Haylou X1 2023 bezdrôtové slúchadlá TWS, čierna

Nové
CENA S DPH
24,99
Kód produktu: 464140

POPIS: Haylou X1 2023 bezdrôtové slúchadlá TWS, čierna

Bezdrôtové slúchadlá patria už dlhšiu dobu k obľúbeným gadgetom. Obzvlášť vtedy, ak sa v nich kombinuje kvalita s nízkou cenou. Xiaomi prináša pod značkou Haylou ďalší nový model v podobe Haylou X1 2023. Tie prinášajú radu vylepšení a medzi najdôležitejšie z nich patria práve Bluetooth vo verzii 5.3, 12mm meniče, hliníkové matné púzdro či nabíjanie skrz USB-C konektor a ďalšie vylepšenia.

O produkte

 • Puzdro z hliníkovej zliatny najvyššej kvality
  Nabíjacie puzdro Haylou X1 2023 bolo vyrobené z hliníkovej zliatiny, je elegantné a štýlové s efektívnym dizajnom. Vďaka matnému povrchu eliminuje odtlačky prstov či škrabance a zachováva pôvodný vzhľad po oveľa dlhšiu dobu ako pri obyčajných lesklých povrchoch. Nabíjací USB-C port je navyše osadený LED svetlom pre zobrazenie stavu nabitia batérie púzdra.
 • 12mm Dynamic driver
  Osadené 12mm dynamické meniče podávajú bohaté detaily vysokých tónov pre hlavnú melódiu a prinášajú tak pohlcujúci hudobný zážitok. Celkovo sú vylepšené všetky aspekty vrátane nižšieho skreslenia, rýchlejšieho prenosu zvuku, bohatších detailov a v neposlednom rade pokrývajú širšie spektrum zvuku. Meniče sú vyrobené z kovovej kompozitnej membrány a tak udržujú jemné basy a stredné tóny presne tak, ako majú znieť.
 • Dlhá výdrž
  Slúchadlá máju batérie s kapacitou 35 mAh a nabíjací box má akumulátor s kapacitou 300 mAh. Výrobca udáva kombinovanú výdrž na jedno nabitie až 24 hodín prehrávania hudby. Nabíjací USB-C kábel je súčasťou balenia.
 • ENC potlačenie šumu
  Vďaka ENC dokážu slúchadlá zlepšiť kvalitu zvuku a hovoru jednoduchým algoritmom na zredukovanie okolitého hluku.
 • Automatické spojenie
  Vytiahnutím slúchadiel z púzdra prichádza k automatickému spojeniu s telefónom, takže sa nemusíte trápiť s manuálnym pripojením zakaždým, keď budete chcieť počúvať hudbu či volať. Po ich opätovnom odložení do púzdra, sa slúchadlá automaticky dobijú zo zabudovaného akumulátora.
 • Jednoduché ovládanie
  Na bočnej strane oboch slúchadiel sú multifunkčné dotykové plochy. Rôzne metódy ovládajú konkrétne funkcie. Napríklad trojité poklepanie na slúchadlo vyvolá funkciu hlasového asistenta. Medzi podporované patrí Google asistent, Siri od Applu, či XiaoAI od Xiaomi. Tlačidlami je možné pozastaviť alebo spustiť skladbu, prijať alebo odmietnuť hovor a výhodou je aj možnosť prepínania pesničiek.

Technická špecifikácia

Všeobecné
Bluetooth: v5.3
Bluetooth profily: SBC/AAC/HFP/A2DP/AVRCP
Dosah bluetooth: do 10m
Mikrofón: áno
Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
Aktívne potlačenie hluku: áno, ENC
Hmotnosť slúchadla: neuvedené
Výdrž batérie: do 24 hodín hudby/hovorov
do 240 hodín v režime Standby
Kapacita batérie: 35 mAh každé slúchadlo
300 mAh nabíjací dock
Dotykové ovládanie: áno

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • nabíjacia kolíska
 • nabíjací kábel
 • dokumentácia

Recenzia na Haylou X1 2023 bezdrôtové slúchadlá TWS, čierna

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
Recenziu môže zadať len zákazník, ktorý si u nás tento produkt zakúpil.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky