LAMAX X9.1 - 4K pri 30 fps, akčná kamera

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
Cena s DPH
199 €
149.99
Cena bez DPH: 124.99
Kód produktu: 390227

POPIS: LAMAX X9.1 - 4K pri 30 fps, akčná kamera

Zábava v každom pixeli

Ukáž svetu svoj životný štýl v 4K. Nezáleží na tom, či s akčnými videami ešte len začínaš, alebo máš populárny online kanál. S LAMAX X9.1 získaš naraz všetko, čo pre natáčanie potrebuješ, vrátane tony užitočného príslušenstva. Svojej kreativite dáš tvár vďaka super slowmotion režimu aj pôsobivým timelapse shotom. A voda? Stačí kameru hodiť do puzdra a hneď vydrží potápanie až do 40 metrov. Všetok materiál z kamery potom pretiahneš na pár klikov cez Wi-Fi do appky LAMAX Hi Cam.

Prečo kúpiť LAMAX X9.1

 • 4K pri 30 snímkach - Uži si maximum detailov pri maximálnej plynulosti. S 30 fps bude tvoje video vyzerať špičkovo, nie ako slideshow.
 • Full HD na 60 fps - Ešte vyššia snímkovacia rýchlosť? Žiadny problém. Vo Full HD môžeš tvoriť až 2× spomalené slowmotion video. HD ponúkne dokonca 120 fps a až štvornásobné spomalenie.
 • Náramkový ovládač - Nasaď na ruku a vyraz. Diaľkové ovládanie v podobe náramku zvládne dôležité povely a uľahčí ti život.
 • Moderný kodek H.265 - Pomôže ušetriť miesto na karte pri zachovaní maximálnej kvality videa.
 • Kompletné príslušenstvo - Držiaky, úchyty, puzdrá a veľa ďalšieho vybavenia, s ktorým budú akčné zábery hračkou.
 • Parádna slowmotion - Vo Full HD môžeš nahrať až dvakrát spomalené slowmotion video. Vďaka vysokej snímkovacej frekvencii bude stále dokonale plynulé. V HD rozlíšení sa dá potom spomaliť až 4×.
 • Maximálna odolnosť - Outdoorová kamera musí niečo vydržať. Tá naša zvládne každé dobrodružstvo. V puzdre ju môžeš vziať až 40 metrov pod vodu.
 • Skvelé fotky - Zachyť každý okamih do posledného detailu. S rozlíšením 12 MPx získaš dokonale ostré fotky.
 • HDR - Ostrý prechod medzi svetlom a tieňom? Vďaka technológii High Dynamic Range (HDR) žiadny problém. Kamera automaticky vyfotí niekoľko fotografií za sebou s rôzne nastavenou expozíciou a následne ich spojí do jedného.
 • Kvalitný záznam zvuku vo vodotesnom puzdre - Vďaka kvalitnému mikrofónu a nanovo riešenému puzdru, vyhotovuje X9.1 jasný a hlasný záznam bez ohľadu na to, či je umiestnený nechránený alebo práve vo vodeodolnom kryte.
 • WiFi pripojenie a ovládanie pomocou smartfónu - X9.1 je vybavená integrovaným WiFi modulom, ktorý umožňuje prepojenie s ľubovoľným mobilným telefónom či tabletom vybaveným operačným systémom iOS alebo Android. Pomocou aplikácie LAMAX Hi Cam je možné telefón nielen na diaľku nastavovať a ovládať pomocou živého náhľadu, ale tiež sťahovať získané záznamy priamo do pamäte mobilného telefónu pre okamžité zdieľanie s Vašimi priateľmi.
 • Timelapse video - Chcete sa pochváliť priateľom spektakulárnym časozberným videom bez nutnosti spájania fotografií vytvorených časozberne? Žiadny problém. X9.1 vie spracovať časozberné video priamo v kamere. Nastavenie tiež umožňuje zvolenie vhodného intervalu medzi obstaraním jednotlivých snímok.
 • Sériové foto - Stlačením spúšte kamery nasnímate v závislosti od nastavenia až 15 obrázkov počas krátkeho časového úseku.
 • Manuálne nastavenie - Profesionál vie, že občas je potreba automatickému nastaveniu obrazu trochu pomôcť. Počas snímania v nevhodnom osvetlení je možné manuálne nastavovať expozíciu, ISO, ostrosť záznamu, vyváženie bielej a tiež najrôznejšie farebné filtre.
 • Slovenské menu - Okrem slovenského manuálu je aj menu kamery kompletne v slovenčine.

Technická špecifikácia

LCD 2 "
Vodotesnosť až 40m
Jazyky menu Čeština, Slovenčina, Poľština, Angličtina, Nemčina, Maďarčina, Litovčina
Rozlíšenie videa 4K (3840x2160) pri 30 fps, 2,7km (2704x1520) pri 30 fps, 1440p (1920x1440) pri 60 fps, 1080p (1920x1080) pri 60 fps, 720p (1280x720) pri 120 fps
Formát videa MP4, H.264, H.265
Formát fotografií JPG
Rozlíšenie fotografií 12 Mpx / 8 Mpx / 5 Mpx, 3 Mpx
Režimy snímania fotografií Jednotlivo / Sériové foto / Samospúšť
Frekvencia siete 50 Hz / 60 Hz
Konektivita WiFi, Micro USB 2.0, HDMI
Úložisko Micro SDHC až 32 GB, Micro SDXC až 64 GB
Kapacita batérie 1050 mAh
Výdrž batérie 90 min (Full HD záznam)
Doba nabíjania 110 min
Komatibilní operačné systémy Windows XP / Vista / 7/8/10, MacOS
Rozmery kamery 60 x 44 x 33 mm
Hmotnosť 72 g

Obsah predajného balenia:

Akčná kamera LAMAX X9.1
Vodotesné puzdro
Diaľkové ovládanie
Držiak na rúrku
Rám na použitie bez vodotesného puzdra
J mount
Fast plug-in
Samolepiaci držiak rovný
Samolepiaci držiak zakrivený
3-axis connector (3 časti)
Adaptér na statív
Stativová redukcia
Náhradné 3M podložky
USB kábel
Li-ion batéria
Náhradné dvierka
Utierka z mikrovlákna
Používateľská príručka
Ochranný látkový obal

Recenzia na LAMAX X9.1 - 4K pri 30 fps, akčná kamera

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky