Xiaomi Mi Casual Daypack, black

Nové
CENA S DPH
19,99 €
14,99
Kód produktu: 411965

POPIS: Xiaomi Mi Casual Daypack, black

Xiaomi Mi Casual Daypack je šikovný ruksak s minimalistickým dizajnom, veľkým úložným priestorom, dvoma bočnými priehradkami a uzatvárateľnou priehradkou na prednej strane. Vhodný aj na uskladnenie notebookov až do 14 palcov.

Prečo kúpiť Xiaomi Xiaomi Mi Casual Daypack ?

 • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
 • Minimalistický dizajn
  Xiaomi Mi Casual Daypack je dokonalý spoločník pre všetky udalosti. Minimalistický dizajn je velmi módny, a aj keď sa jedná o batoh, tak je veľmi elegantný. Kombinácia dvoch farieb s jemnou textúrou dodávajú batohu na výnimočnosti a pôsobia tak veľmi luxusne.
 • Úložný priestor
  Vo vnútri nájdeme kapsu na 14 palcový laptop či tablet a dostatok úložného priestoru na predmety osobnej potreby. Pre veci ako je napríklad penaženka, diár alebo napriklad ľahká desiata, slúži dostatočne veľká hlavná kapsa.
 • Vždy po ruke
  Malé vonkajšie vrecúško je vhodné na uskladnenie základných pomôcok, ku ktorým potrebujete mať čo najrýchlejší prístup ako napr. pero, ceruzka, kľúče, nabíjací kábel či vreckovky. Vrecko je navyše uzatvárateľné, takže sa nemusíte báť ich odcudzenia. Po stranách sa nachádzajú priehradky na fľašu, vďaka ktorým už nebude núdza po rýchlom osviežení.
 • Pohodlie
  Dôležitou súčasťou pri vyberaní správneho ruksaku je aj pohodlnosť počas nosenia. EPE (expedanble polyethylene - čo je jeden z najkvalitnejších materiálov: vodeodolný, ľahký a komfortný) materiál pomáha udržať stabilitu ruksaku zatiaľ čo ramenné popruhy sú ergonomicky navrhnuté aby znižovali zátaž vyvýjanú na chrbticu. Dva nastaviteľné popruhy sú navrhnuté tak, aby sa Vám batoh nosil čo najpohodlnejšie a základňa je vypolstrovaná pre väčšie pohodlie. Uľavuje tak chrbtu pri námahe a sieťovaný materiál zaručí vzdušnosť v horúcich letných dňoch.

Technická špecifikácia

Všeobecné vlastnosti
Veľkosť: 340 × 225 × 1130 mm
Hmotnosť: 400 g
Objem: 10 litrov
Materiál: polyester

Obsah predajného balenia:

 • Xiaomi Mi Casual Daypack, Bright Blue
 • dokumentácia

Recenzia na Xiaomi Mi Casual Daypack, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky