Xiaomi MiBand 4, Vodeodolný fitness náramok, Black

Nové
CENA S DPH
49.99
Cena bez DPH: 41.66
Kód produktu: 398581

POPIS: Xiaomi MiBand 4, Vodeodolný fitness náramok, Black

Xiaomi pokračuje vo veľkom štýle, s lepším hardvérom a vylepšenými funkciami - Prichádza Mi Smart Band 4.

Prečo kúpiť Xiaomi MiBand 4

  • náramok má po prvýkrát farebný displej s 2,5D zahnutím, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Dotykový AMOLED displej ma uhlopriečku 0,95 palca s rozlíšením 120 × 240 bodov, čo je o 39,9% viac ako jeho predchádza MI BAND 3.
  • nový náramok je vodotesný a možno s ním aj plávať a potápať sa (do 50 metrov). Obsahuje vylepšený 6-osý vysoko citlivý senzor, ktorý inteligentne rozpozná rôzne typy plaveckých štýlov.
  • dokáže monitorovať celkovo 6 rôznych športových režimov, ako je beh, cezpoľný beh, plávanie, cvičenie, jazda na bicykli a chôdza
  • vie tiež analyzovať váš spánok a poskytne vám tak presný prehľad o tom ako kvalitne každý deň spíte a ako váš spánok prebieha. A keď už sme pri spánku - náramok je vďaka silným vibráciám možno využiť aj ako budík!
  • s mobilom už komunikuje cez najnovší Bluetooth 5.0, vďaka čomu môžete prijímať alebo odmietať hovory, čí prehliadať notifikácie. Poteší tiež zabudovaný mikrofón, cez ktorý vybavíte hovory.
  • nájdete tu samozrejme klasické vychytávky typu snímač srdcovej frekvencie, krokomer, príliš dlhé sedenie - teda prvky, ktorými disponovali už predošlej verzie
  • ohromí vás naozaj dlhou výdržou, na jedno nabitie vydrží fungovať až 20 dní. A keď už sa náramok vybije, tak ho teraz už nemusíte vyberať z náramku. Konektor na dobíjanie bol premiestnený. Je to pohodlnejšie a šetrnejšie k opotrebovaniu.

Recenzia na Xiaomi MiBand 4, Vodeodolný fitness náramok, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky