Upozornenie: z dôvodu aktuálnej situácie je možné tovar doručiť len kuriérom na Vami zvolenú adresu.
Z našich predajní je otvorená len predajňa Lazovná 69, Banská Bystrica pre osobné odbery.
Vzhľadom na uzatvorenie maloobchodných prevádzok v dôsledku opatrení na zastavenie šírenia vírusu COVID-19 prijímame reklamácie a odstúpenia od kúpnej zmluvy len v sídle našej spoločnosti - Arašid s.r.o, Lazovná 69, 97401 Banská Bystrica, a to len formou zásielok (kuriérom alebo poštou).

Na základe mimoriadnych opatrení vlády SR je možné, že z objektívnych dôvodov nebude možné dodržať zákonnú lehotu na vybavenie vašich reklamácií, alebo na vrátenie peňazí po odstúpení od kúpnej zmluvy.

Celé znenie SOI k tejto téme nájdete tu: https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-verejnost/mimoriadne-opatrenia-vlady-sr-vplyv-na-reklamacne-lehoty.soi

Záruka a reklamácie

Pre zadanie reklamácie si prosím vytlačte a vyplňte tento reklamačný protokol.


Kontakt na reklamačné oddelenie
telefón: 048 / 470 01 45
mail: help@mp3.sk


Miestom pre uplatnenie reklamácie je: Arašid s.r.o., Lazovná 69, 97401 Banská Bystrica., alebo reklamovaný tovar môžete odovzdať na ktorejkoľvej z našich predajní. Ak je súčasťou balenia tovaru záručný list a v záručnom liste je uvedený autorizovaný servis, odporúčame uplatniť si reklamáciu priamo v autorizovanom servisnom stredisku – je vo väčšine prípadov jednoduchšie a najmä rýchlejšie.

Reklamácia Apple iPhone a Apple Watch zariadení:
Odporúčame reklamovať priamo v autorizovanom servisnom stredisku Apple na https://www.swissservice.sk/apple/
Pred reklamáciou Apple iPhone alebo Apple Watch je potrebné odhlásiť zariadenie zo služby iCloud a vypnúť službu FMI - Nájsť môj iPhone. Návod na deaktiváciu nájdete na https://support.apple.com/sk-sk, prípadne na https://iforgot.apple.com


DÔLEŽITÉ K reklamácii je potrebné pripojiť vytlačený a vyplnený sprievodný list. K reklamácii nezabudnite priložiť dobre čitateľnú kópiu dokladu o kúpe tovaru.


Kompletné znenie reklamačného poriadku si môžete stiahnuť vo formáte .pdf TU


Pri zasielaní tovaru na reklamáciu vás poprosíme o zaslanie komplentného balenia reklamovaného tovaru vrátane príslušenstva (napájací adaptér, dátový kábel, slúchadlá, pamäťová karta...). V prípade nedodania kompletného balenia reklamovaného tovaru by mohli nastať problémy pri uplatňovaní záručnej reklamácie v autorizovanom servisnom stredisku alebo u samotného výrobcu tovaru. Ďakujeme za pochopenie.

Hneď ako sa vráti tovar z reklamácie vám ho posielame späť. O priebehu reklamácie informujeme emailom.

Záruka
Záruka sa vzťahuje na výrobné vady a vady elektronických mechanizmov.
Záruka sa nevzťahuje na závady spôsobene opotrebením a nesprávnym užívanim.
>Bohužial pri takýchto závadách výrobcovia nechcú tovar vymeniť.

Na každý u nás predávaný nový tovar poskytujeme záruku minimálne 2 roky, pokiaľ nie je uvedená dlhšie trvajúca záruka. Na použitý tovar je záruka 12 mesiacov.
Záruka u slúchadiel KOSS je zákonná 2 roky + Koss doživotná garancia.
Doživotná Koss Garancia:
Pokial by ste si akokoľvek poškodili Vaše Koss slúchadlá (aj keby ich parný valec prešiel :-) tak Vám ich opravia alebo vymenia za nové.
Pri využití doživotnej Koss Garancie sa platí manipulačný poplatok servisu. Viac informácií ohľadom Koss doživotnej záruky nájdete TU.
Koss slúchadlá sa posielajú na opravu či reklamáciu priamo do autorizovaného Koss servisu, stačí keď sa nám ozvete s popisom problému a pošleme vám všetky potrebné informácie.

Vrátenie tovaru:
Ak nie ste spokojný so zakúpeným tovarom, môzete ho bez akýchkoľvek otázok vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia zásielky. Sumu za vrátený tovar vám preplatíme prevodom na Váš účet, prípadne po dohode vymeníme za iný výrobok, a to za týchto podmienok:

- tovar musí byť nepoškodený
- tovar musí byť s kompletným príslušenstvom
Nezabudnite vrátiť aj pokladničný bloček alebo faktúru, ktorá Vám bola zaslaná spolu s objednávkou, inak Vám tovar nemôžeme preplatiť ani vymeniť.
Vracaný tovar ani reklamácie nám nezasielajte na dobierku.
mp3@mp3.sk
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky