× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v predaji mobilných zariadení na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

Predajkyňa/Predajca pre PlayGoSmart v Poprade
Si rodený predajca a zákazník je pre teba na prvom mieste? Chceš byť súčasťou sveta gamingu? Chceš spoznať trendy a novinky v mobilných technológiách? Chceš byť doma v smart vecičkách? Ak bola tvoja odpoveď áno, tak nás neváhaj kontaktovať na kariera@arasid.sk. Do našej predajne v Poprade dopĺňame tím predajcov. Sme hráči, ktorí žijú naplno hrami, technikou a technológiami. Robíme všetko preto, aby vďaka nim bol náš život jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší.
Miesto výkonu práce: Poprad
Náplň práce:
Tvojou náplňou práce bude ponúkať zákazníkom to čo máš najradšej - hry, herné konzoly, herné príslušenstvo, mobilné telefóny s príslušenstvom a smart vecičky, ktoré uľahčujú a spríjemnia zákazníkovi život. Medzi tvoje denné povinnosti bude patriť vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody, výkup mobilných telefónov, hier a herných zariadení, vybavovanie reklamácií. Na starosti budeš mať vystavovanie a oceňovanie tovaru. S centrálou v Banskej Bystrici budeš komunikovať pri objednávaní tovaru, tvojich návrhoch a podnetoch na nové produkty. Podľa potreby sa budeš podieľať na inventúre vášho skladu a finančnej hotovosti. Mal by si mať zmysel pre poriadok a udržiavať predajňu čistú. Tvoj pracovný čas bude rozdelený na krátky a dlhý týždeň podľa plánu dochádzky, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity.
Zamestnanecké výhody, benefity:

Čo môžeš prácou u nás získať? Môžeš kariérne rásť a stať sa vedúcim predajne. Môžeš získať prax a certifikát predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení. Myslíme aj na fyzickú stránku - Karta MultiSport s 50% príspevkom od zamestnávateľa. Odmeňovací systém je motivujúci a závislý len na Tvojej chuti pracovať. Máme zaujímavé motivačné súťaže pre jednotlivých predajcov aj pre jednotlivé predajne (finančné odmeny, hry, konzoly a iné). Je tu aj možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu. Mzda od 800 EUR/mesiac. Plus mesačné a štvrťročné odmeny - priemerný mesačný plat predajcu 1100€ brutto.

Požadujeme:

Čo od teba očakávame? Vieš sa orientovať vo svete hier, herných konzol a mobilov. Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť a získať certifikát.

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera@arasid.sk

Marketingový/á manažér/ka
Do nášho marketingového tímu hľadáme nového člena, ktorého náplňou práce bude vedenie marketingového oddelenia. Poď s nami tvoriť príbeh našej značky a pridaj sa do nášho tímu hráčov a technologických nadšencov. Ak sme práve my to pravé pre teba, neváhaj nás kontaktovať na turcanova@arasid.sk.
Miesto výkonu práce: Lazovná 69, Banská Bystrica
Náplň práce:
Čo bude náplňou tvojej práce? Vedenie marketingového oddelenia. Tvorba a realizácia marketingovej stratégie. Plánovanie marketingových činností. Tvorba a vyhodnocovanie rozpočtu na marketingové činnosti Kreatívna príprava marketingových kampaní. Vizuál maloobchodných predajni Zadávanie prác dodávateľom pre marketingové činnosti (grafické práce, tlačiarne...). Komunikácia s médiami, influencermi a riešenie spoluprác Dohľad nad marketingovým obsahom na stránkach a sociálnych sieťach. Účasť na podujatiach s cieľom propagácie našich značiek. Marketingová komunikácia s obchodnými centrami a dodávateľmi. Vyhodnocovanie a reportovanie kampaní dodávateľom spoločnosti. Spoluúčasť na riadení spoločnosti a príprave plánov na jej rozvoj. Ďalšie úlohy a projekty podľa potrieb a smerovania spoločnosti a zadania nadriadeným.
Mzdové podmienky (brutto):

2 000 EUR/mesiac po skúšobnej dobe variabilná zložka 0-500 EUR

Zamestnanecké výhody, benefity:

• Zaučenie a pomoc skúsených kolegov. • Možnosť kariérneho rastu a rozvoja. • Stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím. • Klimatizovaná kancelária. • Karta MultiSport. • Čerstvé ovocie do kancelárie každý týždeň. • Pitný režim. • Príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň. • Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.

Požadujeme:

Hľadáme: -Človeka skúseného v oblasti marketingu, zorientovaného na marketingovom trhu. - Zrelú a zodpovednú osobnosť, ktorá sa nebojí výzvy a dokáže sa chopiť zadanej úlohy, ujasniť si požiadavky a pustiť sa do jej riešenia. - Kandidáta s komunikatívnou Angličtinou, bude ju potrebovať. - Kandidáta, ktorému najrôznejšie marketingové nástroje nie sú cudzie. - Zodpovedného , samostatného, prirodzenú autoritu s ľudským a priateľským prístupom k svojmu tímu, aj zvereným úlohám a zadaniam. - VP sk. B – ideálne aktívny vodič. - Kandidáta, ktorý vie nastúpiť ideálne od 1.12.2022 . - Skúsenosti s vedením tímu, projektovými úlohami. - Skúsenosť s vedením marketingových kampaní, plánovaním budgetu, znalosť marketingových prostriedkov a nástrojov. - Znalosť práce s PC na vyššej úrovni.

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) Slovenský jazyk - Expert (C2)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: turcanova@arasid.sk
Nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buď preto iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

playgosmart.hu webáruház telefonos ügyfélszolgálat magas szintű magyar nyelvtudással
Munkaköri leírás, hatáskörök és felelősségek: Olyan embert keresünk, aki egész nap az irodahelyiségben ülve az ügyfelekkel szívesen, telefonon keresztül magyar nyelven kommunikál illetve e-mailekre válaszol :-) A pozíció besztercebányai munkavégzést igényel, NEM HOME OFFICE-t. Teljes munkaidőt igényel.
Miesto výkonu práce: Besztercebánya
Náplň práce:
Szeretnéd tudni, mi lesz a legfőbb elfoglaltságod, feladatod? Az ügyfeleknek információkra van szükségük, így felveszik velünk a kapcsolatot telefonon keresztül vagy e-mailben, melyek a rendszerünkben megtalálhatóak, esetleg tanácsra vagy meglévő rendelés módosítására van szükségük. Tehát egész nap információkat szolgáltatunk számukra. Egy olyan pozitív embert keresünk, aki telefonon keresztül is mosolyt tud csalni az emberek arcára. Ha szeretsz emberekkel kommunikálni, Te vagy a mi emberünk. Mivel e-shopunkat nem csak Szlovákiában, hanem a környező országokban is üzemeltetjük, a pozíció bizonyos nyelvek ismeretét igényli. Konkrétan a magyar nyelv magas fokú ismeretét. A kitűnő nyelvismeret alatt az adott nyelv tökéletes ismeretét értjük, mind szóban, mind írásban.
Mzdové podmienky (brutto):

Bérfeltételek (bruttó): Alapbér 950€ (alapbér + nyelvi pótlék); a próbaidő letelte után lehetséges a havi jutalék, max. 400 € az elért eredményeknek/teljesítménynek megfelelően.

Zamestnanecké výhody, benefity:

Egyéb béren kívüli juttatások: • Barátságos csapat. • MultiSport kártya, 50 % -s munkáltatói kedvezménnyel. • Állandó munka, teljes munkakörben. • Lehetőség a karrier növekedésére és fejlődésére. • Klímás helyiség. • Minden héten friss gyümölcs az irodába, vízellátás és kávé egyenesen a konyhából. • Lehetőség a PlayGoSmart ajánlatból kedvezményes áruvásárlásra munkavállalói áron.

Požadujeme:

• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban. • Játékok, telefonok, kiegészítők ismerete előny. • Ügyfél-orientált személy, aki szeret másoknak segíteni, empatikus. • Jól tűri a stresszt. • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jazykové znalosti:

Beszélt nyelvek: Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Szlovák nyelv - Haladó (C1)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: peter.dlhos@arasid.sk.

Brigáda v predajni PlayGoSmart v Banskej Bystrici
Aktuálna voľná pracovná príležitosť pre študentov (uvítame študentov denného štúdia) alebo na skrátený pracovný čas. Pracovný čas je dohodnutý vopred podľa plánu dochádzky. brigádnik – pomocný pracovník v našej predajni PlayGoSmart : OC Point Banská Bystrica
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Náplň práce:
Čo bude náplňou tvojej práce? Tvojou náplňou práce budú pomocné práce na predajni ako ponúkať zákazníkom to čo máš najradšej - hry, herné konzoly, herné príslušenstvo, mobilné telefóny s príslušenstvom a smart vecičky, ktoré uľahčujú a spríjemnia zákazníkovi život. Medzi tvoje denné povinnosti bude patriť vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody, výkup mobilných telefónov, hier a herných zariadení, vybavovanie reklamácií. Na starosti budeš mať vystavovanie a oceňovanie tovaru. S centrálou v Banskej Bystrici budeš komunikovať pri objednávaní tovaru, tvojich návrhoch a podnetoch na nové produkty. Podľa potreby sa budeš podieľať na inventúre vášho skladu a finančnej hotovosti. Mal by si mať zmysel pre poriadok a udržiavať predajňu čistú. Tvoj pracovný čas bude dohodnutý podľa plánu dochádzky, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity alebo štúdium.
Mzdové podmienky (brutto):

Mzdové podmienky (brutto) od 4,10 EUR/hod.

Zamestnanecké výhody, benefity:

Čo môžeš prácou u nás získať? Budeš pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá prevádzkuje internetové stránky www.pgs.sk. Perspektíva zamestnať sa u nás na hlavný pracovný pomer v budúcnosti. U nás získaš prax a kvalitné zaučenie, ktoré by bolo pre teba plus ak si vysokoškolák alebo študent strednej školy.

Požadujeme:

Čo od teba očakávame? Vieš sa orientovať vo svete hier, herných konzol a mobilov. Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť.

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: veduci.pgs.bbpoi@arasid.sk
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky