Huawei Watch GT3 Pro 46mm, black - vystavený kus

Nové
Cena s DPH
199
Cena bez DPH: 165,83
Kód produktu: 445218

POPIS: Huawei Watch GT3 Pro 46mm, black - vystavený kus

Zariadenie bolo vystavené na predajni, platí naň skrátená záruka 12 mesiacov a v prípade, že vám nebude vyhovovať môžete ho vrámci zákonnej lehoty vrátiť.
Huawei Watch GT3 majú elegantný 42mm ciferník, ktorý je skutočným majstrovským dielom. Zachytí svetlo na 3D zakrivenom skle a dodá mu jemnú žiaru pripomínajúcu vodnú hladinu. Prakticky prilne k ruke vďaka zjednodušenému dizajnu tela s vysoko lesklou povrchovou úpravou, na čom majú podiel aj rafinované remienky pre moderný a sofistikovaný vzhľad.

Prečo kúpiť Huawei Watch GT3?

 • Na čokoľvek si spomeniete
  Získajte vzhľad, ktorý zodpovedá vášmu štýlu. Vyberajte z motívov vesmíru, športu, minimalistického dizajnu alebo z ďalších tisícov ciferníkov a majte ich aj s nastavením Always On Display. Mixujte a skúšajte bohatú paletu remienkov Viton, ktoré sú šetrné k pokožke. Štýlové remienky z teľacej kože, alebo tiež elegantné remienky Milanese, vďaka ktorým vyniknete pri každej príležitosti.
 • Otočná korunka na približovanie
  Jednoducho otočte "otočnou korunkou" pre priblíženie a oddialenie aplikácií na ciferníku a rýchly prístup k cieľovej funkcii. S vysokou obnovovacou frekvenciou môžete navyše jednoducho nastaviť hlasitosť a čas budíku, aj s mokrými rukami.
 • Presný monitoring srdečnej aktivity
  Novo vylepšený modul srdečného tepu obsahuje osem fotodiód v kruhovom v kruhovom usporiadaní a dve sady svetelných zdrojov v kombinácii so zakrivenou sklenenou šošovkou pre pohodlné nosenie a zníženie vonkajšieho rušenia svetla. Algoritmus AI bol vylepšený tak, aby účinnejšie filtroval hlučné signály, čo umožňuje presné monitorovanie srdečnej frekvencie aj pri namáhavom cvičení a zlepšuje presnosť zdravotných údajov, ako je obsah kyslíka v krvi.
 • Dvojpásmový a päťsystémový GNSS
  Hodinky podporujúce satelitné systémy GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Ponúkajú výkonnejší systém proti rušeniu signálu, ktorý účinne zlepšuje silu a stabilitu signálu určovania polohy vonku. Vaše cvičenie možno presne zaznamenať a každá kvapka potu sa počíta. Dvojpásmové signály L1 a L5 poskytujú vyššiu odolnosť signálu a umožňujú presné umiestnenie.
 • Dlhá výdrž batérie a bezdrôtové nabíjanie
  Smart hodinky GT3 podporujú bezdrôtové nabíjanie, takže môžete použiť svoj telefón k spätnému nabíjaniu, keď zabudnete nabíjačku a rozlúčiť sa s obavou, že sa vám vybíja. Na plné nabitie vydrží GT3 42mm až 7 dní, takže ste pripravení sledovať každý váš tréning a nevynechať žiadnu kontrolu stravu zdravia.
 • Čakajte nečakané
  Hodinky každý deň ukazujú čas východu a západu slnka, podporujú zobrazenie rôznych fáz mesiaca a informujú o zmenách prílivu a obdivu v reálnom čase. Vstavaný barometer monitoruje aktuálny tlak vzduchu a upozorní vás v prípade zmien pred nástupom extrémnych poveternostných podmienok a pridá ďalšie ochranné zariadenie pre vaše vonkajšie dobrodružstvo.
 • Váš osobný AI coach na behanie
  GT3 dokážu posúdiť vaše športové schopnosti na základe vašich historických bežeckých dát a poskytnú vedecký a profesionálny bežecký plán pre každodenný beh či prípravu na závod, nech ste začiatočník alebo pokročilý bežec. Nehom tréningového cyklu možno tréningový program automaticky a pravidelne upravovať na základe skutočného priebehu kurzu a spätnej väzby dát, čo vám pomôže zlepšiť efektivitu tréningu a jednoducho dosiahnuť bežeckých cieľov.
 • Trénujte a staňte sa profíkom
  Na základe monitorovacích indikátorov ako je tempo, srdečná frekvencia a bežecká vzdialenosť hodinky inteligentne vyhodnocujú bežecký index, tréningovú záťaž, úroveň regenerácie a poskytujú vám tak profesionálne rady pre zlepšenie, aby ste lepšie plánovali intenzitu tréningu a čas na zlepšenie jeho kvality.
 • Navigácia pre cestu späť
  Vďaka presnej offline nevigácii ponúkajú funkciu trasa späť, ktorá vás dovedie späť, keď zídete z trasy. Rovnako ako skúsený sprievodca vám pri prieskume nových destinácií dáva hlasové návrhy na odhadovaný čas príchodu, zostávajúcu vzdialenosť a doporučené trasy. Keď je tréning dokončený, automaticky uloží trasu tréningu v aplikácii Huawei Zdravie, takže ju môžete zdieľať a pozvať priateľov, aby sa pripojili.
 • Zahrajte si svoje obľúbené
  Podporujte viac než 100 športových režimov ako sú napríklad beh, jazda na bicykli, turistika, plávanie, skákanie cez švihadlo či lyžovanie. Nech sa už ponoríte do bazénu, alebo len cedíte pot na ihrisku, môžete si cvičenie naplno užiť. Hodinky možno tiež použiť k prehrávaniu hudby, takže môžete svoj tréning zladiť s hudbou a zbaviť cvičenie monotónnosti.
 • Nastavte kritériá a pustite sa do toho
  Pri cvičení možno hodinky prepojiť s rôznymi športovými potrebami a aplikáciami. Tepovú frekvenciu a ďalšie dáta z hodiniek možno synchronizovať s vybavením ako sú bežecké pásy, eliptické trenažéry, veslovacie trenažéry a iné. Dáta možno synchronizovať s aplikáciami tretích strán cez aplikáciu HUAWEI Zdravie, ktorá vám pomôže vyhodnotiť a upravovať cvičenie v reálnom čase.
 • Celodenný monitoring SpO2
  Saturácia krvi s kyslíkom je jednou z dôležitých životných funkcií, ktoré môžu odrážať prísun kyslíku do tela. GT3 automaticky poskytuje 24 hodinovú detekciu úrovne SpO2 bez ohľadu na to, či pracujete, cvičíte, alebo spíte, čo starostlivo chráni vaše zdravie po celý deň.
 • Lepšie návyky, lepšia kondícia
  Je čas vstávať, piť vodu a cvičiť - hodinky vám určia denné ciele a ponúknu premyslené pripomienky, ktoré pomôžu rozvíjať zdravé návyky. Vytvorte si konzistentný plán spánku a začnite každý deň skoro a s energiou. Keď sa cítite unavení, postavte sa, prejdite sa, nadýchnite sa čerstvého vzduchu a pokračujte ďalej v plodnom dni, nech za niečo stojí.
 • Všestranná a nepretržitá starostlivosť
  Hodinky môžu sledovaťváš spánok, aby vám pomohli vytvoriť si spánkový režim, sledovať srdečný tep, regulovať dýchanie a uvoľňovať napätie, keď ste v strese. Zaznamenávajú tiež ženský menštruačný cyklus a telesné podmienky, aby sa myseľ uvoľnila, vy ste si mohli odpočinúť a ďalej užívať života.
 • Volajte cez hodinky
  Pripojte GT3 k svojmu chytrému telefónu prostredníctvom Bluetooth. A potom, nech už cvičíte vonku, robíte domáce práce, alebo varíte, užite si pohodlné prijímanie a odmietanie hovorov na hodinkách.
 • Pomocná ruka
  Prevezmite kontrolu nad svojím zápästím. Prejdením prstom doprava získate prístup k HUAWEI Assistant - TODAY pre rýchly prístup k počasiu a ďalším. Môžete si tiež užiť viac pohodlia s ďalšími funkciami, ako sú športové režimy, vyhľadávanie a alarm.
 • Objavte viac funkcií
  HUAWEI AppGallery pre Watch prináša mnoho aplikácií k stiahnutiu a ďalšie zaujímavosti, ktoré môžete preskúmať.

Technická špecifikácia

Displej
Veľkosť: 1.32"
Rozlíšenie: 466 x 466px @ 356ppi
Technológia: AMOLED
Ochrana: neuvedené
Telo
Rozmery tela: 42,3 x 42,3 x 10 mm
Hmotnosť tela: 35 g
Materiál tela: nehrdzavejúca oceľ + Zafírová šošovka na meranie srdcového tepu
Zadný kryt: plast
Šírka remienka: 20 mm
Dĺžka remienka: 130 - 190 mm
Materiál remienku: kov
Pamäť
Vnútorná pamäť: 4 GB
Dáta
Bluetooth: 5.2, BLE, BR, EDR
GPS: áno, s dual-band A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS
NFC: nie
Ďalšie senzory: akcelerometer
gyroskop
geomagnetický senzor
optický snímač tepu
teplotný senzor
barometer
Batéria
Výdrž: 7 dní priemerného využívania
4 dni intenzívneho využívania
Kapacita: 292 mAh
Bezdrôtové nabíjanie: áno
Ostatné
Mikrofón: áno
Reproduktor: áno
Zvýšená odolnosť: 5ATM
Kompatibilita: HarmonyOS 2 a vyšší
Android 6.0 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší

Obsah predajného balenia:

 • hodinky
 • nabíjací dok
 • dokumentácia

Produktové video

Recenzia na Huawei Watch GT3 Pro 46mm, black - vystavený kus

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
Recenziu môže zadať len zákazník, ktorý si u nás tento produkt zakúpil.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky