Záruka a reklamácieAk chcete kontaktovať reklamačné oddelenie, využite formulár nižšie:


Miestom pre uplatnenie reklamácie je: Arašid s.r.o., Lazovná 69, 97401 Banská Bystrica., alebo môžes reklamovaný tovar odovzdať na ktorejkoľvej z našich predajní. Ak je súčasťou balenia tovaru záručný list a v záručnom liste je uvedený autorizovaný servis, odporúčame uplatniť si reklamáciu priamo v autorizovanom servisnom stredisku – je vo väčšine prípadov jednoduchšie a najmä rýchlejšie.


DÔLEŽITÉ K reklamácii je potrebné pripojiť vytlačený a vyplnený sprievodný list. K reklamácii nezabudnite priložiť dobre čitateľnú kópiu dokladu o kúpe tovaru.


Reklamácie Apple výrobkov odporúčame uplatniť cez autorizované stredisko Apple (neplatí pre bazárové zariadenia): https://www.swissservice.sk/apple/
Pred reklamáciou Apple výrobkov (iPhone, Watch) je potrebné odhlásiť zariadenie zo služby iCloud a vypnúť službu FMI - Nájsť môj iPhone. Návod na deaktiváciu nájdeš na https://support.apple.com/sk-sk, prípadne na https://iforgot.apple.com Uvedené informácie sú platné aj pre bazárové zariadenia.

V prípade reklamácií mobilných telefónov ťa chceme požiadať, aby si deaktivoval všetky ochranné funkcie zariadenia, ako je napríklad zámok obrazovky, iCloud, Google, Xiaomi účet a iné ochranné funkcie, ktoré by mohli brániť diagnostike zariadenia. Odporúčame vykonať zálohu údajov v telefóne.
Kompletné znenie reklamačného poriadku si môžete stiahnuť vo formáte .pdf TU


Pri zasielaní tovaru na reklamáciu ťa poprosíme o zaslanie komplentného balenia reklamovaného tovaru vrátane príslušenstva (napájací adaptér, dátový kábel, slúchadlá, pamäťová karta...). V prípade nedodania kompletného balenia reklamovaného tovaru by mohli nastať problémy pri uplatňovaní záručnej reklamácie v autorizovanom servisnom stredisku, alebo u samotného výrobcu tovaru. Ďakujeme za pochopenie.

V prípade, ak máš akékoľvek nejasnosti ohľadom možnosti reklamovať tovar alebo ohľadom zasielania tovaru na reklamáciu, je najlepšie napísať email na reklamacne@mp3.sk.

Záruka sa vzťahuje na výrobné vady a vady elektronických mechanizmov.
Záruka sa nevzťahuje na závady spôsobené opotrebením a nesprávnym užívanim napr.:
- nalomený kábel
- nefungujúce tlačítka na klávesnici či myške (napr. po obliatí nápojom alebo vyklikaním)


Na každý u nás predávaný nový tovar poskytujeme záruku minimálne 2 roky, pokiaľ nie je uvedená dlhšie trvajúca záruka. Na použitý tovar je záruka 12 mesiacov.
Záruka u slúchadiel KOSS je zákonom stanovená na 2 roky + Koss doživotná garancia.

Doživotná Koss Garancia:
Pokial by si akokoľvek poškodil tvoje Koss slúchadlá (aj keby ich parný valec prešiel :-) tak ti ich opravia alebo vymenia za nové.
Viac informácií ohľadom KOSS doživotnej záruky nájdeš TU.

Vrátenie tovaru:
Ak nie si spokojný so zakúpeným tovarom, môžeš ho bez akýchkoľvek otázok vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia zásielky alebo vyzdvihnutia objednávky na predajni. Sumu za vrátený tovar ti preplatíme prevodom na účet, prípadne po dohode vymeníme za iný výrobok, a to za týchto podmienok:
- v prípade hry nesmie byť porušená pôvodná fólia
- tovar musí byť nepoškodený
- tovar musí byť s kompletným príslušenstvom
Nezabudni vrátiť aj pokladničný bloček alebo faktúru, inak ti tovar nemôžeme preplatiť ani vymeniť.


DÔLEŽITÉ: K vracanému tovaru pripoj vytlačený a vyplnený sprievodný list. Nezabudni priložiť dobre čitateľnú kópiu dokladu o kúpe tovaru.


Vracaný tovar ani reklamácie nám nezasielaj na dobierku. Náklady na zaslanie tovaru späť k nám nepreplácame. Zásielky odporúčame odosielať doporučene na našu adresu. Kompletné informácie o možnosti odstúpenia od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu nájdeš v našich obchodných podmienkach sekcia 5. Odstúpenie od kúpnej zmluvy.

Ak máš akékoľvek otázky, napíš e-mail reklamacne@mp3.sk
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky