Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, black

Tento týždeň zakúpilo viac ako 5 zákazníkov
Nové
CENA S DPH
19,90 €
17,90
Kód produktu: 416107

POPIS: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, black

Užite si počúvanie svojej obľúbenej hudby bez nutnosti ťahania káblov. Tieto bezdrôtové slúchadlá Xiaomi majú populárne, nenápadné a kompaktné štupľové vyhotovenie.

Prečo kúpiť Xiaomi Earbuds Basic 2?

 • Spojenie slúchadiel s telefónom
  Manuálne pripojenie slúchadiel je potrebné spraviť len jedenkrát a každé ďalšie použitie je už zautomatizované. Po vytiahnutí slúchadiel z nabíjacieho púzdra prebieha automaticky spárovanie s Vaším telefónom. Po ich vložení do púzdra sa spojenie s telefónom preruší a slúchadlá sa začnú ihneď dobíjať.
 • Excelentná výdrž spolu s dokom v balení
  Po vybití slúchadiel máte navyše možnosť ich dobiť v prenosnej dokovacej stanici, ktorá je so slúchadlami dodávaná. S touto drobnou krabičkou sa dá dostať až na 12 hodín počúvania. Dokovacia stanica je veľmi praktická a predovšetkým vďaka nej budete mať istotu, že slúchadlá nestratíte a budú vždy nabité a pripravené prehrať Vašu obľúbenú skladbu.
 • Elegantný a praktický dizajn
  Xiaomi slúchadlá obsahujú silikónové špunty pre pohodlné nosenie. V uchu držia veľmi pevne vďaka svojej nízkej hmotnosti 4,2g a to aj pri behu alebo cvičení. Telo oboch slúchadiel tvorí veľké tlačidlo, pomocou ktorého viete ovládať funkcie slúchadiel. Kompaktný nabíjací box vám zaistí ich dobíjanie a tým získate až 12 hodín výdrže samotných slúchadiel.
 • Skvelý zvuk
  Technológia bluetooth 5.0 zaručuje kvalitný a plynulý prenos hudby z Vášho zariadenia do slúchadiel. Zvuk je veľmi plynulý bez akýchkoľvek výpadkov s pomerne veľkým dosahom 10 metrov. Táto technológia je navyše energeticky veľmi úsporná a vďaka tomu dokážu slúchadlá hrať na jedno nabitie veľmi dlho. Slúchadlá sú navyše spätne kompatibilné aj so staršími verziami bluetooth.
 • Prijatie/odmietnutie hovoru a samostatné telefonovanie
  Slúchadlá Mi True Wireless Earbuds Basic 2 je možné využívať aj samostatne vďaka samostatnému párovaniu. Každé každé slúchadlo obsahuje aj zabudovaný mikrofón, s jedným slúchadlom môžete prijímať a vybavovať hovory po dobu približne 4 hodín aktívneho telefonovania na jedno nabitie slúchadla, následne môžete dané slúchadlo odložiť do nabíjacej krabičky a medzi tým, ako používate druhé slúchadlo, sa to prvé nabíja.

Technická špecifikácia

Typ slúchadiel
Vyhotovenie:Štuple
Konštrukcia:Uzatvorená
Mikrofón:áno
Konektivita
Pripojenie:Bluetooth
Verzia bluetooth:5.0
Dosah bluetooth:10 metrov
Napájanie
Maximálna výdrž batérie:12 h
Výdrž batérie (slúchadlá):4 h
Výdrž batérie (puzdro):12 h
Batéria slúchadla:40 mAh
Batéria krabička:300mAh
Výkon
Impedancia:16 ohm
Frekvenčný rozsah:20 – 20 000 Hz
Meniče:7,2 milimetrové
Rozmery
Rozmery puzdra:62 x 40 x 27,2 mm
Rozmery slúchadla:26,65 x 16,4 x 21,6 mm
Hmotnosť
Hmotnosť celková:35,4 g
Hmotnosť sluchátka:4,2 g

Obsah predajného balenia:

 • Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Nabíjacia krabička
 • Set špuntov rôznych veľkostí
 • Používateľská príručka

Recenzia na Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky