríklad aj meno volajúceho zo smartfónu.
 • Meranie tepu v reálnom čase
  Hodinky umožňujú meranie tepu srdca v reálnom čase a 24 hodín denne alebo len vtedy, keď to práve potrebujete. Dokážu presne monitorovať pulz, zmeny srdcového rytmu, čo je užitočné aj pri športových aktivitách, ak chcete mať napríklad stabilné tempo pri určitom zvolenom rozsahu. Pri prekročení zvolenej spodnej a vrchnej hranice, Vás hodinky ihneď upozornia vibráciami, ktoré sú dostatočne silné.
 • 9 športových režimov
  Na hodinkách si môžete zvoliť meranie až 9 rôznych športových režimov. Konkrétne chôdzu, beh, turistiku, bicyklovanie, bežecký pás, fitko (posilka), horolezectvo, spinning alebo jogu. Hodinky dokážu merať kroky, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a možnosť používania stopiek. Na základe týchto funkcií sú prispôsobené jednotlivé športové aktivity. Ak si napríklad zvolíte fitko, kedy budete mať rôzne cviky a medzi nimi pauzu, poslúžia medzi cvikmi práve stopky, aby bolo meranie a zaznamenávanie čo najefektívnejšie. Jednotlivé aj historické hodnoty môžete sledovať v aplikácii.
 • Dlhá výdrž batérie
  Pohotovostná doba hodiniek je až 14 dní na jedno nabitie. Pri bežnom používaní s prepojením so smartfónom a pravidelnom meraní tepu srdca však treba počítať s výdržou okolo 10 dní, čo je stále veľmi slušná výdrž.
 • Sledovanie spánku
  Xiaomi Haylou LS01 dokážu merať aj kvalitu Vášho spánku. Po prebudení si tak viete pozrieť ako dlho ste boli v ľahkom spánku a ako dlho v hlbokom spánku, prípadne či ste sa počas noci prebudili. Na základe týchto údajov Vám v aplikácii zobrazí odporúčania pre lepší a zdravší spánok a samozrejme skóre kvality Vášho spánku.
 • Upozornenia na prichádzajúci hovor a notifikácií
  Hodinky komunikujú so smartfónom pomocou bluetooth, vďaka tomu môžete vidieť aj meno volajúceho priamo na hodinkách. Je možné hovor odmietnuť priamo na hodinkách. Samozrejmosťou sú aj upozornenia z aplikácii ako napríklad Messenger, Whatsapp, Gmail, Facebook, Instagram, Twitter či iné. Správy je možné čítať aj priamo na hodinkách.
 • Rôzne ciferníky a možnosť prispôsobenia vzhľadu
  Hodinky majú na výber hneď niekoľko preddefinovaných ciferníkov, tie je však možné rozšíriť aj prostredníctvom ďalších aplikácii, vzhľad si teda viete takmer ľubovoľne prispôsobiť.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.3"
Rozlíšenie: 240 x 240 px
Technológia: TFT LCD
Veľkosť
Rozmery tela: 40.9 x 35.7 x 11.6 mm (bez remienka)
Remienok: 253.8 x 26.3 mm
Hmotnosť: 34 g
Dáta
Bluetooth: v4.2
Batéria
Výdrž: do 10 dní
Kapacita: 210 mAh Li-ion
Ostatné
Vodeodolnosť: IP68 (neodporúčame vystaviť tlaku vody/pary alebo iným elementom)
Heart Rate: Áno
Fitness Tracking: Áno
Call & Message Reminder: Áno
Sleep Monitoring: Áno
Stand Reminder & Find My Phone: Áno
Kompatibilita: Android 4.4 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší

Obsah predajného balenia:

 • Xiaomi Haylou LS01
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Xiaomi Haylou LS01, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky