Apple HomePod mini, space grey

Nové
Cena s DPH
129 €
124.99
Cena bez DPH: 104.16
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 414497

POPIS: Apple HomePod mini, space grey

Predstavujeme nový, cenvo dostupný prírastok do Apple ekosystému - HomePod mini. Mini verzia staršieho HomePodu vás nadchne svojím dizajnom a funkcionalitou. S Apple HomePod mini môžete ľahko ovládať celú smart domácnosť založenú na platforme Apple HomeKit, počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo komunikovať v rámci svojej domácnosti.Prečo kúpiť Apple HomePod Mini ?

 • Precízne dizajnové spracovanie
  Na prvý pohľad dokáže Apple HomePod mini zaujať svojím hliníkovým dizajnom a špeciálnou povrchovou látkovú vrstvou. Horná časť zariadenia je farebne podsvietená a slúži ako indikátor napríklad pri zmene hlasitosti alebo používaní hlasového asistenta.

 • Zvuk, do ktorého sa zamilujete
  O bezproblémovú prevádzku reproduktora HomePod mini sa stará čip vlastnej výroby Apple S5, ktorý 180 × zo sekundu anaylyzuje prehrávanú hudbu. O zvuk sa stará širokopásmový reproduktor. Basovú časť potom obslúži dvojice pasívnych rezonátorov. Konštrukcia ozvučnice je utvorená tak, aby sa zvuk rovnomerne všesmerovo rozširoval do okolia.

 • Budúcnosť komunikácie
  Apple prichádza s novinkou zvanou Intercom. O čo ide? Jednoducho napríklad cez telefón zvoláme obyvateľov celej domácnosti, aby bolo nutné obchádzať jednotlivé izby. Ide tak o jednoduchú domácu vysielačku. Ďalšou zaujímavosťou je automatické rozpoznanie hlasu. Siri spozná jednotlivých používateľov, aby bolo nutné niekde prepínať popoužívateľské kontá.

 • Plnohodnotný člen Apple ekosystému
  Aj pri HomePod Mini si môžete byť istí, že bude hladko spolupracovať s vašimi ďalšími zariadeniami Apple ako iPhone, Mac, či Apple TV a ostané. • Produktové video

Recenzia na Apple HomePod mini, space grey

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky