× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v predaji mobilných zariadení na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

Predajca hier, herných konzol a mobilov
Ponúkame zaujímavú prácu pre šikovných ľudí so záujmom o videohry a moderné komunikačné technológie, na trvalý pracovný pomer, ale aj ako brigádu pre študentov.
Miesto výkonu práce: Bratislava, Nitra, Levice, Banská Bystrica, Lučenec, Košice, Spišská Nová Ves, Poprad, Liptovský Mikuláš, Žilina, Trenčín, Prievidza
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera@arasid.sk
Ak radi komunikujete s ľudmi a máte obchodného ducha, neváhajte a pošlite svoj životopis a motivačný list na kariera@arasid.sk. Do predmetu mailu nazabudnite uviesť mesto, v ktorom chcete pracovat a druh pracovného pomeru (trvalý pomer alebo brigáda). Podmienkou je vek nad 18 rokov.

Regionálny manažér pre Maďarsko
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Požadujeme:

- výborné komunikačné schopnosti ústne aj písomne v maďarskom jazyku - znalosť hier, mobilov, príslušenstva výhodou - prax na pozícii produktového manažéra výhodou - prax na pozícií marketingového špecialistu výhodou

Jazykové znalosti:

- Slovenský jazyk - pokročilý - Maďarský jazyk - Expert (C2) - materinský jazyk

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: koskar@arasid.sk
V prípade záujmu zašlite svoj životopis emailom na dobrikova@arasid.sk . Nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buďte preto iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Hotline internetového obchodu mp3.sk a progamingshop.sk
Hľadáme človeka ktorý bude celý deň len vysedávať v kancelárii a rozprávať sa so zákazníkmi :-) Ale vážne, čo je náplňou práce tejto pozície ? Zákazníci nám volajú a potrebujú zistiť informácie, ktoré máme u nás v systéme, poradiť, či pozmeniť objednávku. Takže celý deň poskytovanie informácií zákazníkom a ich servis. Hľadáme pozitívneho človeka, ktorý aj cez telefón vyčarí úsmev na tvári volajúcemu na druhej strane linky :-) Ak máš rád komunikáciu s ľudmi, budeme radi ak sa nám ozveš. Hľadáme ťa.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Zamestnanecké výhody, benefity:

- mladý kolektív - zamestnanecké zľavy a benefity - stabilná práca na plný úväzok

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: koskar@arasid.sk
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: dobrikova@arasid.sk Najlepšie o sebe napísať čo najviac informácií, kľudne záujmy, opísať predchádzajúcu prácu, môže byť aj fotka (ale len usmiata) :-)
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky