Ospravedlňujeme sa, ale z dôvodu aktuálnej situácie ohľadom COVID-19 je možné tovar doručiť len kuriérom na Vami zvolenú adresu.
Z dôvodu zatvorených predajní sú osobný odber a rezervácia na predajni dočasne zrušené!

Garmin HRM-TRI - pulzomer s akcelerometrom

Nové
CENA S DPH
109.99
Cena bez DPH: 91.66
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 329111

POPIS: Garmin HRM-TRI - pulzomer s akcelerometrom

Nová generácia bezdrôtových snímačov srdcovej frekvencie (HRM). Vyhotovenie hrudného pásu poskytuje vysoký komfort pri nosení aj vďaka elastickému popruhu, ktorý je teraz mimoriadne prispôsobivý. Použitý materiál je jemný na dotyk a pružný pre spoľahlivú aplikáciu. Vylepšený dizajn - spoľahlivo pracuje aj v priestore kde sa nachádza do 80 ďalších snímačov. Bez interferencie.

Vďaka novému pulzomeru môžete zjednotiť meranie a záznam pulzu nielen pri behu a cyklistike ale aj pri plávaní (v krytom bazéne alebo otvorenej vode). Počas plávania "ukladá" namerané hodnoty pulzu do vstavanej pamäte (20-hodín záznamu), kde sú pripravené na okamžitú synchronizáciu s kompatibilnými hodinkami ihneď po vynorení sa alebo po skončení tréningu.

Tréning s pulzomerom: zobrazuje hodnoty srdcového tepu (bpm) + zobrazenie v zónovom rozsahu (medzi zónou 1 až 5) - podľa typu prístroja Nastavením cieľovej zóny srdcového tepu prístroj informuje o prekročení stanovených hodnôt rozsahu zóny (zvukový signál)

Funkcie akcelerometra

Po pripojení pulzomera ku kompatibilným hodinkám zabezpečí pulzomer HRM-Run™ zobrazenie a vyhodnocovanie dát metriky behu v reálnom čase:
 • Kadencia behu: Kadencia je počet krokov za minútu. Zobrazovaná hodnota je súčtom všetkých krokov (ľava i pravá noha).
 • Vertikálna oscilácia: je hodnota "odskoku" pri odraze počas behu. Zobrazuje sa hodnota vertikálneho pohybu tela, meraná v centimetroch pre každy krok.
 • Čas kontaktu so zemou: alebo Ground contact time definuje čas kontaktu so zemou pri behu pre každý krok. Čas je meraný v milisekundách.

  Všeobecné parametre

 • hmotnosť: 44g
 • vodotesný pri plávaní (pri plávaní neprenáša údaje)
 • batéria: CR2032 (vymeniteľná)
 • výdrž batérie: 3 roky / 1 hodina denne
 • teplotný rozsah -10 až + 50°C
 • bezdrôtová komunikácia, dosah 3m

Recenzia na Garmin HRM-TRI - pulzomer s akcelerometrom

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky