Xiaomi Mi Watch, white

Tento týždeň objednalo viac ako 5 zákazníkov
Nové
Cena s DPH
119 €
115
Cena bez DPH: 95,83
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
21,99 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
33,99 €
Predĺžená záruka o 1 rok
19,98 €
Kód produktu: 418738

POPIS: Xiaomi Mi Watch, white

Xiaomi Mi Watch sú nádherné inteligentné hodinky, ktoré zaujmú štýlovým 1,39-palcovým AMOLED displejom, rovnako ako tým, čo zvládnu. Vďaka integrovanej GPS, meraniu tepu i sledovaniu okysličenia krvi sú totiž perfektným nástrojom pre športovcov a všeobecne každého, komu záleží na zdraví. Celkovo podporujú 117 športových režimov a ich veľkou výhodou je fakt, že na nabitie vydržia pracovať až 16 dní! Skvele spolupracujú s telefónmi vybavenými Androidom aj iOS a zaujmú tiež vysokou odolnosťou. Okrem športových aktivít pokročilo monitorujú tiež kvalitu vášho spánku a pomáhajú vám vytvárať lepšie návyky.

Prečo kúpiť Xiaomi Mi Watch ?

 • 1,39" AMOLED displej
  Hodinky ponúkajú nádherný AMOLED displej s uhlopriečkou 1,39 palcov a luxusným jasom až 450 nitov, aby bol perfektne čitateľný v každej situácii – aj vonku na priamom slnku. Používatelia si môžu navyše prispôsobiť vzhľad hodiniek prostredníctvom viac ako 100 ciferníkov. Hmotnosť len 32 gramov potom znamená, že sa hodinky príjemne nosia a poskytujú komfort aj pri spánku.
 • 117 fitness režimov
  Mi Watch ponúkajú obrovský výber zo 117 cvičení, aby vám pomohli rýchlejšie dosiahnuť vaše ciele. Počas cvičenia monitorujú funkcie zdravia vrátane tepovej frekvencie a hladiny kyslíka v krvi. Okrem toho merajú aj spánok, stres a vašu energiu, aby vám poskytli komplexný pohľad na vaše zdravie. Navyše sú hodinky odolné podľa štandardu 5 ATM (neodporúčame plávanie ani iné aktivity pod vodou).
 • Výdrž až 16 dní
  Hodinky majú batériu s kapacitou 420 mAh, ktorá zabezpečuje na nabitie výdrž až 16 dní bežného používania! Na to stačia iba dve hodiny na nabíjačke, ktorá je navyše na uľahčenie celého procesu magnetická.
 • Integrovaná GPS
  Hodinky majú integrovanú GPS na presné meranie vašich aktivít, napríklad pri behu alebo chôdzi. Disponujú tiež geomagnetickým kompasom a barometrom, vďaka čomu zvládajú sledovať tlak a nadmorskú výšku. Rovnako tak podporujú hlasové ovládanie prostredníctvom Amazon Alexy a umožňujú vzdialene ovládať kameru smartfónu aj prijímať správy a upozornenia.
 • Viac ako 100 vybraných ciferníkov
  Okoreňte si život ešte viac prispôsobeniami. Technológie, šport, mechanici, karikatúry ... Vyberte si ľubovoľnú tému, ktorá sa vám páči. Chcieť viac? Prispôsobte si ciferník hodiniek svojim obľúbeným obrázkom a definujte svoj vlastný štýl.
 • Úplne nové sledovanie kyslíka v krvi
  Sledovanie kyslíka v krvi je obzvlášť dôležité pre tých, ktorí sú starší, obézni alebo pracujú pod tlakom. Včasné indikovanie kyslíka v krvi môže poskytnúť lepší obraz o vašej fyzickej kondícii. Zostaňte pokojní, keď pocítite nedostatok vzduchu, slabosť alebo závrat. Najskôr skontrolujte, či je nízka saturácia krvi kyslíkom.
 • Vylepšená aplikácia Xiaomi Wear
  Podrobne sledujte denné štatistické údaje o zdraví, ako je srdcová frekvencia, kondícia a spánok, ktoré poskytujú jasný obraz o vašom zdraví. Môžete tiež pridať rôzne zdravotné plány na precvičenie sebadisciplíny.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.39"
Rozlíšenie: 454 x 454 px
Dotykový: áno
Konektivita
Bluetooth: v5.0
GPS: áno, GLONASS, Galileo, BDS
Kompatibilita: Android 5.0 a vyšší / iOS 10 a vyšší
Funkcie
Profesionálne režimy: 17
Rozšírené režimy: 100
Automatická detekcia cvičenia: áno
Nepretržité monitorovanie: áno
Monitorovanie spánku: áno
Monitorovanie vitálnych funkcií: áno
Monitorovanie stresu: áno
Dychové tréningy: áno
Senzory
Senzor srdcového tepu: áno
Senzor akcelerácie: áno
Gyroskop: áno
Geomagnetický senzor: áno
Snímač tlaku vzduchu: áno
Snímač okolitého svetla: áno
Ostatné
Systémové jazyky: čeština
angličtina
nemčina
poľština
ruština
taliančina
francúzština
a iné
Vodeodolnosť: 5ATM
Batéria: 420 mAh
Výdrž: 16 dní bežného používania
22 dní občasného používania
50 hodín vonkajšieho športového režimu
Rozmery: 45.9 x 53.4 x 11.8 mm
Remienok: 130-220 mm / TPU
Hmotnosť: 32 g

Obsah predajného balenia:

 • Mi Watch
 • nabíjací dok
 • dokumentácia

Recenzia na Xiaomi Mi Watch, white

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky