× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v predaji mobilných zariadení na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

Programátor - PHP / Javascript / AJAX
Si vášnivý hráč videohier alebo nadšenec do modernej komunikačnej techniky? Máš zmapované ponuky všetkých dostupných e-shopov, ale stále to nie je ono? Si presvedčený o tom, že by sa e-commerce dalo robiť lepšie a vedel by si aj ako na to? Tak poď nám pomôcť zlepšovať a rozvíjať naše e-shopy pôsobiace v predaji videohier, mobilov, IT, smart home a všemožných elektronických doplnkov, na Slovensku, v Maďarsku a Česku. Do nášho malého, no vždy dobre naladeného a priateľského tímu vývojárov hľadáme kreatívneho programátora a web dizajnéra, ktorý neustále sleduje nové trendy, baví ho zlepšovať svoju prácu, aj veci okolo seba. Myslíš si o svojich profesionálnych znalostiach a skúsenostiach, že sú ešte len na juniorskej úrovni? Nám to nevadí, práve naopak - naštartuj svoju IT kariéru u nás! Radi ti s tým pomôžeme, ak máš o kódovanie e-shopových riešení skutočný záujem.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Náplň práce:
Kde by si túto prácu vykonával? Samozrejme doma v tvojej vlastnej pracovni, kde ti práca ide najlepšie, robíš ju po svojom, ale k želanému výsledku sa dopracuješ oveľa rýchlejšie, než vo veľkej a rušnej kancelárii. Potrebné IT vybavenie vieme poskytnúť. Po predošlej dohode však oceníme tvoju občasnú prítomnosť v našej centrále v Banskej Bystrici. Predsa len je dobré sa občas aj osobne stretnúť so svojimi kolegami alebo dokonca so šéfom. Aká by bola tvoja náplň práce? Je to jednoduché - tvoj pracovný deň by bol o tom, čo ťa najviac baví - celý deň sa hrabať v existujúcom kóde a upravovať ho tak, aby bol priam dokonalý. Určite u nás nájdeš plno rezerv a priestoru na nové funkcionality, ktoré bude potrebné takisto nakódovať, otestovať a nasadiť do produkcie. Bude to chcieť aj trochu obchodníckeho a marketingovo orientovaného premýšľania, pretože výsledky tvojej práce majú pomôcť našim zákazníkom, aby sa im u nás lepšie a ľahšie nakupovalo. Ak by boli tvoje výstupy aj pekné a estetické na pohľad - o to lepšie. S kým budeš, okrem kolegov z IT tímu, spolupracovať? Predovšetkým s našim obchodným oddelením, pretože tam sa vždy nájdu ľudia, ktorí majú jasnú predstavu, aké produkty, za aké ceny a komu by sme ich chceli predávať. Samozrejme, aj s našimi "markeťákmi", ktorí presne vedia, ako produkty zákazníkom predstaviť, aby po nich okamžite zatúžili. Určite sa budú chcieť s tebou kamarátiť aj kolegovia z nášho hotline, ktorí sú v každodennom kontakte s našimi zákazníkmi a radi ti vysvetlia, akým spôsobom by chceli u nás nakupovať a čo im naopak prekáža. Máme aj pomerne rozsiahlu sieť kamenných predajní, ktorá musí s našimi e-shopmi fungovať vo vzájomnej symbióze - niekedy je to ťažké zladiť, ale ty určite budeš vedieť, ako to urobiť. Ak si presvedčený o tom, že máš znalosti a schopnosti na to, aby si takúto prácu zvládol, neváhaj a prihlás sa k nám!
Zamestnanecké výhody, benefity:

2000 EUR/mesiac Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností, kvality a rýchlosti plnenia stanovených úloh. Čo ti ponúkame? • Neoceniteľné skúsenosti z vývoja moderných riešení pre e-commerce. • Možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach, ktoré sa reálne nasadia do praxe. • Podporu skúsených seniorských pracovníkov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj. • Prácu v skvelom tíme, kde práca je aj zábavou aj koníčkom. • Zaujímavé finančné benefity pre mladého človeka, ktorý má pracovné ambície, ale chce ich realizovať na Slovensku, pre slovenskú firmu. • Zapojenie do firemných kultúrnych a spoločenských aktivít, ktoré ale nie sú povinné - ak nemáš rád príliš hlučnú spoločnosť, nikto ti to nebude vyčítať. • Možnosť nákupu produktov, ktoré predávame, za skladové ceny. • Flexibilný pracovný čas s prevažujúcou formou home office, je však potrebná aspoň čiastočná prítomnosť v centrále spoločnosti.

Požadujeme:

PHP - expert JavaScript - pokročilý Microsoft SQL Server - pokročilý AJAX - pokročilý HTML - pokročilý MySQL - expert CSS - pokročilý Administrácia UNIX/Linux - pokročilý Administrácia Windows serverov - základy

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: rakoncaiova@arasid.sk
Nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buď preto iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Projektový manažér/projektová manažérka pre ProGamingShop a MP3.sk
Si človek, ktorého baví meniť veci k lepšiemu, ktorý má vlastné nápady, vie si určiť svoje ciele a nebojí sa ich realizovať? Si presvedčený/á o tom, že by si nám vedel/a pomôcť realizovať projekty, ktoré sa týkajú či už služieb, ale aj optimalizácie nákladov alebo zlepšenia efektívnosti procesov? Chcel/a by si sa podieľať na vylepšovaní značky a na novej vízií spoločnosti? Do nášho tímu na retail oddelení hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pracovnú pozíciu projektového manažéra/projektovej manažérky. Kde by si svoju prácu vykonával/a? Máme komfortné kancelárske a servisné priestory na našej centrále v Banskej Bystrici, kde by si mal/a svoje miesto na retail oddelení spolu s tvojimi kolegami. Aká by bola tvoja náplň práce? Staral/a by si sa o už zabehnuté projekty týkajúce sa napríklad splátkového predaja, poistenia a predĺženej záruky, mimozáručných opráv zariadení, predaja polepov na herné ovládače alebo mobily. Plánovali by sme spolu ďalšie projekty týkajúce sa zavádzania služieb pre zákazníkov, ale aj projekty na optimalizáciu nákladov alebo zlepšenie efektívnosti procesov. Tvoja práca si vyžaduje sebadisciplínu a time management. Svoju kreativitu uplatníš pri tvorbe nových projektov. Mal/a by si mať komunikačné schopnosti, ktoré budeš potrebovať pri obchodných jednaniach s partnermi. S kým by si spolupracoval/a? Nenecháme ťa v tom samého/samú, aj keď práca projektového manažéra/projektovej manažérky je do veľkej miery samostatná. Určite oceníš spoluprácu so všetkými oddeleniami vo firme, či už je to oddelenie obchodné, ekonomické, IT, marketing, retail alebo hotline, kde máme skvelých ľudí ochotných vždy pomôcť. Ak si presvedčený/á o tom, že máš vlastnosti, znalosti a schopnosti zvládnuť túto prácu, neváhaj a prihlás sa k nám!
Miesto výkonu práce: Lazovná 69, Banská Bystrica
Aká by bola tvoja náplň práce? Staral/a by si sa o už zabehnuté projekty týkajúce sa napríklad splátkového predaja, poistenia a predĺženej záruky, mimozáručných opráv zariadení, predaja polepov na herné ovládače alebo mobily. Plánovali by sme spolu ďalšie projekty týkajúce sa zavádzania služieb pre zákazníkov, ale aj projekty na optimalizáciu nákladov alebo zlepšenie efektívnosti procesov. Tvoja práca si vyžaduje sebadisciplínu a time management. Svoju kreativitu uplatníš pri tvorbe nových projektov. Mal/a by si mať komunikačné schopnosti, ktoré budeš potrebovať pri obchodných jednaniach s partnermi.

Čo ti ponúkame? • Možnosť pracovať na zmysluplných omnichannel riešeniach, ktoré sa reálne nasadia do praxe. • Podporu skúsených seniorských pracovníkov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj. • Prácu v skvelom tíme, kde práca je aj zábavou a koníčkom. • Zaujímavé finančné benefity pre mladého človeka, ktorý má pracovné ambície a chce ich realizovať na Slovensku, pre slovenskú firmu. • Zapojenie do firemných kultúrnych a spoločenských aktivít, ktoré ale nie sú povinné - ak nemáš rád príliš hlučnú spoločnosť, nikto ti to nebude vyčítať. • Možnosť nákupu produktov, ktoré predávame za zamestnanecké ceny. • Flexibilný pracovný čas s možnosťou home office.

Požadujeme:

Microsoft Word - pokročilý Microsoft Excel - pokročilý Účtovné agendy I6 - pokročilý Microsoft Outlook - pokročilý Microsoft PowerPoint - pokročilý Počítačová grafika - základy Obchodnícke zručnosti, analytické myslenie, samostatné riešenie úloh, time management, dôslednosť, precíznosť, kreativita, komunikačné vlastnosti, schopnosť kooperácie v menších pracovných tímoch.

Nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buď preto iný. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky