Zisti si informatívnu výkupnú cenu zariadenia
Zisti si informatívnu výkupnú cenu zariadenia
Vyhľadaj si svoje zariadenie a zisti orientačnú výkupnú cenu. Presnú cenu ti povieme v ktorejkoľvek predajni, alebo po fyzickej kontrole stavu zariadenia servisným technikom.
Rozhodni sa, ako nám ho predáš
Rozhodni sa, ako nám ho predáš
Vyber si spôsob výkupu zaradenia. Zariadenie môžeš priniesť osobne na ktorúkoľvek z našich predajní alebo prostredníctvom online výkupu Ti zabezpečíme bezplatné vyzdvihnutie zariadenia kuriérom na naše náklady.
Vyplň potrebné údaje a odošli žiadosť
Vyplň potrebné údaje a odošli žiadosť
Vyplň požadované údaje podľa spôsobu výkupu a získaj registračný kód k výkupu tvojho zariadenia do emailu. Následne navštív našu predajňu, alebo priprav zariadenie na vyzdvihnutie kuriérom.
Dokonči predaj zariadenia
Dokonči predaj zariadenia
Peniaze za tvoje zariadenie vyplatíme v hotovosti pri výkupe na predajni, alebo na účet hneď po skontrolovaní stavu zariadenia a schválení výkupnej ceny pri výkupe online.
Zaplať svojím zariadením za nové
Využi získané peniaze na nákup nového zariadenia z našej ponuky a jednoducho vymeň svoje staré zariadenie za nové. Naši predajcovi ti pomôžu vybrať nové zariadenie, od ktorého ti odpočítajú výkupnú hodnotu staršieho zariadenia. Rozhodneš sa či rozdiel zaplatíš hneď alebo si vyberieš nákup na splátky aj bez akontácie. A ak nepotrebuješ nové zariadenie, peniaze za výkupu môžeš použiť na ktorýkoľvek tovar z našej ponuky.
Príklad výmeny tvojho smart zariadenia na pgs.sk
Vaše najčastejšie otázky
Stačí ak prídeš do ktorejkoľvek z našich predajní, kde sa o proces výkupu postarajú naši predajcovia. Tvoje zariadenie riadne skontrolujú, ohodnotia a ponúknu ti výhodnú výkupnú sumu. V prípade výkupu online odošleš žiadosť o online výkup a všetky potrebné informácie dostaneš mailom.
Aby sme mohli tvoje zariadenie vykúpiť je potrebné aby si sa preukázal platným dokladom totožnosti (občiansky preukaz, pas), zároveň bol plnoletý a spôsobilý k uzatvoreniu kúpnej zmluvy.
Informatívnu výkupnú cenu zariadenia si vieš zistiť vyššie na tomto webe cez vyhľadávač zariadení alebo sa zastavíš na jednej z našich predajní.
Zoznam všetkých aktuálne vykupovaných zariadení nájdeš vo vyhľadávači zariadení na stránke hore.
Ak sa zariadenie, ktoré nám chceš predať, nenachádza vo vyhľadávači zariadení, napíš nám email na vykup@mp3.sk a pošleme ti ponuku.
Preprava vykupovaného zariadenia je na nás. Pri online výkupe objednáme kuriérsky zvoz, zariadenie zabalíš, odovzdáš kuriérovi a o nič viac sa nemusíš starať.
Pôvodný doklad nie je vôbec potrebný. Výnimkou sú nové zariadenia (kategória A+), kde je potrebné preukázať doklad o nadobudnutí zariadenia starý maximálne 2 mesiace.
Nenašiel si odpoveď na svoju otázku?
V tom prípade nám napíš email na vykup@mp3.sk
alebo nás kontaktuj prostredníctvom infolinky na 048/ 321 13 92
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky