× Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v predaji mobilných zariadení na Slovensku?
Staňte sa súčasťou nášho tímu profesionálov!

Chcete pracovať pre dlhoročného popredného hráča v hernom segmente na Slovensku? Ste srdcom a dušou herný fanúšik a práca v kolektíve spoločne pre firmu je Vašim snom? Hľadáte adekvátne finančné ohodnotenie? Potom možno hľadáme práve Vás! ;)

Čo Vám ponúkame:

  • možnosť realizovať svoje sny a nápady
  • prácu v mladom a neformálnom prostredí
  • zaujímavé finančné ohodnotenie a benefity

Čo od Vás očakávame:

  • nadšenie pre prácu v hernom svete
  • ochotu napredovať a učiť sa nové veci
  • schopnosť spolupracovať v tíme
Aktuálne voľné pracovné pozície

playgosmart.hu webáruház telefonos ügyfélszolgálat magas szintű magyar nyelvtudással
Munkaköri leírás, hatáskörök és felelősségek: Olyan embert keresünk, aki egész nap az irodahelyiségben ülve az ügyfelekkel szívesen, telefonon keresztül magyar nyelven kommunikál illetve e-mailekre válaszol :-) A pozíció besztercebányai munkavégzést igényel, NEM HOME OFFICE-t. Teljes munkaidőt igényel.
Miesto výkonu práce: Besztercebánya
Náplň práce:
Szeretnéd tudni, mi lesz a legfőbb elfoglaltságod, feladatod? Az ügyfeleknek információkra van szükségük, így felveszik velünk a kapcsolatot telefonon keresztül vagy e-mailben, melyek a rendszerünkben megtalálhatóak, esetleg tanácsra vagy meglévő rendelés módosítására van szükségük. Tehát egész nap információkat szolgáltatunk számukra. Egy olyan pozitív embert keresünk, aki telefonon keresztül is mosolyt tud csalni az emberek arcára. Ha szeretsz emberekkel kommunikálni, Te vagy a mi emberünk. Mivel e-shopunkat nem csak Szlovákiában, hanem a környező országokban is üzemeltetjük, a pozíció bizonyos nyelvek ismeretét igényli. Konkrétan a magyar nyelv magas fokú ismeretét. A kitűnő nyelvismeret alatt az adott nyelv tökéletes ismeretét értjük, mind szóban, mind írásban.
Mzdové podmienky (brutto):

Bérfeltételek (bruttó): Alapbér 950€ (alapbér + nyelvi pótlék); a próbaidő letelte után lehetséges a havi jutalék, max. 400 € az elért eredményeknek/teljesítménynek megfelelően.

Zamestnanecké výhody, benefity:

Egyéb béren kívüli juttatások: • Barátságos csapat. • MultiSport kártya, 50 % -s munkáltatói kedvezménnyel. • Állandó munka, teljes munkakörben. • Lehetőség a karrier növekedésére és fejlődésére. • Klímás helyiség. • Minden héten friss gyümölcs az irodába, vízellátás és kávé egyenesen a konyhából. • Lehetőség a PlayGoSmart ajánlatból kedvezményes áruvásárlásra munkavállalói áron.

Požadujeme:

• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban. • Játékok, telefonok, kiegészítők ismerete előny. • Ügyfél-orientált személy, aki szeret másoknak segíteni, empatikus. • Jól tűri a stresszt. • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Jazykové znalosti:

Beszélt nyelvek: Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Szlovák nyelv - Haladó (C1)

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu: peter.dlhos@arasid.sk.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky