do detskej izby

Detská izba :

Jedno svetlo určite nestačí . V detskej izbe jedno stropné svetlo rozhodne nebude postačovať, no silný a dostatočný zdroj svetla by určite nemal chýbať. Deti sa zvyknú hrať na zemi. Tam, kde je priestor a tam, kde je dosť svetla, jednoducho zložia svoje hračky.

Odporúčame

Dôležitým faktorom pri výbere stropného svetla je určite pohlavie a vek vášho dieťaťa. Je pochopiteľné, že malé batoľa nepotrebuje toľko svetla na hranie ako školák pri skladaní stavebnice alebo študent pri čítaní kníh a študovaní. Pri voľbe žiarovky odporúčame farbu svetla tepla biela.

Ak máte doma väčšieho školáka, je potrebné zabezpečiť mu dostatočné osvetlenie pracovného stola. Pri učení, písaní úloh alebo čítaní sú vhodné a učenie žiarovky v neutrálnych či studenších odtieňoch bielej, keďže sa pri nich lepšie sústreďuje.

Nočná lampa - Strach detí z tmy je prirodzený. Pri svojej posteli by preto mali mať možnosť rozsvietiť si aj počas noci. Osvetlenie na nočnom stolíku má byť tlmené a hlavne upokojujúce. Odporúčame slabšiu LED žiarovku s teplým bielym svetlom.

Náš tip

- Pripravili sme pre Vás skvelé ceny na prémiové Led žiarovky Canyon, ktoré svojou kvalitou a trvácnosťou vyčnievajú nad konkurenciou.
Canyon E27 8 W - 3 ks + 1 ZADARMO
Canyon E27 15 W - 3 kusy + 1 ZADARMO
Canyon E14 6W - 3 kusy + 1 ZADARMO
 
 
 
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky