× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v predaji mobilných zariadení na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

Koordinátor/ka na retail oddelení pre PlayGoSmart
Hľadáme koordinátorku/koordinátora na naše retailové oddelenie so zmyslom pre zodpovednosť a pracovitosť. Hlavnou náplňou práce bude podpora našej maloobchodnej siete, pomoc pri riešení vzniknutých situácií a tiež úlohy, ktoré Vám budú zverené. V prípade záujmu nás kontaktujte na kariera.hq@arasid.sk.
Miesto výkonu práce: Lazovná 69, Banská Bystrica
Náplň práce:
Čo bude náplňou práce? • Podpora pre predajne v informačnom systéme spoločnosti i6, cashdesk. • Kontrola medziskladových operácií. • Administrácia splátkového predaja, riešenie dodatočných problémov so zmluvami, evidencia splátkových predajov. • Zabezpečovanie spotrebného materiálu pre predajne. • Administratívna podpora pri inventúrach, zadávanie inventúr v skladovej evidencii, vyhodnocovanie inventúr. • Spolupráca pri príprave marketingových materiálov. • Spolupráca na vytváraní a úpravách pracovných postupov a návodov. • Spolupráca s IT pracovníkmi na testovaní postupov a zariadení súvisiacich s maloobchodným predajom. • Spolupodieľanie sa na príprave nových predajní a re-dizajnu predajní. • Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti, spolupráca na riešení ich požiadaviek. • Kontrola stavu a pohybu hotovosti a darčekových poukážok. • Spolupráca pri vytváraní nových projektov. • Administratívna činnosť súvisiaca s existujúcimi a budúcimi projektmi, ktoré súvisia s činnosťou spoločnosti a zabezpečuje ich retail oddelenie. • Sledovanie a vyhodnocovanie výsledkov predaja KPI´s, Customer conversion týždenne, mesačne. • Spracovanie denných uzávierok a vypracovanie podkladov na výkazy tržieb pre obchodné centrá. • Vybavovanie korešpondencie na retail oddelení. • Ostatné pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného.
Mzdové podmienky (brutto):

Od 900 EUR/mesiac. Plus mesačná odmena až do výšky 200 EUR po zaučení.

Zamestnanecké výhody, benefity:

• Zaučenie a pomoc skúsených kolegov. • Možnosť kariérneho rastu a rozvoja. • Stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím. • Klimatizovaná kancelária. • Karta MultiSport. • Čerstvé ovocie do kancelárie každý týždeň. • Pitný režim. • Príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň. • Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.

Požadujeme:

• Pracovitosť a usilovnosť. • Odolnosť voči stresu. • Prax pri koordinácii predajní je výhodou. • Samostatnosť a ochota pomôcť kolegom pri riešení vzniknutých situácií. • Znalosť hier, mobilov, príslušenstva výhodou.

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera.hq@arasid.sk

Programátor pre PlayGoSmart
Prečo pracovať práve pre nás? 1. V tom čo robíme sa snažíme byť najlepší. 2. Naše hodnoty: Vášeň / Expertíza / Ľudskosť / Edukácia / Komunita / Charakter / Vizionárstvo 3. Milujeme Banskú Bystricu a okolie - tu chceme žiť, vychovávať naše deti a tvoriť ich budúcnosť. 4. Spolu s renomovanými IT partnermi pôsobiacimi v regióne Banskej Bystrice, pracujeme na dlhodobom e-commerce projekte. Tvoja prípadná účasť posunie tvoju profesionálnu kariéru o veľký kus dopredu.
Miesto výkonu práce: Lazovná 69, Banská Bystrica
Náplň práce:
Čo očakávame? Hľadáme týpka, ktorý by k nám zapadol! Stačí ovládať všetko čo je napísané v texte nižšie. Je to jednoduché - tvoj pracovný deň by bol o tom, čo ťa najviac baví. Celý deň sa "hrabeš" v existujúcom kóde a upravuješ ho k dokonalosti. Vyhľadávaš a upravuješ nové funkcionality, ktoré nakóduješ, otestuješ a nasadíš do produkcie. Oceníme aj obchodnícky a marketingovo orientované premýšľanie, pretože výsledky tvojej práce budú pomáhať našim zákazníkom pri lepšom a ľahšom nakupovaní na našom e-shope. Chceme sa aj páčiť, preto by tvoje výstupy mali byť pre zákazníka sexi.
Mzdové podmienky (brutto):

podľa úrovne seniority - od 1700 EUR, viac informácií ohľadom mzdy vieme poskytnúť na pracovnom pohovore.

Zamestnanecké výhody, benefity:

Čo ponúkame? 1. Neoceniteľné skúsenosti z vývoja moderných riešení pre e-commerce. Čaká nás veľa nových projektov, výziev a zdolávania horizontov. 2. Dlhodobá spolupráca a možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach, ktoré sa reálne nasadia do praxe. 3. Nebudeš na to sám. Získaš podporu skúsených seniorných pracovníkov. Máme malý, ale priateľský tím vývojárov, vždy dobre naladených, s množstvom nápadov, ktoré však nestíhame realizovať. Privítame ďalšieho kreatívneho programátora web dizajnéra, neustále sledujúceho nové trendy, ktorého baví zlepšovať svoju prácu, aj veci okolo seba. Nám nebude vadiť, ak si na juniorskej úrovni, práve naopak, naštartuj svoju kariéru programátora u nás! 4. Zaujímavé finančné benefity pre mladého človeka, ktorý má pracovné ambície, ale chce ich realizovať na Slovensku a pre slovenskú firmu. 5. Firemné kultúrne a spoločenské aktivity, ktoré však nie sú povinné, preto ti ani nebude vyčítaná neúčasť. 6. Možnosť nákupu produktov za zamestnanecké ceny. 7. Po zaučení a vzájomnej dohode, je tu možnosť mať flexibilný pracovný čas a čiastočný home office. 8. Karta multisport, káva, pitný režim a čerstvé ovocie.

Požadujeme:

PHP - expert JavaScript - pokročilý HTML - pokročilý MySQL - pokročilý Laravel (PHP framework) - základy Symphony - základy

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera.hq@arasid.sk

Predajkyňa/Predajca pre PlayGoSmart
Si rodený predajca a zákazník je pre teba na prvom mieste? Chceš byť súčasťou sveta gamingu? Chceš spoznať trendy a novinky v mobilných technológiách? Chceš byť doma v smart vecičkách? Ak bola tvoja odpoveď áno, tak nás neváhaj kontaktovať na kariera@arasid.sk. Do našich predajní v dopĺňame tím predajcov. Bratislava SC Aupark Prešov OC Novum Poprad OC Forum Sme hráči, ktorí žijú naplno hrami, technikou a technológiami. Robíme všetko preto, aby vďaka nim bol náš život jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší.
Náplň práce:
Tvojou náplňou práce bude ponúkať zákazníkom to čo máš najradšej - hry, herné konzoly, herné príslušenstvo, mobilné telefóny s príslušenstvom a smart vecičky, ktoré uľahčujú a spríjemnia zákazníkovi život. Medzi tvoje denné povinnosti bude patriť vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody, výkup mobilných telefónov, hier a herných zariadení, vybavovanie reklamácií. Na starosti budeš mať vystavovanie a oceňovanie tovaru. S centrálou v Banskej Bystrici budeš komunikovať pri objednávaní tovaru, tvojich návrhoch a podnetoch na nové produkty. Podľa potreby sa budeš podieľať na inventúre vášho skladu a finančnej hotovosti. Mal by si mať zmysel pre poriadok a udržiavať predajňu čistú. Tvoj pracovný čas bude rozdelený na krátky a dlhý týždeň podľa plánu dochádzky, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity.
Mzdové podmienky (brutto):

mzdové podmienky brutto od 800 EUR/mesiac Viac informácií ohľadom mzdy vieme poskytnúť na pracovnom pohovore.

Zamestnanecké výhody, benefity:

Čo môžeš prácou u nás získať? Môžeš kariérne rásť a stať sa vedúcim predajne. Môžeš získať prax a certifikát predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení. Myslíme aj na fyzickú stránku - Karta MultiSport s 50% príspevkom od zamestnávateľa. Odmeňovací systém je motivujúci a závislý len na Tvojej chuti pracovať. Máme zaujímavé motivačné súťaže pre jednotlivých predajcov aj pre jednotlivé predajne (finančné odmeny, hry, konzoly a iné). Je tu aj možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu.

Požadujeme:

Čo od teba očakávame? Vieš sa orientovať vo svete hier, herných konzol a mobilov. Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť a získať certifikát.

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera@arasid.sk
Radi medzi nami privítame aj dámy - nemusíš sa obávať, že by išlo len o prácu pre chlapov. Prvým krokom pre zaradenie do výberového procesu je vyplnenie dotazníka. Po zaslaní životopisu a motivačného listu na adresu kariera@arasid.sk, ihneď dostaneš email s odkazom na vyplnenie online dotazníka. Nezabudni to vyplniť, aby si si neznížil šancu zamestnať sa u nás. Do motivačného listu prosím uveď čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáš a aké sú tvoje prednosti v hráčskom svete a mobilných technológiách. Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov, ktorí vyplnili online dotazník, poslali nám životopis spolu s motivačným listom na kariera@arasid.sk. V prípade záujmu ťa budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Brigáda v predajni PlayGoSmart
Aktuálna voľná pracovná príležitosť pre študentov (uvítame študentov denného štúdia) alebo na skrátený pracovný čas. Pracovný čas je dohodnutý vopred podľa plánu dochádzky. brigádnik – pomocný pracovník v našich predajniach PlayGoSmart : v Bratislave - Zlaté Piesky Palace v Liptovskom Mikuláši
Náplň práce:
Čo bude náplňou tvojej práce? Tvojou náplňou práce budú pomocné práce na predajni ako ponúkať zákazníkom to čo máš najradšej - hry, herné konzoly, herné príslušenstvo, mobilné telefóny s príslušenstvom a smart vecičky, ktoré uľahčujú a spríjemnia zákazníkovi život. Medzi tvoje denné povinnosti bude patriť vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody, výkup mobilných telefónov, hier a herných zariadení, vybavovanie reklamácií. Na starosti budeš mať vystavovanie a oceňovanie tovaru. S centrálou v Banskej Bystrici budeš komunikovať pri objednávaní tovaru, tvojich návrhoch a podnetoch na nové produkty. Podľa potreby sa budeš podieľať na inventúre vášho skladu a finančnej hotovosti. Mal by si mať zmysel pre poriadok a udržiavať predajňu čistú. Tvoj pracovný čas bude dohodnutý podľa plánu dochádzky, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity alebo štúdium.
Zamestnanecké výhody, benefity:

Čo môžeš prácou u nás získať? Budeš pracovať v stabilnej slovenskej spoločnosti so silným medzinárodným zázemím. Perspektíva zamestnať sa u nás na hlavný pracovný pomer v budúcnosti. U nás získaš prax a kvalitné zaučenie, ktoré by bolo pre teba plus ak si vysokoškolák alebo študent strednej školy. Mzdové podmienky (brutto) od 3,80 EUR/hod. do 4 EUR/hod.

Požadujeme:

Čo od teba očakávame? Vieš sa orientovať vo svete hier, herných konzol a mobilov. Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť.

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera@arasid.sk
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky