Xiaomi Mi Smart Band 6, black

Nové
CENA S DPH
42,90 €
39,90
Kód produktu: 422707

POPIS: Xiaomi Mi Smart Band 6, black

Šikovný náramok vyzbrojený tými najlepšími vlastnosťami a funkciami - to je Xiaomi Mi Smart Band 6, nástupca alebo skôr brat predchádzajúcej verzie Xiaomi Mi Band 5.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Band 6 ?

 • Osobný tréner a lekár v jednom
  Tento náramok je ako váš osobný tréner, ktorého nosíte neustále sebou. Náramok vďaka špičkovému algoritmu zaznamenáva a sleduje každý váš pohyb, a to navyše s maximálnou presnosťou. Máte tak ihneď prehľad o počte ušlých krokov aj vzdialenosti alebo o počte spálených kalórií.

  Samozrejmosťou náramku je tiež senzor srdcového tepu, schopnosť merať úroveň okysličenie krvi SpO2 výpočet PAI fitness skóre, meranie stresu, stráženie abnormalít srdcového tepu alebo napríklad hneď 30 rôznych športových režimov!

  Tešiť sa môžete napríklad na: strečing, HIIT, gymnastiku, Zumbu, tanec, fitness, box, pilates, basketbal, tenis, bedminton, korčuľovanie alebo street dance. Okrem toho dokáže náramok hneď šesť typov aktivít (napr. Beh, chôdzu, beh na bežeckom trenažéri a cyklistiku) automaticky rozpoznať a merať.
 • Smart notifikácie
  Teraz už nemusíte vyberať telefón z vrecka zakaždým, keď vám príde SMS správa, niekto vám volá, alebo keď len potrebujete vedieť koľko je hodín. Ku všetkým týmto činnostiam vám teraz dokonale postačí tento šikovný náramok, ktorý Vás o všetkom poctivo informuje.
 • Stráženie kvality spánku
  Náramok vie tiež analyzovať váš spánok (vrátane fázy REM) a poskytne vám tak presný prehľad o tom, ako kvalitne každý deň spíte a ako váš spánok prebieha. Vďaka informáciám o spánku potom vždy viete, s akým množstvom energie môžete cez deň vlastne počítať.
 • Skvelá výdrž a magnetické nabíjanie
  Xiaomi Mi Band 6 vás ohromí okrem skvelých funkcií tiež naozaj dlhou výdržou, na jedno nabitie totiž vydrží fungovať až 14 dní pri bežnom užívaní a až 19 dní v úspornom režime. A keď už sa vybije, stačí ho len priložiť k nabíjačke. Náramok totiž podporuje magnetické nabíjania.
 • Odolné a dizajnové prevedenie
  Náramok je tiež vodeodolný, nemusíte ho tak dávať dole, keď si umývate ruky alebo ani keď sa sprchujete. Pásik náramku je pevný a zároveň aj príjemný na dotyk. Vďaka týmto vlastnostiam sa tak náramok stáva vhodným spoločníkom do každého počasia i terénu bez obáv z jeho poškodenia.
 • Monitorovanie SpO2
  Táto hodnota poskytuje informáciu o problémoch s transportom kyslíka do tkanív a môže detekovať stres a dýchanie. Náramok je teda schopný Vás upozorniť na chvíle, kedy je počas športovej aktivity vhodné si na chvíľku oddýchnuť
 • Skórovací systém PAI
  Jedná sa o vedecky podloženú metriku, ktorá na základe údajov o srdcovej frekvencii vypočítava osobné skóre a ukazuje Vám, koľko aktivity potrebujete, aby ste zostali zdraví
 • Ďalšie vychytané funkcie
  Tento náramok okrem iného dokáže upozorniť na dlhú dobu bez pohybu a je možné ho použiť aj ako vzdialenú spúšť fotoaparátu. Dokáže taktieť sledovať a upozorňovať na menštruačný cyklus. Magnetické nabíjanie sa opäť zaobíde bez nutnosti vyberať náramok z remienku čo je veľkou výhodou

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.56"
Rozlíšenie: 486 x 152 px
Jemnosť: 326 ppi
Technológia: AMOLED
Ochrana: temperované sklo s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov
Veľkosť
Rozmery tela: 47.4 × 18.6 × 12.7 mm
Šírka remienka: 155 - 219 mm
Hmotnosť: 12.8 g
Dáta
Bluetooth: 5.0, BLE
GPS: Áno (A-GPS, GLONASS)
NFC: nie
Batéria
Kapacita: 125 mAh Li-ion
Výdrž: do 14 dní
Doba nabíjania: do 2 hodín
Ostatné
Vodotesnosť: 5ATM
Senzory: vysoko presný 6-osý snímač
PPG senzor srdcového tepu
Automatická podpora športových aktivít: vonkajší beh
jazda na bicykli
beh na bežeckom páse
jazda na stacionárnom bicykli
cvičenie na rotopede
veslovanie na stroji
Ostatné vlastnosti: vzdialená samospúšť
ovládanie hudby
"nájdi môj telefón"
tichý režim telefónu
odomknutie telefónu
notifikácie aplikácií
počasie
časovač, stopky, alarm
a iné

Obsah predajného balenia:

 • Xiaomi Mi Band 6
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Produktové video

Recenzia na Xiaomi Mi Smart Band 6, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky