Xiaomi Roborock S6 Pure - robotický vysávač, Black

Nové
CENA S DPH
459.00
Cena bez DPH: 382.50
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
53,00 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
104,00 €
Predĺžená záruka o 1 rok
43,00 €
Predĺžená záruka o 2 roky
65,00 €
Kód produktu: 408960

POPIS: Xiaomi Roborock S6 Pure - robotický vysávač, Black

Tichší, výkonnejší a rýchlejší pomocník do každej domácnosti.

Prečo kúpiť

 • Xiaomi so svojou partnerskou značkou robotických vysávačov Roborock prichádza s novým modelom robotického vysávača.
 • základom je poriadny motor. Tu bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2000 Pa a za minútu pojme 0,67 m? vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu a hoci je vybavený väčšou sacou silou, jeho hlučnosť je len 50-65 dB. Všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,48 l a v prípade potreby vás vysávač upozorní, že je nutné vyprázdniť odpadovú nádobu.
 • jednou z najväčších výhod, ktoré tento robot ponúka, je mopovanie a vysávanie zároveň. V mopovacom móde dokáže pracovať 45 až 60 minút a vyčistí tak približne 125 metrov štvorcových. Uistite sa však, že pred prvým použitím naplníte zásobník vodou a navlhčíte utierku.
 • mozgom vysávača sú tri samostatné procesory, ktoré synchronizovane zbierajú a spracovávajú dáta. Dokážu vytvoriť mapu miestnosti a naplánovať trasu vysávania. Vysávač je tak oveľa efektívnejší. Vysávač má 13 hlavných senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore. Výška vysávača je 9,6 cm, ľahko sa teda všade dostane a to aj pod nábytok.
 • algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM) na základe dát získaných z laserového senzora vzdialenosti, gyroskopu, rýchlomera a akcelerometra vytvorí algoritmus mapu miestností. Vysávač pozná svoju presnú polohu na mape a bezpečne naplánuje trasu vysávania.
 • vysávač po nabehnutí na koberec aktivuje režim maximálneho sania, po opustení koberce sa vráti späť k normálnemu režimu sania. Táto funkcia automatického rozpoznávania kobercov musí byť zapnutá v aplikácii.
 • vysávač Xiaomi využíva senzor, aby pri vysávaní udržiaval od steny presnú vzdialenosť 10 mm. Súčasne rýchlo rotujúca bočná kefa dôkladne vymetá priestor pozdĺž steny a zaisťuje tak povysávanie všetkých miest.
 • je vybavený Li-Ion batériou s kapacitou 5200 mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG / Panasonic. Takáto kapacita potom stačí pri úplnom nabití až na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250 m? priestoru. Samozrejme vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.
 • s použitím senzorov vysávač lokalizuje nabíjaciu stanicu a potom, čo je miestnosť povysávaná, sa automaticky vracia najkratšou možnou cestou späť do stanice. Ak počas vysávania klesne batéria pod 20%, vysávač sa sám vráti do nabíjacej stanice a dobije sa na 80%. Potom pokračuje v upratovaní presne tam, kde prestal.
 • funkcia Zone Cleaning umožňuje definovať upratovacie zóny, ktoré si následne môžete pomenovať. Robotickému vysávaču, tak jednoducho môžete naplánovať zóny, ktoré má upratovať napr. po raňajkách poupratuj zónu kuchyne.
 • vďaka aplikácii Mi Home si môžete naplánovať, kedy a ako často bude váš robotický pomocník vysávať. Môžete ovládať sací výkon a prezrieť si trasu, ktorú vysávač počas práce prešiel.

Technická špecifikácia

Hneď niekoľko senzorov zaisťuje vysávaču plnú kontrolu nad prekážkami
Poradie vysávania izieb si možno pohodlne nastaviť v mobilnej aplikácii.
Tichá prevádzka, ktora je o 30% menej hlučná ako model S5, navyše aj lepšie znie.
Automaticky sa dobije počas činnosti, ak má málo energie.
Veľká batéria umožňuje nepretržitú prevádzku až 3 hodiny.
Carpet mode automaticky rozpozná zmenu povrchu a pri vjazde na koberec zvýši sací výkon.
Jednoduchá manipulácia zabezpečí rýchle vybratie filtra, kief a ďalších častí.
Batéria: 5200 mAh lítium-iónová batéria
Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi smart home pripojenie
Ovládanie cez aplikáciu Mi Home
Sací výkon: 2 000 Pa
Výkon: 58 W
Pokročilý mapovacej LIDAR senzor a bezpečnostné senzory: pád zo schodov, zdvihnutie, bezpečnej zóny pod.
Rozmery vysávača: Rozmery: 353 mm X 350 mm X 96,5 mm
Rozmery nabíjacej stanice: 160 mm X 232 mm X 116 mm
Cenovo dostupné náhradné príslušenstvo (kefy, filtre)

Obsah predajného balenia:

Xiaomi Roborock S6 Pure
nabíjacia stanica
kábel
mopovací utierka
vodná nádržka
bočná kefka
hlavná kefa

Produktové video

Recenzia na Xiaomi Roborock S6 Pure - robotický vysávač, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky