Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic, White

Nové
CENA S DPH
29,99 €
26,90
Kód produktu: 410600

POPIS: Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic, White

Slúchadlá z edície Mi True Wireless Earphones 2 Basic sú moderné bezdrôtové a hlavne cenovo dostupné slúchadlá so všetkými vychytávkami, ktoré dnes hýbu svetom bezdrôtových slúchadiel. Ak už vlastníte slúchadlá predchádzajúcej generácie, popremýšľajte o inovácii a ak sa ešte ťaháte s drôtovými slúchadlami, neváhajte vôbec a kupujte.

Prečo kúpiť Mi TWS Earphones 2 Basic ?

 • Ideálne na volanie
  Každé zo slúchadiel je vybavené hneď dvomi veľmi citlivými mikrofónmi. Tie navyše disponujú beamforming technológiou, ktorá odfiltruje okolitým šum a iné rušivé zvuky. Druhá strana Vás tak počuje krištáľovo čisto aj v hlučnom prostredí. Používať slúchadlá môžete samozrejme súčasne, ale aj v režime single ear.
 • Premyslená konštrukcia
  Vôbec sa nemusíte báť univerzálnej veľkosti slúchadiel. Roky praxe ukázali, že aktuálny tvar padne vhod drvivej väčšine obyvateľstva. Ako už je zvykom, na slúchadlách bola zachovaná dotyková plocha umožňujúca vykonávať dotykom úkony ako play/pause u skladieb, spustenie hlasového asistenta či zdvihnutie prichádzajúceho hovoru.
 • Softvérové aj hardvérové vychytávky
  Ak ste užívateľmi MIUI, čaká na Vás ďalšie príjemné prekvapenie. Do systému pribudlo vyskakovacie okno, ktoré sa zobrazí ihneď po otvorení puzdra a zobrazí vám informácie o úrovni nabitia jednotlivých slúchadiel aj samotného puzdra. Táto vychytávka sa týka všetkých modelov telefónov vyrobených v posledných dvoch rokoch. Jednou z ďalších špecialít je múdra detekcia umiestnenia slúchadlá. Akonáhle si napríklad pri prehrávaní muziky vyberiete slúchadlá z uší, hudba sa sama pozastaví a spustí až pri opätovnom vložení slúchadiel do uší.
 • Od rána do večera, a ešte vám zostane šťava
  Nová generácia čipov v slúchadlách má optimalizovanú spotrebu a na jeden záťah tak vydrží fungovať až 5 hodín. Keď tento fakt skombinujete s nabíjacím puzdrom, kam môžete slúchadlá priebežne ukladať kvôli dobitiu, dostanete sa na krásnych 20 hodín. Magnetické zatváranie púzdra zaistí, že pri presune slúchadlá nikde nevytratíte.

Technická špecifikácia

Bluetooth: v5.0
Audio kodeky: SBC/AAC
Impedancia: 32 Ohm
Výdrž batérie na jedno nabitie: 5 hodín
Výdrž batérie celková: do 20 hodín
Dĺžka nabíjania: 1.5 hodiny
Hmotnosť: 48 g

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • púzdro
 • usb-c kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic, White

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky