Huawei Scale 3, elegant white

Nové
CENA S DPH
29,90 €
26,90
Kód produktu: 419483

POPIS: Huawei Scale 3, elegant white

Osobná váha Huawei Scale 3 v bielom prevedení dokáže zistiť a zaznamenať hneď 11 údajov o vašom tele. Ľahko ju pomocou Wifi a Bluetooth prepojíte so svojím smartfónom a všetky údaje sa vám pri každom vážení uložia do pamäte a na cloud. Nemusíte si nič písať ani počítať, váha všetko zvládne za vás. Strážte nielen hmotnosť, ale aj ďalšie údaje s chytrou váhou Huawei.

O produkte

 • Poznajte sa podrobnejšie
  S osobnou váhou HUAWEI Scale 3 získate úplné pochopenie svojich fyzických podmienok pomocou 11 ukazovateľov tela. Vďaka zobrazeniu ďalších podrobností môžete svoj tréning správne prispôsobiť pre ideálnu optimalizáciu výsledku.
 • Nie je chudnutie, ako chudnutie
  Pri rovnakej hmotnosti je tuk asi 3-krát väčší ako sval. Preto ľudia s vyššou mierou telesného tuku vyzerajú väčšie. Nízka frekvencia kostrového svalstva medzitým sťažuje tiež chudnutie. Sledujte svoju mieru telesného tuku a dostaňte hodnotenie kostrového svalstva pomocou váhy HUAWEI Scale 3. Aj chudnutie môže byť profesionálne.
 • Vedecké pokyny pre presné výsledky
  S HUAWEI TruFit, modelom zloženia tela, ktorý spoločne vyvinuli Hefei Institutes of Physical Science, Čínska akadémia vied a Huawei, je každé meranie vedecky vedené. Veľké dáta a technológia AI vám môžu priniesť presné informácie pre zdravšie telo a lepší životný štýl.
 • Podrobná analýza zloženia tela
  Využitím aplikácie Huawei Health sa pre vaše pohodlie vygeneruje podrobná analýza zloženia tela. Na základe vedeckej analýzy vám aplikácia poskytne aj usmernenie, ktoré vám pomôže dosiahnuť lepšie výsledky.
 • Sledujte svoju tréningovú cestu
  HUAWEI Scale 3 vám pomôže sledovať každý krok k fitness úspechom. Obnoviteľný záznam vás informuje o efekte tréningu. Podľa toho môžete upraviť režim tréningu a prispôsobiť plán spaľovania tukov.
 • Vďaka duálnemu pripojeniu je to celé oveľa jednoduchšie
  Pripojte zariadenie HUAWEI Scale 3 k sieti Wi-Fi aj Bluetooth a získate väčšie pohodlie. Po pripojení k sieti Wi-Fi môžete merať svoju váhu bez otvorenia aplikácie. Na základe historických údajov dokáže inteligentne identifikovať členov rodiny. Celý záznam sa automaticky nahrá do cloudu a odošle sa na súvisiace účty, takže si ho môžete pozrieť v telefóne kedykoľvek a kdekoľvek chcete.
 • Hostiteľ potrebuje plnohodnotný hosťovský režim
  Vašu inteligentnú váhu je možné zdieľať aj s hosťom. Otvorte aplikáciu Huawei Health, zadajte informácie o hosťoch a váha bude pripravená. Režim pre hostí tiež chráni údaje hostí, ktoré budú po ukončení merania vymazané.
 • Premyslený dizajn a praktické skúsenosti od Huawei
  Vďaka panelu z tvrdeného skla a čisto bielemu vzhľadu vám HUAWEI Scale 3 poskytuje jemný dizajn. Vďaka tisíckam testov bolo rozloženie panela váhy vhodné pre rôzne vekové skupiny a 3,5 mm nožičky s nízkou mierkou a protišmykové podložky zo silikónovej gumy vám tiež umožňujú neustále meranie na všetkých povrchoch v domácnosti.
 • Kvalita spoločnosti Huawei vás vždy postaví na prvé miesto
  HUAWEI Scale 3 je prísne testovaná počas celého výrobného procesu, aby vám priniesla bezpečnejšiu, spoľahlivejšiu a vynikajúcu používateľskú skúsenosť.

Technická špecifikácia

Výdrž batérie: 6 mesiacov @ 3 merania denne
Displej: áno, LED
Batérie: 4x 1.5V AAA
Materiál: Sklo a ABS plast
Rozmery: 300 × 300 × 23.6 mm
Hmotnosť váhy: 1.57 kg
Wi-Fi: áno, IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz
Bluetooth: áno, v5.0 s BLE
Kompatibilita: Android 5.0 a novší, iOS 9.0 a novší

Obsah predajného balenia:

 • Osobná váha Huawei
 • dokumentácia

Notice: Undefined index: count in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/product_info.php on line 11388

Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/product_info.php on line 11388

Notice: Undefined variable: reviews_count in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/product_info.php on line 11401

Notice: Undefined variable: reviews_count in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/product_info.php on line 11402

Recenzia na Huawei Scale 3, elegant white


Notice: Undefined index: page in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/includes/product_reviews_v1.php on line 108

Notice: Undefined index: page in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/includes/product_reviews_v1.php on line 113
od Lubomir Oswald 1 z 5tich hviezdičiek! 23.09.2022
Nedá sa separovať s aplikáciou Huawei Body Fat Scale ! Čiže celé je to na nič ! Neskoro som si prečítal recenzie. Nekupovať.

Notice: Undefined variable: comm in /var/www/vhosts/mp3.sk/www/includes/product_reviews_v1.php on line 168
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 recenzií)
počet stránok:   1  
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky