LAMAX Base2

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
CENA S DPH
27,99
Kód produktu: 468222

POPIS: LAMAX Base2

Maximum hudby po celý deň a ešte dlhšie

Bezdrôtové slúchadlá LAMAX Base2 sú v porovnaní so svojim predchodcom poriadne nabité vylepšeniami. Najnovší Bluetooth 5.3 zabezpečí stabilné a rýchle párovanie a vylepšením prešiel aj dizajn, ktorý pôsobí prémiovejšie a univerzálnejšie. Výdrž batérie ponúkajú až 48 hodín a vďaka pohodlnému a ľahkému dizajnu ich tak môžete využívať celé hodiny. Vezmite si svoju hudbu so sebou všade.

base2

O produkte

  • Vybavené technológiou LAMAX BeatBass, ktorá vylepšuje basové linky, LAMAX Base2 uspokoja svojim zvukom fanúšikov k-popu, hiphopu aj metalu. Vychutnajte si čisté výšky, vyvážené stredy aj hlboké basy vašich obľúbených skladieb.

  • Najnovšia verzia Bluetooth 5.3 zabezpečí prenos bez prerušení a oneskorení. Spoľahnúť sa tiež môžete na rýchle automatické párovanie, takže slúchadlá sú okamžite pripravené na použitie.

  • Vychutnajte si svoje obľúbené skladby po celý deň, aj dva. Slúchadlá ponúkajú výdrž batérie až 48 hodín na jedno nabitie, takže s vami zvládnu pri bežnom používaní až niekoľko dní bez potreby nabíjania. Sú preto ideálne na cesty a výlety. V prípade vybitia ich opäť ľahko nabijete cez univerzálne USB-C alebo môžete využiť pribalený audio kábel.

  • Započúvajte sa do svojich obľúbených beatov a zabudnite, že máte slúchadlá vôbec na hlave. Váha iba 220 g, mäkké náušníky a hlavový most spolu s konštrukciou okolo uší zabezpečia pohodlie na celý deň.

  • Mobil pokojne nechajte na stole - hardwareové ovládanie tlačidlami vám umožní poľahky ovládať prehrávanie aj hovory. Samozrejmosťou je zabudovaný mikrofón, ktorý zabezpečí kvalitný prenos vášho hlasu pri telefonovaní.

base2

Technická špecifikácia
Typ slúchadiel: Over-ear
Veľkosť meniča: 40 mm dynamický menič
Frekvenčná odozva: 20 Hz - 20 kHz
Citlivosť: 105 dB
Impedancia: 32 Ohm
Verzia Bluetooth: 5.3
Bluetooth kodeky: AAC, SBC
Funkcie: LAMAX BeatBass
Podpora hlasových asistentov
Tlačidlové ovládanie
Kapacita batérie: 500 mAh
Čas dobíjania batérie: 2,5 hodiny
Čas prehrávania hudby: 48 hodín
Rozmery: 195 x 175 x 80 mm
Hmotnosť: 220 g

Obsah predajného balenia:

  • Slúchadlá LAMAX Base2
  • USB-C nabíjací kábel
  • Audio kábel 3,5 mm jack
  • Užívateľská príručka

Recenzia na LAMAX Base2

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky