Huawei FreeBuds Lipstick, red

Nové
Cena s DPH
215 €
199
Cena bez DPH: 165,83
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
21,00 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
31,00 €
Predĺžená záruka o 1 rok
17,00 €
Predĺžená záruka o 2 roky
30,00 €
Kód produktu: 437882

POPIS: Huawei FreeBuds Lipstick, red

HUAWEI FreeBuds Lipstick predstavujú nový trend v ultra elegantnom dizajne a sú inovatívne vybavené pre vynikajúci a chytrejší zvukový zážitok. Je to pastva pre uši, je to krása prevedená do zvuku.

Prečo kúpiť Huawei FreeBuds Lipstick ?

 • Módna záležitosť
  Urobte netradičný módny dojem s púzdrom v dizajne rúžu, ktoré je nádherne spracované a má hladký kovový povrch, ktorý vašu hudbu patrične odreprezentuje.
 • Vyhradené pre luxus
  Dobrý vzhľad vyžaduje odhodlanie. Telo z luxusnej nehrdzavejúcej ocele je vyrobené v 30tich konśtrukčných krokoch a je vyleštené na mimoriadne vysokú úroveň. Takže jeho povrch je hladký ako zrkadlo. Sleduj krásu odrážajúcu sa pri každom pohľade.
 • Úžasne zladené farby
  Pravá móda spája vkus s odvahou. Vychutnajte si klasickú kombináciu čiernej a zlatej v púzdre a po otvorení odhaľte sýto červené sluchátka, ktoré vám vyrazia dych ako vizuálne, tak po zvukovej stránke.
 • Vôňa romantiky
  K skutočnému vystihnutiu krásy je potrebný jedinečný štýl. HUAWEI FreeBuds Lipstick sú dodávané vo vyvoňanej darčekovej krabičke, ktorá vám pripomenie krásne romantické chvíle vášho života a spraví extra dojem.
 • Dosiahni vysokých tónov
  Veľký 14,3mm dynamický menič LCP vo vnútri každého slúchadla je to, čo pomáha HUAWEI FreeBuds Lipstick dosiahnuť mimoriadnej kvality zvuku. Slúchadlá sa môžu pochváliť frekvenčným rozsahom až 40kHz a umožnia vám zažiť gradujúce melódie a bohaté tóny všetkých vašich obľúbených zvukov.
 • Basy sú základ
  Každé slúchadlo je vybavené vlastným výkonným systémom, ktorý zvyšuje vibrácie membrány a vytvára pôsobivé hlboké basy, ktoré naozaj cítite.
 • Zvuk, čo zalahodí vašim ušiam
  HUAWEI FreeBuds Lipstick využívajú technológiu adaptívneho prispôsobenia ušiam, ktoré optimalizuje kvalitu zvuku podľa jedinečného tvaru vašich uší. Uistite sa, že sa vám hudba vždy prispôsobí.
 • Váš vnútorný hudobný kľud
  HUAWEI FreeBuds Lipstick sú špičkou v oblasti technológie aktívneho potlačenia hluku, ktorá inteligentne rozpozná tvar vášho vnútorného ucha a váš jedinečný štýl nosenia. Potom sa použije prispôsobený efekt potlačenia hluku, ktorý s väčšou presnosťou znižuje vplyv nízkofrekvenčných zvukov z okolia. Otvorte sa novému svetu príjemnejšieho počúvania.
 • Ľahké ako pierko
  Slúchadlá sú ergonomicky vytvarované tak, aby presne padli do vášho ucha. Každé slúchadlo s váhou iba 4,1 g vám bude v ušiach sedieť prirodzene a pohodlne a ponúkne takmer beztiažny spôsob hlbokého hudobného zážitku.
 • Umocnite každú spoimenku pomocou HD záznamu
  Keď nahrávate svoj hlas, chcete aby vyznel čo najlepšie. Vysoká vzorkovacia frekvencia nahrávania 48 kHz zachytí každý aspekt vášho hlasu v krištáľovo čistých detailoch, zatiaľ čo hlasový režim zníži hlasitosť rušivých okolných zvukov.
 • Hrajte vyhranú hru
  Vďaka úplne novej technológii kódovania zvuku v hrách dokážu slúchadlá HUAWEI FreeBuds Lipstick znížiť omeškanie na nespoznateľných 90 ms na telefónoch s EMUI a udržať zvuk v súlade s akciou na obrazovke. Premeňte svoju obľúbenú hru na triumf.

Technická špecifikácia

Základné parametre
Typ nosenia:open-fit
Technológia ANC:áno
Adaptívne prispôsobenie uchu:áno
Vylepšenie basov:áno
Duálne pripojenie:áno
Rýchle nabíjanie:áno
Dotykové ovládanie:áno
Senzor nosenia:áno
Napájanie a výdrž
Čas nabíjania slúchadiel:cca 1 h
Čas nabíjania nabíjacieho puzdra:cca 1,5 h
Čas prehrávania: na 1 nabitie: 4 hodiny (s deaktivovaným ANC)
na 1 nabitie: 2,5 hodiny (s povoleným ANC)
s nabíjacím puzdrom: 22 hodín (s deaktivovaným ANC)
s nabíjacím puzdrom: 14 hodín (s povoleným ANC)
Kapacita batérie jedného slúchadla:30mAh
Kapacita nabíjacieho puzdra:410mAh
Rozmery
Každé slúchadlo:41.4 x 16.8 x 18.5 mm @ 4.1g
Nabíjacie puzdro:70 x 27.4 mm @ 84,5g (bez slúchadiel)
Ostatné
Reproduktor:14.3mm menič
Bluetooth:5.2
Ovládanie: swipe
dvojité poklepanie
stlačenie a podržanie

Obsah predajného balenia:

 • slúchadlá
 • nabíjacie puzdro
 • USB-C kábel
 • dokumenty

Recenzia na Huawei FreeBuds Lipstick, red

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky