Huawei Watch GT3 Pro 43 mm, white

Nové
Cena s DPH
439 €
309
Cena bez DPH: 257,50
Kód produktu: 445214

POPIS: Huawei Watch GT3 Pro 43 mm, white

Keď sa moderná technológia stretne s klasickým remeselným spracovaním keramiky, štýlový produkt odhalí nadčasovú estetiku, čo robí práve z hodiniek Huawei Watch GT3 Pro osviežujúci módny doplnok na vašom zápästí.

O produkte

 • Zaujmú na prvý pohľad
  Výrazné biele púzdro je na prvý pohľad nezabudnuteľné. Tieto hodinky boli vyrábané pri extrémne vysokej teplote 1500 °C a ich povrch je dokončený letením diamantovým práškom, aby sa dosiahla dokonalá biela bezchybná textúra, ktorá je nielen fascinujúca pre oči, ale tiež priedušná a pohodlná na zápästí.
 • Korunujte svoj štýl
  Trblietavá biela nanokeramika spolu so zafírovým kryštálovým ciferníkom ponúka jedinečný vzhľad, ktorý sa bude hodiť ku každej príležitosti.
 • Oceľové orámovanie
  Inšpirované prúdením času sa rovnako, ako v prílive a odlive, vlní okolo ciferníka 24 zlatých mušľových kriviek z nerezovej ocele, ktoré vzostupujú a klesajú a stávajú sa svedkami striedania dňa a noci.
 • Keramické koliesko
  Otočné koliesko z nehrdzavejúcej ocele zahŕňa elegantný kovový posúvač vyrezávaný v tvare korunky so sférickým keramickým osadením na jednej strane, čo hodinkám dodáva nádych stereoskopickej elegancie.
 • Integrované senzory
  Zadné zafírové sklíčko ukrýva vysoko presné senzory. Je vysoko priepustné a vďaka tomu robí merania ešte presnejšími. Pre nenápadné a pohodlné nosenie je integrované s keramickými materiálmi.
 • Nadčasový vzhľad, nekonečný šarm
  Nadčasový vzhľad zabezpečuje remienok v jemnej, bielej farbe, ktorý dokonale ladí s dizajnom hodiniek. Huawei Watch GT3 Pro spĺňajú nielen praktickú funkciu, ale poslúžia aj ako módny doplnok, ktorý dodá vášmu vzhľadu šarm a iskru.
 • Prispôsobte si ich
  Preskúmajte celý rad ponuky jedinečných ciferníkov, najmä exkluzívnu tému "Deň a noc", ktorá sa mení s východom slnka a fázami mesiaca. Hodinky tiež podporujú zobrazenie času pri vypnutej obrazovke, možnosť vlastného dizajnu ciferníka výberom z galérie vášho telefónu a ďalšie funkcie. Preskúmajte všetky dizajny dostupné v Huawei Watch Face Store.
 • Monitorovanie s upozornením
  Technológia monitorovania srdcovej frekvencie HUAWEI TruSeen 5.0+ využíva osem fotoelektrických senzorov v kruhovej formácii, aby lepšie zachytila signály. Úplne nový algoritmus filtruje rušenie pre starostlivé sledovanie srdcového tepu. Pomocou upozornení v reálnom čase môžete dokonca monitorovať svoju srdcovú frekvenciu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, skrátka vždy, keď sa vaša srdcová frekvencia odchýli od normálneho rozsahu.
 • Sledujte svoju pohodu
  Vďaka meraniam SpO2, ktoré umožňuje technológia monitorovania srdcovej frekvencie HUAWEI TruSeen 5.0+, si môžete byť istí, že pokiaľ ide o HUAWEI WATCH GT 3 Pro, starostlivosť má v krvi!
 • Praktická funkcia pre ženy
  Sledujte svoje menštruačné cykly a odhadnite dátum ovulácie, či najbližšej menštruácie pomocou Huawei Watch GT 3 Pro. Využite tiež možnosť posielania pripomienok na základe záznamov a buďte vopred pripravená na špeciálne dni.
 • Starostlivý spoločník
  Algoritmus monitorovania spánku HUAWEI TruSleep 2.0 identifikuje kľúčové stavy spánku pomocou skóre kvality spánku a prispôsobených rád, ako si dopriať čo najlepší nočný odpočinok. Vždy pripravený monitor stresu je po ruke na sledovanie a zvládanie akýchkoľvek každodenných skúšok a trápení s upokojujúcimi dychovými cvičeniami, ktoré vám pomôžu uvoľniť myseľ. Kontrolné úlohy pre zdravý životný štýl urobia z vašej pohody uspokojivý a na cieľ orientovaný proces, od spánku cez pitný režim až po cvičenie – a oveľa viac!
 • Skúmajte svet pod hladinou
  HUAWEI WATCH GT 3 Pro prichádzajú so stupňom ochrany IP68 a vodeodolnosťou 5 ATM a vydržali ohromujúcich 200 tlakových cyklov vody, takže podporujú voľné ponory až do hĺbky 30 metrov, čo z nich robí dokonalého spoločníka pre všetky vaše podmorské dobrodružstvá. Zobrazujú tiež údaje o potápaní v reálnom čase vrátane rýchlosti, hĺbky a trvania ponorov. Sú vybavené vzduchotesnými bezpečnostnými nastaveniami, ako napríklad automatickými pripomienkami, ak zostúpite príliš hlboko, alebo ak zostupujete príliš dlho. Tréningový režim Apnea zaznamenáva vašu srdcovú frekvenciu, trvanie zadržania dychu a čas začiatku kontrakcie bránice, aby vám pomohol predľžiť čas, na ktorý dokážete zadržať dych. S nimi budete lepšie pripravení na pokročilé výzvy!
 • Kráľovná švihu
  Obľubujete golf? Hodinky zaznamenávajú profesionálne údaje švihu, ako je rýchlosť, tempo, čas spätného švihu a zostupu/poklesu. Režim Driving range sleduje váš švih do posledného detailu a poskytuje vám praktické ukážky a tipy, ako posunúť vašu golfovú hru na novú úroveň.
 • Vyše 100 cvičebných režimov
  S viac ako 100 cvičeniami, z ktorých si môžete vybrať – beh, cyklistika, horolezectvo, halové plávanie, lyžovanie a ďalšie – môžete vyraziť na cestu alebo trať jednoduchým ťuknutím na obrazovku! Bežecké metriky založené na údajoch vrátane indexu bežeckých schopností, tréningového tlaku a tréningovej záťaže a tipy vám pomôžu maximalizovať výkon bez preťaženia vášho tela a zdieľané bežecké trasy ukážu vašu zdatnosť naplno!
 • Viac zábavných funkcií
  Aktivujte fotoaparát na svojom telefóne pomocou funkcie diaľkovej spúšte a zachyťte nezabudnuteľné momenty niekoľkými jednoduchými ťuknutiami na hodinkách. Vďaka množstvu aplikácií tretích strán dostupných na stiahnutie prostredníctvom Watch AppGallery je všetko, čo potrebujete, prístupné jediným pohybom zápästia. Prijímajte hovory Bluetooth priamo na hodinkách. Prijímajte a odmietajte prichádzajúce hovory, odosielajte vlastné rýchle odpovede a prezerajte si zoznamy hovorov, aby ste si uľahčili život.
 • Počúvajte za jazdy
  Hodinky dokážu synchronizovať zoznamy skladieb z vášho telefónu a počas tréningu môžu samostatne prehrávať vaše obľúbené melódie. Nasaďte si teda Bluetooth slúchadlá a pohybujte sa bez toho, aby vás niečo zaťažovalo.
 • Kompatibilita
  Hodinky sa bez problémov spárujú s inteligentnými zariadeniami. Od zariadení Huawei až po telefóny so systémom iOS a Android budú HUAWEI WATCH GT 3 Pro fungovať ruka v ruke z pohodlia vášho zápästia.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.32"
Rozlíšenie: 466 x 466px @ 356ppi
Technológia: AMOLED
Ochrana: IP68
Telo
Rozmery tela: 42.9 mm x 42.9 mm x 10.5 mm
Hmotnosť tela: 50 g
Materiál tela: Nanokryštalická keramika, nehrdzavejúca oceľ + Zafírová šošovka na meranie srdcového tepu
Remienok: Biely kožený remienok
Šírka remienka: neuvedená
Dĺžka remienka: 130 - 190 mm
Dáta
Bluetooth: áno
GPS: áno
NFC: áno
Ďalšie senzory: akcelerometer
gyroskop
geomagnetický senzor
optický snímač tepu
teplotný senzor
barometer
Batéria
Výdrž: 7 dní priemerného využívania
4 dni intenzívneho využívania
Kapacita: neuvedená
Bezdrôtové nabíjanie: áno
Napájanie: 5 V/ 2 A
Ostatné
Mikrofón: áno
Reproduktor: áno
Zvýšená odolnosť: 5 ATM
Prevádzková teplota: -20 °C až +40 °C
vlhkosť 5% - 95% (bez kondenzácie)
Kompatibilita: HarmonyOS 2 a vyšší
Android 6.0 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší

Obsah predajného balenia:

 • hodinky
 • nabíjací dok vrátane nabíjacieho kábla
 • skrutkovač k remienku
 • dokumentácia

Produktové video

Recenzia na Huawei Watch GT3 Pro 43 mm, white

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky