Lamax Dots3 Play

Nové
CENA S DPH
31,99
Kód produktu: 466739

POPIS: Lamax Dots3 Play

Do mesta, fitka aj na večernú zábavu

LAMAX Dots3 Play sú novou verziou obľúbeného modelu, ktorá prináša množstvo vylepšení oproti svojim predchodcom a konkuruje tak aj oveľa drahším modelom. Najnovšia verzia Bluetooth 5.3 sa postará o rýchle párovanie a bezchybný prenos až na 8 hodín počúvania na jedno nabitie. Zobrať ich môžete kamkoľvek - ich dizajn a stupeň krytia IPX5 umožňuje bezpečné použitie pri športe či aktivitách vonku; herný režim, ktorý znižuje latenciu je ako stvorený pre herné či filmové večery. Vďaka kompaktným rozmerom puzdra ich navyše ľahko prenesiete aj vo vrecku alebo v kabelke.

dots3play

O produkte

  • Vybavené technológiou LAMAX BeatBass, LAMAX Dots3 Play uspokoja svojim zvukom fanúšikov k-popu, hiphopu aj metalu. Vychutnajte si čisté výšky, stredy aj hlboké basy vašich obľúbených skladieb.

  • Najnovšia verzia Bluetooth 5.3 zabezpečí prenos bez prerušení a oneskorení. Pre zníženie latencie na úplné minimum môžete využiť herný mód, ideálny nielen pre hry, ale aj pre sledovanie filmov či videí.

  • Zvuk oznamujúci vybitie batérie je jedna z najotravnejších vecí. S LAMAX Dots3 ho však nebudete počuť tak často - slúchadlá ponúkajú skvelú výdrž až 8 hodín na jedno nabitie. Puzdro naviac dokáže dobiť slúchadlá viac ako 3x, čiže dohromady vydržíte bez nabíjačky až 38 hodín. A keď príde čas puzdro dobiť, je to jednoduché a rýchle - vďaka univerzálnemu USB-C máte batériu na 100 % už za hodinu a pol.

  • Zoberte ich kamkoľvek - puzdro má kompaktné rozmery, vďaka ktorým sa ľahko zmestí aj do vrecka či kabelky. Pot či dážď taktiež nie sú problém, slúchadlá majú stupeň krytia IPX5.

  • Mobil pokojne nechajte na stole - dotykové ovládanie gestami vám umožní poľahky ovládať prehrávanie aj hovory. Samozrejmosťou je zabudovaný mikrofón, ktorý zabezpečí kvalitný prenos vášho hlasu pri telefonovaní aj hrách.

dots3play

Technická špecifikácia
Typ slúchadiel: True wireless
Veľkosť meniča: 8 mm dynamický menič
Frekvenčná odozva: 20 Hz - 20 kHz
Verzia Bluetooth: 5.3
Bluetooth kodeky: AAC, SBC
Funkcie: LAMAX BeatBass
Podpora hlasových asistentov
Dotykové ovládanie
Používanie iba jedného slúchadla
Kapacita batérie: slúchadlá - 38 mAh
puzdro - 300 mAh
Čas dobíjania batérie: 1,5 hodiny
Čas prehrávania hudby: 8 hodín (slúchadlá pri 50 % hlasitosti), celkove až 38 hodín
Rozmery puzdra: 68 x 29 x 32 mm
Hmotnosť: slúchadlá - 2x 3 g
puzdro - 28 g

Obsah predajného balenia:

  • Slúchadlá LAMAX Dots3 Play
  • Nabíjacie puzdro
  • USB-C nabíjací kábel
  • 3 veľkosti ušných štupľov
  • Užívateľská príručka

Recenzia na Lamax Dots3 Play

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky