× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v predaji mobilných zariadení na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

Predajkyňa/Predajca pre PlayGoSmart v Lučenci
Si rodený predajca a zákazník je pre teba na prvom mieste? Chceš byť súčasťou sveta gamingu? Chceš spoznať trendy a novinky v mobilných technológiách? Chceš byť doma v smart vecičkách? Ak bola tvoja odpoveď áno, tak nás neváhaj kontaktovať na kariera@arasid.sk. Do našej predajne v Lučenci dopĺňame tím predajcov. Sme hráči, ktorí žijú naplno hrami, technikou a technológiami. Robíme všetko preto, aby vďaka nim bol náš život jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší.
Miesto výkonu práce: Lučenec
Náplň práce:
Tvojou náplňou práce bude ponúkať zákazníkom to čo máš najradšej - hry, herné konzoly, herné príslušenstvo, mobilné telefóny s príslušenstvom a smart vecičky, ktoré uľahčujú a spríjemnia zákazníkovi život. Medzi tvoje denné povinnosti bude patriť vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody, výkup mobilných telefónov, hier a herných zariadení, vybavovanie reklamácií. Na starosti budeš mať vystavovanie a oceňovanie tovaru. S centrálou v Banskej Bystrici budeš komunikovať pri objednávaní tovaru, tvojich návrhoch a podnetoch na nové produkty. Podľa potreby sa budeš podieľať na inventúre vášho skladu a finančnej hotovosti. Mal by si mať zmysel pre poriadok a udržiavať predajňu čistú. Tvoj pracovný čas bude rozdelený na krátky a dlhý týždeň podľa plánu dochádzky, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity.
Zamestnanecké výhody, benefity:

Čo môžeš prácou u nás získať? Môžeš kariérne rásť a stať sa vedúcim predajne. Môžeš získať prax a certifikát predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení. Myslíme aj na fyzickú stránku - Karta MultiSport s 50% príspevkom od zamestnávateľa. Odmeňovací systém je motivujúci a závislý len na Tvojej chuti pracovať. Máme zaujímavé motivačné súťaže pre jednotlivých predajcov aj pre jednotlivé predajne (finančné odmeny, hry, konzoly a iné). Je tu aj možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu. Mzda od 800 EUR/mesiac. Plus mesačné a štvrťročné odmeny - priemerný mesačný plat predajcu 1100€ brutto.

Požadujeme:

Čo od teba očakávame? Vieš sa orientovať vo svete hier, herných konzol a mobilov. Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi. Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách. Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti. Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou. Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť a získať certifikát.

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: kariera@arasid.sk

Vendor marketingový špecialista pre PlayGoSmart
Si aktívny/aktívna, rád(a) komunikuješ s ľuďmi, ba dokonca obchodník(čka) telom aj dušou? Poď pracovať ku nám do PlayGoSmart do nášho marketingového tímu! Hľadáme marketingového špecialistu/tku, ktorý bude tvoriť ročné / kvartálne marketingové plány (online, offline) pre našich dodávateľov a priradené značky. Nadviažeš na naše dlhoročné skúsenosti a naďalej bude tvojou úlohou rozvíjať vzťahy s našimi dodávateľmi, zefektívňovať naše spoločné marketingové aktivity, budeš reportovať a vyhodnocovať základné metriky v spolupráci s kolegami z marketingu. Tvojou úlohou bude získať aj nové partnerské marketingové spolupráce s našimi značkami a dodávateľmi.
Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Náplň práce:
Hľadáme: • organizovaného človeka, ktorý si vie prácu zatriediť a vie dodržať deadliny, • samostatného, zameraného na akvizičnú činnosť s motiváciou dosahovať výsledky, • kreatívneho, • výhodou ale nie podmienkou: skúsenosti s prácou s grafickými editormi (Adobe Photoshop, Illustrator), • podmienkou skúsenosti z oblasti marketingu, • výhodou skúsenosť s obchodom, práca ako key account manager, obchodný zástupca a pod, • výhodou, nie podmienkou je orientácia v segmente gamingu, mobilných telefónov, tabletov, notebookov a nositeľnej elektroniky.
Mzdové podmienky (brutto):

1 500 EUR/mesiac. Základná mzda 1200€/brutto + variabil pri naplnení plánovaných aktivít až do výšky 300€/brutto. Viac informácií ohľadom mzdy vieme poskytnúť na pracovnom pohovore.

Zamestnanecké výhody, benefity:

Zamestnanecké výhody, benefity - motivačná variabilná zložka, - Multisport karta, - firemný notebook, monitor, - možnosť využiť zamestnanecké zľavy na produkty, - klimatizovaná kancelária, - platené školenia a vzdelávanie sa, - dobrá káva a pitný režim zdarma na pracovisku, - ovocie na pracovisku, - príjemná atmosféra v priateľskom kolektíve, - flexibilná pracovná doba, - možnosť využiť home-office.

Požadujeme:

• Komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie • Vyjednávacie schopnosti • Zodpovedný a aktívny prístup k práci • Samostatnosť Prosíme, pošlite nám spolu so svojim CV aj motivačný list. Čo ste dosiahli, na čom ste mali možnosť pracovať a kde sa vidíte o rok v našej spoločnosti. Odpovieme len vybraným uchádzačom.

Jazykové znalosti:

Microsoft Excel - Mierne pokročilý Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: turcanova@arasid.sk

playgosmart.hu webáruház telefonos ügyfélszolgálat magas szintű magyar nyelvtudással
Munkaköri leírás, hatáskörök és felelősségek: Olyan embert keresünk, aki egész nap az irodahelyiségben ülve az ügyfelekkel szívesen, telefonon keresztül magyar nyelven kommunikál illetve e-mailekre válaszol :-) A pozíció besztercebányai munkavégzést igényel, NEM HOME OFFICE-t. Teljes munkaidőt igényel.
Miesto výkonu práce: Besztercebánya
Náplň práce:
Szeretnéd tudni, mi lesz a legfőbb elfoglaltságod, feladatod? Az ügyfeleknek információkra van szükségük, így felveszik velünk a kapcsolatot telefonon keresztül vagy e-mailben, melyek a rendszerünkben megtalálhatóak, esetleg tanácsra vagy meglévő rendelés módosítására van szükségük. Tehát egész nap információkat szolgáltatunk számukra. Egy olyan pozitív embert keresünk, aki telefonon keresztül is mosolyt tud csalni az emberek arcára. Ha szeretsz emberekkel kommunikálni, Te vagy a mi emberünk. Mivel e-shopunkat nem csak Szlovákiában, hanem a környező országokban is üzemeltetjük, a pozíció bizonyos nyelvek ismeretét igényli. Konkrétan a magyar nyelv magas fokú ismeretét. A kitűnő nyelvismeret alatt az adott nyelv tökéletes ismeretét értjük, mind szóban, mind írásban.
Mzdové podmienky (brutto):

Bérfeltételek (bruttó): Alapbér 950€ (alapbér + nyelvi pótlék); a próbaidő letelte után lehetséges a havi jutalék, max. 400 € az elért eredményeknek/teljesítménynek megfelelően.

Zamestnanecké výhody, benefity:

Egyéb béren kívüli juttatások: • Barátságos csapat. • MultiSport kártya, 50 % -s munkáltatói kedvezménnyel. • Állandó munka, teljes munkakörben. • Lehetőség a karrier növekedésére és fejlődésére. • Klímás helyiség. • Minden héten friss gyümölcs az irodába, vízellátás és kávé egyenesen a konyhából. • Lehetőség a PlayGoSmart ajánlatból kedvezményes áruvásárlásra munkavállalói áron.

Požadujeme:

• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban. • Játékok, telefonok, kiegészítők ismerete előny. • Ügyfél-orientált személy, aki szeret másoknak segíteni, empatikus. • Jól tűri a stresszt. • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jazykové znalosti:

Beszélt nyelvek: Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Szlovák nyelv - Haladó (C1)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: peter.dlhos@arasid.sk.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky