Xiaomi Mi AirDots, white

Nové
CENA S DPH
39,99 €
34,99
Kód produktu: 397272

POPIS: Xiaomi Mi AirDots, white

Značka Xiaomi prináša nový model bezdrôtových slúchadiel na trh a oproti svojej konkurencii sú niekoľkonásobne lacnejšie, čo ale neznamená, že by ustupovali svojou kvalitou.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Air Dots

  • slúchadlá s kvalitnou konštrukciou i solídnou výdržou batérie disponujú verziou
  • Bluetooth 5.0, ktorá umožní stabilné pripojenie bez výpadkov signálu a navyše dosahuje menšiu energetickú náročnosti ako predchádzajúce verzie. Slúchadlá sú samozrejme kompatibilné aj s telefónmi vybavenými nižšou verziou Bluetooth.
  • k ich ovládanie slúži vstavaný dotykový panel, ktorý sa nachádza na stranách a citlivo reaguje aj na letmý dotyk. Pomocou tohto miesta možno tak vyriešiť základné pokyny ako je vypnutie a zapnutie či pozastavenie prehrávania a v neposlednom rade prijať alebo odmietnuť prichádzajúci hovor. Na tele slúchadla je možné objaviť aj tlačidlo, ktoré vyvolá pomocného hlasového asistenta.
  • o kvalitu počúvania sa stará nový zvukový čip a špeciálne dynamický menič s priemerom 7,2 mm, ktorý sa vyznačuje širším rozsahom basov a výborným zvukom. Dopĺňa ho ozvučná konštrukcie v zadnej dutine.
  • slúchadlá sú dostupné v elegantnom bielom prevedení a nachádzajú sa v praktickej krabičke - puzdre. Ta je vybavená elektronikou, ktorá slúchadla počas odloženia nabíja.
  • slúchadlá rovnako ako ich puzdro sú navrhnuté v minimalistickom a elegantnom duchu a pôsobia čistým dojmom. Vďačí za to vyhotovenie z dvojfarebného vstrekovaného plastu, ktorý na svetle vytvára pôsobivé efekty.
  • keďže jedno slúchadlo len nepatrne presahuje hmotnosť 4 gramov, je v nich zabudovaná batéria s kapacitou 300 mAh. Vďaka extrémne nízkej spotrebe energie vydržia hrať nepretržite pri maximálnom výkone až 4 hodiny v režime stereo alebo 5 hodín v režime mono. Slúchadlá sa dobíjú za 1,5 hodiny, samotné puzdro za 2,5 hodiny. V pohotovostnom režime vydržia slúchadla zhruba 6 a pol dňa.
  • ak ale chcete na cestách počúvať hudbu viac, krabička vám kapacitu zvýši až na 12 hodín
  • po vybratí slúchadiel z nabíjacieho doku sa slúchadlá aktivujú a automaticky sa spárujú s vaším smartphonom, tabletom či notebookom. Po opätovnom vložení do krabičky sa Mi AirDots samy odpoja a následne vypnú

Technická špecifikácia

Konektivita: Bluetooth 5.0
Impedancia: 16 ohmov
Dosah Bluetooth: 10 metrov
Citlivosť : 106 ± 3 dB
Batéria: 300mAh Li-ion
Výdrž na jedno nabitie: až 4 hodiny
Pohotovostná doba: 12 hodín
Doba hovoru : až 4 hodiny
Váha slúchadiel: 4,2 gramy
Rozmery krabičky: 62 × 42 × 26 milimetrov
Hmotnosť s krabičkou: 39 gramov

Obsah predajného balenia:

slúchadlá
nabíjací dok
nabíjací kábel
silikónové štuple

Recenzia na Xiaomi Mi AirDots, white

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky