Upozornenie: V rámci proti-epidemických opatrení sme skrátili otváraciu dobu našich predajní.

Bezdrôtový reproduktor Bose SoundLink Revolve, čierny

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania
Nové
CENA S DPH
189.99
Cena bez DPH: 158.33
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
34,00 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
58,00 €
Predĺžená záruka o 1 rok
24,00 €
Predĺžená záruka o 2 roky
43,00 €
Kód produktu: 407045

POPIS: Bezdrôtový reproduktor Bose SoundLink Revolve, čierny

Prečo kúpiť reproduktor Bose ?

 • Spoznajte zvuk SoundLink Revolve, z jedného z najlepších prenosných Bluetooth reproduktorov od Bose. SoundLink Revolve produkuje verný zvuk v uhle 360 ??° pre konzistentné a rovnomerné pokrytie okolitého priestoru. Umiestnite ho do stredu miestnosti a každý si môže vychutnať rovnaký zážitok. Alebo ho postavte v blízkosti steny a zvuk bude vyžarovať naprieč miestnosťou okolo vás - teraz sa môžete do hudby skutočne ponoriť. Vezmete ho so sebou von? Skvele! To znamená, že hudba s vami pôjde všade tam, kam pôjdete aj vy.
 • Nenechajte sa zmiasť jeho malými rozmermi. Tento drobček je doslova nabitý technológiami. Zaistí lepšiu kvalitu zvuku, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Obsahuje vysoko výkonný prevodník pre plný zvukový rozsah a duálne pasívne žiariče pre hlboké basy bez nežiaducich vibrácií. Tlakový pás "pressure trap" eliminuje akúkoľvek zvukovú nedokonalosť a udržuje hladkosť zvuku. Akustický deflektor zaručuje všesmerový zážitok, bez ohľadu na umiestnenie v miestnosti. To všetko prispieva k tomu, že tento reproduktor produkuje tak sýty zvuk, z ktorého vám naskočí skutočná husia koža.
 • Troška vody mu nevadí. Predsa nie je z cukru. Reproduktor SoundLink Revolve má vode odolnú konštrukciu a vďaka tomu ho môžete bez obáv umiestniť a počúvať na mnohých miestach, ako napríklad pri bazéne alebo pri kuchynskom dreze.
 • Nie ste dokonalý. A s týmto reproduktorom ani nemusíte byť. Nemusíte sa báť, že sa mu niečo stane, keď sa vám podarí s ním trochu buchnúť, hodiť ho do tašky alebo ho položiť trochu rýchlejšie, než ste chceli. Mäkké povrchové materiály ho pred nárazmi ochránia.
 • Dokonalosť je v detaile a žiadny detail nie je príliš malý. Na reproduktore nie je ani náznak hraničného švu alebo spoja. Všimnite si, že mriežka nemá ani jeden. To preto, že v Bose vytvorili nový proces jednokusového výlisku, ktorý hraničné spoje odstránil - proste nič než krása.
 • Keď je čas sa niekam presunúť, nechcete sa o tom dlho vykecávať. To je dôvod, prečo je tento reproduktor jednoducho uchopiteľný a ľahko ovládateľný - a má mäkké, hladké tlačidlá, ktoré zabezpečujú, že je každá interakcia úplne prirodzená.
 • Prenosný Bluetooth reproduktor potrebuje impozantnú životnosť batérie. Tento reproduktor ju má. Nabíjacia lítium-iónová batéria dokáže ponúknuť prevádzku až 12 hodín - pre celodenné počúvanie. Iste, niektoré iné reproduktory môžu hrať dlhšie, ale nie bez kompromisov pre hlboké a silné basy, ktoré získate z Bluetooth reproduktora Bose.
 • Nemáte najnovší telefón? Nebojte sa. Aj tak si môžete na večer zaistiť rezerváciu stola vo vašej obľúbenej reštaurácii alebo poslať textovú správu. Stačí na reproduktore stlačiť a podržať multifunkčné tlačidlo pre prístup k hlasovému vstupu pre Siri alebo Google Now™. Problém je vyriešený.
 • Aplikácia Bose Connect app uľahčuje pripojenie a automatické prepínanie medzi rôznymi Bluetooth zariadeniami. Takže prehrávať hudbu môžu aj vaši priatelia. A v prípade, keď hlasitosť reproduktora nebude dostačujúca, použite túto aplikáciu pre pripojenie ďalšieho reproduktora SoundLink Revolve v režime Party Mode. Alebo sa môžete ešte viac priblížiť pocitu živého vystúpenia – stačí reproduktory prepnúť do režimu Stereo. Nástroje a vokály sa prirodzene oddelia a vo zvukovej scéne sa prekvapivo rozšíria, preto budete z vašej hudby cítiť život.
 • Ochrana IPX4 pre odolnosť voči striekajúcej vode
 • Bluetooth a NFC spárovanie pre zjednodušene pripojenie k ďalším zariadeniam
 • Lítium-iónová batéria pre bezdrôtové počúvanie až 12 hodín na jedno nabitie
 • Aplikácia Bose Connect pre správu spárovaných zariadení a možnosť personalizácie
 • Hlasité telefonovanie pre bezproblémovú komunikáciu
 • Možnosť montáže na statív
 • Hlasové ovládanie
 • Party a stereo režim
 • Prístup k digitálnemu asistentovi na jeden dotyk

Recenzia na Bezdrôtový reproduktor Bose SoundLink Revolve, čierny

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky