Upozornenie: z dôvodu aktuálnej situácie je možné tovar doručiť len kuriérom na Vami zvolenú adresu.
Z našich predajní je otvorená len predajňa Lazovná 69, Banská Bystrica pre osobné odbery.

Xiaomi Roborock Sweep One S55 - robotický vysávač, Black

Nové
Cena s DPH
469.99 €
379.99
Cena bez DPH: 316.66
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
34,00 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
58,00 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24,00 €
Predĺžená záruka o 2 roky
43,00 €
Kód produktu: 387420

POPIS: Xiaomi Roborock Sweep One S55 - robotický vysávač, Black

Prichádza nová a vylepšená generácia veľmi úspešného robotického vysávača od Xiaomi - Roborock Sweep One

Dizajn vysávača ostáva naďalej veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu. Na hornej strane tentokrát nájdeme 3 ovládacie tlačítka - tlačítko nabíjania (vysávač sa tak vráti do nabíjacej stanice), tlačítko on/off a tlačíko pre vyčistenie vybraného miesta.

Prečo kúpiť Xiaomi Roborock Sweep

 • jednou z najväčších inovácií, ktoré tento robot ponúka, je mokré čistenie a vysávanie zároveň. S predchádzajúcou generáciou dokážete váš byť síce dokonalo povysávať, táto generácia však dokáže byt aj dokonale vytrieť! V tomto čistiacom móde dokáže pracovať 45 až 60 minút za účelom ešte lepšieho odstránenia nečistôt a vyčistí tak približne 125 metrov štvorcových. Vytieranie funguje naozaj efektívne, človek by povedal, až nečakane, na tak jednoduchý systém. 
 • základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. Výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2000Pa a za minútu pojme 0,67m3 vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu.
 • Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom, alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve na to slúži malá guľatá kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod jednotku vysávača.
 • všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,48l a v prípade potreby Vás vysávač upozorní, že je potrebné nádobu vyprázdniť. Hlavná kefa je umiestnená k vysávaču voľne, môže sa teda pohybovať vo zvislej osi a zaistiť tak správny prítlak na všetky typy kobercov a podláh.
 • Prúd vzduchu ďalej pokračuje z nádoby cez veľký HEPA filter,  kde sú zachytené aj malé prachové častice a pri vysávaní tak nie sú vypúšťané späť do miestnosti. Filter je tentokrát umývateľný, čo je určite skvelá správa pre alergikov a astmatikov.
 • napriek tomu, že nový robot je dodávaný s väčšou sacou silou (max. 2000Pa), prichádza s tichým uzáverom z bavlny a pórovitým vzdušným sitom a znižuje tak hlučnosť z pôvodných 61-72 dB na 54-67 dB.
 • väčšina robotov má problém prekonávať prahy v izbách, čím dokáže povysávať len izbu do ktorej ho umiestnite. Tomuto robotovi však nainštalovali aj kolieska a dokáže tak prekonať bariéry vysoké až 2cm
 • je vybavený trinástimi rôznymi senzormi. To je skutočne bezkonkurenčné. Tým najpokročilejším rozhodne ostáva laserový senzor vzdialenosti. Nachádza sa hore v korunke vysávača, ktorá sa otáča o 360° a senzor skenuje celé okolie Vašej domácnosti 1800x za sekundu. Laserový senzor LDS je veľmi podobný tomu, ktorý sa nachádza v moderných autonómnych vozidlách s autopilotom.
 • Ďalej vo vysávači nájdete ultrasonický radarový senzor, detektor schodov, detektor steny, detektor plnej nádobky na smeti, detektor kolízie, elektronický kompas, gyroskop, akcelerometer, merač vzdialenosti, merač rýchlosti ventilátora a detektor zdvihnutia, ak niekto zdvihne vysávač z podlahy, automaticky zastaví svoju činnosť.
 • práve na základe informácií z laserového senzoru, merača vzdialenosti, akcelerometra a gyroskopu dochádza k výpočtom optimálnej trasy vysávania vo vašej domácnosti prostredníctvom pokročilého SLAM (Simultaneous localization and mapping) algoritmu. K rýchlemu spočítaniu trasy slúžia tri rôzne a výkonné procesory.
 • ako náhle vysávač rozpozná koberec, zapne maximálny režim pre čo najlepšie vysatie. Do normálneho režimu sa vráti hneď ako robot koberec opustí.
 • ďalšími senzormi je dvojica ultrazvukových senzorov vpredu, vysielajú a prijímajú signály rýchlosťou 340m/s a zisťujú tak vzdialenosť medzi vysávačom a pevnou prekážkou. Nestane sa, aby vysávač narazil napríklad do sklenených dverí.
 • štvorica senzorov detektorov schodov stráži, aby vysávač nikam nespadol, merač vzdialenosti zase meria, akú vzdialenosť vysávač za svoj život prejde, podobne ako automobily.
 • takisto môžete po novom zabudnúť na zamotávanie vlasov, pretože nový vysávač je navrhnutý tak, aby zabraňoval uviaznutiu vlasov v motore
 • ostatné podporné senzory potom už len dohliadnu na prácu vysávača a pripomínajú užívateľovi, či nie je potrebné niečo urobiť. Ak teda náhodou zabudnete do vysávača pred štartom vložiť nádobku na smeti s HEPA filtrom, opäť Vám to jeden zo senzorov pripomenie a vysávač svoju činnosť nezačne, aby sa nepoškodili zbieranými nečistotami vnútorné súčiastky.
 • je vyzbrojený veľkokapacitnou Li-Ion batériou, s kapacitou 5200mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG / Panasonic, rovnako ako v prípade obľúbených Powerbaniek. Takáto kapacita potom stačí pri úplnom nabití až na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250m2 priestoru. Samozrejme vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.
 • hladinu nabitia batérie indikuje oválny rámček okolo tlačidiel vysávača. Ak svieti bielou farbou, batérii ostáva viac ako 50% kapacity, ak svieti oranžovo, je nabitá medzi 20-50%, ak však začne svietiť na červeno, má batéria pod 20% kapacity. To Vás však nemusí trápiť, vysávač automaticky preruší prevádzku, dôjde sám do nabíjacej stanice a po dobití opäť začne pracovať tam, kde predtým prestal.
 • a v neposlednom rade, skvelé novinky prináša ovládacia aplikácia pre váš smartphone! V novom robote sa nachádzajú 3 procesory, ktoré sledujú jeho pohyb v reálnom čase. Zariadenie môžete navigovať jednoduchým klepnutím na určitú areu, ktorú chcete vyčistiť a o zvyšok sa postará sám. Ďalej možete vytvoriť v aplikácií virtuálnu stenu a vysávač sa tak nedostane do priestorov, do ktorých nechcete. S touto skvelou funkciou môžete svoj vysávač ovládať jednoducho aj mimo domov, sledovať celý proces čistenia, naplánovať čistiaci čas a dokonca možete svojho nového asistenta aj pomenovať!

Technická špecifikácia

Konektivita: WiFi
Ďalšie vlastnosti: Výkon motora 55W, sací tlak až 2000pA, 13 senzorov, algoritmus SLAM pre výpočet trasy, HEPA filter, čistenie pozdĺž stien, 100ml nádoba na vodu, gumový nárazník
Rozmery: 350x353x96,5mm(vysávač); 230x109x129mm (dobíjacia stanica)
Hmotnosť: 3,5kg
Batéria: 14,4V / 5200mAh Li-Ion, zabudovaná, až 2,5 hod vysávanie
Materiál: ABS plast
Výstupné napätie 20V (dobíjacia stanica)
Výstupný prúd 2,2A (dobíjacia stanica)

Obsah predajného balenia:

Xiaomi Roborock
malý hrebeň s orezávačom
napájací kábel
dokovacia stanica
podložka pod dokovaciu stanicu
náhradné trysky
filter a utierka
nádrž na vodu

Recenzia na Xiaomi Roborock Sweep One S55 - robotický vysávač, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky