Motorola MA1 Bezdrôtový Adaptér pre Android Auto

Nové
Cena s DPH
89
Cena bez DPH: 74,17
Kód produktu: 469917

POPIS: Motorola MA1 Bezdrôtový Adaptér pre Android Auto


Prvý a jediný bezdrôtový adaptér Android Auto na svete využívajúci technológiu premostenia licencovanú spoločnosťou Google, ktorá umožňuje bezdrôtové pripojenie Android Auto v osobných alebo nákladných autách s káblovým systémom Android Auto inštalovaným vo výrobe. MA1 poskytuje bezdrôtové pripojenie k existujúcemu Android Auto vášho auta, vďaka čomu je ešte jednoduchšie dostať všetky vaše obľúbené aplikácie na displej vášho auta.

O produkte

 • Jedinečné riešenie prenosu médií.
  Motorola MA1 je malý USB adaptér, ktorý sa pripája do USB portu vozidla. S telefónom komunikuje cez Bluetooth, čiže pokiaľ vaše auto nepodporuje bezdrôtový prenos AA, tak vďaka tejto malej krabičke už viac nebudete potrebovať prepojovací kábel medzi jednotkou vozidla a smartfónom.

 • Podobných riešení nie je na trhu veľa.
  Adaptér ihneď po pripojení umožňuje využívať všetky dostupné funkcie systému Android Auto vrátane Google Máp, Spotify a ďalších aplikácií. Bezdrôtový adaptér v každom prípade dokáže aj v staršom vozidle vytvoriť medzi Android telefónom a jednotkou vozidla bezdrôtové pripojenie.

 • Bezproblémové spojenie.
  Motorola MA1 eliminuje potrebu pripájať telefón k informačno-zábavnému systému vášho auta vždy, keď nastúpite do vozidla. To umožňuje jednoduchší prístup k vašim obľúbeným navigačným, mediálnym a aplikáciám na odosielanie správ.

 • Postačí Android 11 a vyšší
  K správnemu fungovaniu je potrebné, aby smartfón používateľa využíval minimálne Android 11 a mal aktívne dátové pripojenie.

 • Jednoduché nastavenie.
  Stačí zapojiť adaptér MA1 do existujúceho USB portu vášho auta s podporou Android Auto a spárovať telefón s adaptérom MA1 pomocou Bluetooth a môžete si užívať bezdrôtové Android Auto.

Obsah balenia:

 • Bezdrôtový adaptér MA1
 • Gélová podložka na uchytenie adaptéra
 • Dokumentácia

Trailer

Recenzia na Motorola MA1 Bezdrôtový Adaptér pre Android Auto

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
Recenziu môže zadať len zákazník, ktorý si u nás tento produkt zakúpil.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky