Haylou T15 TWS, Black

Nové
CENA S DPH
24,99 €
19,99
Kód produktu: 409627

POPIS: Haylou T15 TWS, Black

Hľadáte kvalitné bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú nielen skvelý zvuk, solídnu výdrž ale aj príjemnú cenovku ? Xiaomi Haylou GT1 Pro ako upgrade úspešného modelu GT1 prinášajú jasnú odpoveď na všetky tieto požiadavky.

Prečo kúpiť Haylou T15 ?

 • Stabilné a rýchle spojenie
  Slúchadlá je možné párovať cez najnovšiu verziu Bluetooth 5.0, ktorá sa vyznačuje vysokou stabilitou a kvalitou prenosu. S vylepšenou funkciou anti-rušičky, T15 fungujú perfektne aj v situácii keď je naokolo plne vyťežená WiFi alebo 4G sieť.
 • Dlhá výdrž pre ničím nerušený zážitok z hudby
  V každom slúchadle je batéria s kapacitou 43 mAh, ktorá vydrží na jedno nabitie až štyri hodiny prehrávania hudby alebo hovoreného slova. K slúchadlám samozrejme patrí nabíjací dock, vo vnútri ktorého je akumulátor s kapacitou až 2200 mAh. Počas jeden a pol hodiny tak dokáže slúchadlá nabiť na plnú kapacitu a celkovo v tejto kombinácií získate viac ako 60 hodín počúvania. Každé zo slúchadiel pritom váži iba 4 gramy, vďaka čomu sa tieto slúchadlá radia medzi najľahšie na trhu. Vďaka veľkosti zabudovanej batérie v púzdre, si môžete kompatibilným USB káblom dobiť svoj smartfón v prípade, že sa Vám nečakane vybije a nemáte po ruke iný zdroj elektrickej energie.
 • LED diódy indikujú stav batérie
  Zabudované LED diódy v púzdre Vás informujú o zostávajúcej kapacite batérie v púzdre. Každá dióda pritom predstavuje 25% kapacity batérie.
 • Automatické spojenie
  Vytiahnutím slúchadiel z púzdra prichádza k automatickému spojeniu s telefónom, takže sa nemusíte trápiť s manuálnym pripojením zakaždým, keď budete chcieť počúvať hudbu či volať. Po ich opätovnom odložení do púzdra, sa slúchadlá automaticky dobijú zo zabudovaného akumulátora dokovacej krabičky.
 • Zvýšená odolnosť voči okolitým vplyvom
  Slúchadlá sú vhodné aj pre športové aktivity, pri ktorých sa spotíte. Majú totižto certifikát odolnosti IPX5, takže sa už viac nemusíte obmedzovať pri športovaní.
 • Vylepšené handsfree hovory
  Vďaka integrovanému duálnemu mikrofónu je možné Haylou T15 používať aj ako handsfree. Okrem toho podporujú aj hlasových asistentov, ako je Siri, Asistent Google alebo Xiaomi Xiaoai. Prijímať hovory, ovládať hlasového asistenta a prehrávanie hudby je možné prostredníctvnom dotyku priamo na tele slúchadiel. Zabudovaný DPS čip navyše dokonale izoluje okolitý ruch, takže hovory sú krištáľovo čisté.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Bluetooth: v5.0
Bluetooth profily: HFP/HSP/A2DP/AVRCP
Dosah bluetooth: do 10m
Meniče: 7.2mm s podporou AAC
Aktívne potlačenie hluku: áno
Výdrž batérie: do 60 hodín hudby/hovorov
do 600 hodín v režime Standby
Kapacita batérie: 43 mAh každé slúchadlo
2200 mAh nabíjací dock
Dotykové ovládanie: áno
Odolnosť: IPX5

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • špunty do uší
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Haylou T15 TWS, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky