Xiaomi Mi City Sling Bag, dark grey

Nové
CENA S DPH
19,99 €
15,99
Kód produktu: 411970

POPIS: Xiaomi Mi City Sling Bag, dark grey

Xiaomi Mi City Sling Bag je pohodlný a praktický batoh vhodný pre prípad, keď sa vydáte na návštevu priateľov alebo len na prechádzku, a zistíte, že nepotrebujete viac než tablet a osobné veci.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi City Sling Bag ?

 • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
 • Minimalistický dizajn
  Xiaomi Mi City Sling Bag je dokonalý spoločník pre všetky udalosti. Minimalistický dizajn je velmi módny, a aj keď sa jedná o batoh, tak je veľmi elegantný.
 • Úložný priestor
  Batoh je vybavený úložným priestorom, rozdeleným do dvoch väčších vreciek a jednej malej kapsičky na zips. Vonkajšie vrecko je tiež vybavené zipsom a dobre poslúži na uloženie malých predmetov ako sú kľúče alebo telefón. Aj cez malé rozmery je v batohu všetko prehľadne uložené a je zaistený ľahký prístup k veciam.
 • Vždy po ruke
  Malé vonkajšie vrecúško je vhodné na uskladnenie základných pomôcok, ku ktorým potrebujete mať čo najrýchlejší prístup ako napr. pero, ceruzka, kľúče, nabíjací kábel či vreckovky. Vrecko je navyše uzatvárateľné, takže sa nemusíte báť ich odcudzenia.
 • Kvalitné spracovanie
  Na výrobu batohu bol použitý vodeodolný 100% polyester odolný proti poškriabaniu. Jeho vlastnosti zabezpečia pevnosť a dlhú životnosť brašne. Zadná časť je vyrobená zo sieťoviny pre pohodlnejšie nosenie. Navrhnutý je pre prehľadný a rýchly prístup k uloženým predmetom a je zaistený spoľahlivým zipsom.
 • Kľúčové vlastnosti
  Malý prehľadný mestský batoh s elegantným dizajnom. Je vybavený dostatočným priestorom pre tablet do 7 " a osobných vecí. Pohodlný popruh je možné pripevniť na lavú i pravú stranu. Použitím kvalitných materiálov je zaistená ochrana zariadenia proti poškrabaniu i vode.

Technická špecifikácia

Všeobecné vlastnosti
Typ tašky: batoh
Rozmer tašky: 7"
Vodeodolnosť vonkajšie brašne: vodeodolná
Farba brašne: tmavo šedá
Materiál: polyester

Obsah predajného balenia:

 • Xiaomi Mi City Sling
 • dokumentácia

Recenzia na Xiaomi Mi City Sling Bag, dark grey

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky