Xiaomi Mi Band 6 NFC, black

Nové
Cena s DPH
57.9 €
49,90
Cena bez DPH: 41,58
Kód produktu: 438581

POPIS: Xiaomi Mi Band 6 NFC, black

Šikovný náramok vyzbrojený tými najlepšími vlastnosťami a funkciami - to je Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC s funkciou bezkontaktných platieb vďaka spolupráci s Mastercard. Zoznam bánk, ktoré podporujú platby kartou Mastercard pomocou Mi Smart Band 6 NFC: ČSOB, Curve, mBank.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Band 6 ?

 • Osobný tréner a lekár v jednom
  Tento náramok je ako váš osobný tréner, ktorého nosíte neustále sebou. Náramok vďaka špičkovému algoritmu zaznamenáva a sleduje každý váš pohyb, a to navyše s maximálnou presnosťou. Máte tak ihneď prehľad o počte ušlých krokov aj vzdialenosti alebo o počte spálených kalórií.

  Samozrejmosťou náramku je tiež senzor srdcového tepu, schopnosť merať úroveň okysličenie krvi SpO2 výpočet PAI fitness skóre, meranie stresu, stráženie abnormalít srdcového tepu alebo napríklad hneď 30 rôznych športových režimov!

  Tešiť sa môžete napríklad na: strečing, HIIT, gymnastiku, Zumbu, tanec, fitness, box, pilates, basketbal, tenis, bedminton, korčuľovanie alebo street dance. Okrem toho dokáže náramok hneď šesť typov aktivít (napr. Beh, chôdzu, beh na bežeckom trenažéri a cyklistiku) automaticky rozpoznať a merať.
 • Smart notifikácie
  Teraz už nemusíte vyberať telefón z vrecka zakaždým, keď vám príde SMS správa, niekto vám volá, alebo keď len potrebujete vedieť koľko je hodín. Ku všetkým týmto činnostiam vám teraz dokonale postačí tento šikovný náramok, ktorý Vás o všetkom poctivo informuje.
 • Stráženie kvality spánku
  Náramok vie tiež analyzovať váš spánok (vrátane fázy REM) a poskytne vám tak presný prehľad o tom, ako kvalitne každý deň spíte a ako váš spánok prebieha. Vďaka informáciám o spánku potom vždy viete, s akým množstvom energie môžete cez deň vlastne počítať.
 • Skvelá výdrž a magnetické nabíjanie
  Xiaomi Mi Band 6 vás ohromí okrem skvelých funkcií tiež naozaj dlhou výdržou, na jedno nabitie totiž vydrží fungovať až 14 dní pri bežnom užívaní a až 19 dní v úspornom režime. A keď už sa vybije, stačí ho len priložiť k nabíjačke. Náramok totiž podporuje magnetické nabíjania.
 • Odolné a dizajnové prevedenie
  Náramok je tiež vodeodolný, nemusíte ho tak dávať dole, keď si umývate ruky alebo ani keď sa sprchujete. Pásik náramku je pevný a zároveň aj príjemný na dotyk. Vďaka týmto vlastnostiam sa tak náramok stáva vhodným spoločníkom do každého počasia i terénu bez obáv z jeho poškodenia.
 • Monitorovanie SpO2
  Táto hodnota poskytuje informáciu o problémoch s transportom kyslíka do tkanív a môže detekovať stres a dýchanie. Náramok je teda schopný Vás upozorniť na chvíle, kedy je počas športovej aktivity vhodné si na chvíľku oddýchnuť
 • Skórovací systém PAI
  Jedná sa o vedecky podloženú metriku, ktorá na základe údajov o srdcovej frekvencii vypočítava osobné skóre a ukazuje Vám, koľko aktivity potrebujete, aby ste zostali zdraví
 • Vylepšený displej
  1,56“ AMOLED displej, ktorý je o 50% větší než displej Mi Smart Band 5. Vysoké rozlišenie 326 PPI a tým aj jasnejší obraz a text
 • Bezkontaktná platba NFC
  Xiaomi Pay funguje s množstvom kreditných a debetných kariet Mastercard od veľkých bánk. Pridaním podporovaných kariet do chytrého náramku si tak budete môcť užívať všetkých odmien a výhod svojich fyzických kariet priamo na zápästí
 • Zabudovaný hlasový asistent Amazon Alexa
  Vďaka zabudovanej Alexe od Amazonu môžu používatelia požiadať o pomoc a ovládať zariadenia pripojené k Alexe

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.56"
Rozlíšenie: 486 x 152 px
Jemnosť: 326 ppi
Technológia: AMOLED
Ochrana: temperované sklo s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov
Veľkosť
Rozmery tela: 47.4 × 18.6 × 12.7 mm
Šírka remienka: 155 - 219 mm
Hmotnosť: 12.8 g
Dáta
Bluetooth: 5.0, BLE
GPS: Áno (A-GPS, GLONASS)
NFC: áno
Batéria
Kapacita: 125 mAh Li-ion
Výdrž: do 12 dní
Doba nabíjania: do 2 hodín
Ostatné
Vodotesnosť: 5ATM
Senzory: vysoko presný 6-osý snímač
PPG senzor srdcového tepu
Automatická podpora športových aktivít: vonkajší beh
jazda na bicykli
beh na bežeckom páse
jazda na stacionárnom bicykli
cvičenie na rotopede
veslovanie na stroji
Ostatné vlastnosti: vzdialená samospúšť
ovládanie hudby
"nájdi môj telefón"
tichý režim telefónu
odomknutie telefónu
notifikácie aplikácií
počasie
časovač, stopky, alarm
NFC
a iné

Obsah predajného balenia:

 • Xiaomi Mi Band 6
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Produktové video

Recenzia na Xiaomi Mi Band 6 NFC, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky