Upozornenie: V rámci proti-epidemických opatrení sme skrátili otváraciu dobu našich predajní.

Posielanie tovaru

Náš zákazník má pri kúpe tovaru na internetovom obchode www.MP3.sk všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji.

Ak je všetok objednaný tovar vo vašej objednávke na sklade, bude v prípade vytvorenia objednávky v pracovný deň do 16:00 rovnaký deň aj spracovaná a expedovaná.

Možnosti platby:

1. Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Platba na dobierku je možná iba pri spôsobe dodania kuriérom.

2. Platba cez internet - TatraPay / VÚB e-platby / SporoPay
Klienti Tatrabanky, VÚB banky a Slovenskej Sporiteľne môžu na úhradu využiť službu priamej platby cez elektronické bankovníctvo. Tento typ platby je aktívny len v prípade, ak je všetok objednaný tovar na našom sklade.

3. Platba cez internet - Platba platobnou kartou
Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná cez virtuálny POS terminál Tatra banky. Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD alebo MAESTRO. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou. Platba platobnou kartou je aktívna, iba ak je všetok objednaný tovar na našom sklade. Maximálna výška transakcie je 200€.

4. Platba cez internet - Platba cez PayPal
Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná prostredníctvom služby PayPal. Na úhradu cez PayPal musíte mať zriadený PayPal účet. Platba cez PayPal je aktívna, iba ak je všetok objednaný tovar na našom sklade. Maximálna výška transakcie je 100€. Takto zaplatenú objednávku je možné zaslať iba na adresu, ktorú máte uvedenú v PayPal účte.

5. Platba cez internet GoPay - Poštová Banka, SberBank, UniCredit
Platba za objednaný tovar bude zrealizovaná prostredníctvom služby GoPay. Cez GoPay je možné využiť službu priamej platby cez elektronické bankovníctvo v bankách Poštová Banka, SberBank, UniCredit. Platba cez GopPay je aktívna, iba ak je všetok objednaný tovar na našom sklade. Maximálna výška transakcie je 100€.

6. V hotovosti
Za tovar zaplatíte pri jeho osobnom prevzatí jednej z našich predajní. Pri osobnom odbere je možné platiť v hotovosti, alebo cez platobnú kartu.

7. Na splátky cez HOME CREDIT
Viac informácií nájdete tu: HOME CREDIT informácie

Možnosti dodania tovaru:

1. Kuriérskou spoločnosťou
Tovar Vám bude zaslaný kuriérom až do domu a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou. Kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať na zadanom tel. čísle. Pri prevzatí zásielky za ňu zaplatíte v hotovosti kuriérovi. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený okrem informačného e-mailu aj cez SMS správu.

  • na dobierku alebo pri platbe cez PayPal je cena prepravy je 4,99 EUR
  • pri platbe cez internet je cena prepravy 2,99 EUR

2. Osobne na predajni
Prevzatie tovaru osobne na jednej z našich predajní. Ak máme objednaný tovar na centrálnom sklade internetového obchodu, a objednáte si ho v v pracovný deň do 16:00, bude na predajni dostupný nasledovný pracovný deň po 12:00 o čom Vám príde potvrdzujúca SMS na Vami zadané telefónne číslo. Na predajni je možná platba platobnou kartou za objednaný tovar.
  • Doručenie na predajňu pri platbe vopred cez cez internet je ZADARMO.
  • Doručenie na predajňu pri platbe na mieste v hotovosti je 2 EUR.

3. Slovenskou poštou
Tovar Vám bude zaslaný Slovenskou poštou, doporučene 1. triedou. Doručenie poštou je lacnejšie ako kuriérom, avšak negarantujeme doručenie naslednovný pracovný deň po expedícii tovaru. Doručenie slovenskou poštou je možné iba v prípade, ak celková hodnota objednávky nepresahuje 100€. Slovenskou poštou neposielame na dobierku, za tovar môžete zaplatiť cez TatraPay, VUB e-platbu, SporoPay, platobnou kartou alebo cez PayPal.
  • pri platbe cez internet je cena prepravy 2,99 EUR

4. Okamžité doručenie CD kľúča
Okamžité doručenie môžete využiť pri objednávani aktivačného kódu Sygic GPS Navigation 2012. Objednaný CD kľúč obdržíte formou zobrazenia v prehliadači ihneď po úhrade objednávky cez TatraPay, VÚB e-platbu, SporoPay alebo CardPay.
  • Cena transakcie cez internet je 0,49 EUR.

Ak máte akékoľvek otázky napíšte email mp3@mp3.sk

Prevádzkovateľ:
Arašid spol. s.r.o.
Lazovná 69, 97401 Banská Bystrica IČO: 36054241
DIČ DPH: SK2020095605
Všetky ceny uvádzané s DPH.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky