Nabíjačka bezdrôtová BestCharger pre Váš smartfón, Black

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
Nové
CENA S DPH
19.99 €
12.99
Kód produktu: 259285

POPIS: Nabíjačka bezdrôtová BestCharger pre Váš smartfón, Black

Prichádza revolučné a cenovo dostupne riešenie pre tých z Vás, ktorých nebaví neustále hľadať nabíjačku a strkať ju do telefónu !

Vďaka nabíjaciemu modulu, ktorý jednoducho pripojíte k svojmu telefónu pomocou Micro USB konektora, môžete telefón nabíjať bezdrôtovo a veľmi jednoducho. Ultratenký nabíjací modul môžete skryt pod zadný kryt alebo pod púzdro telefónu, potom už len stačí telefón položiť na nabíjaciu podložku a automaticky sa začne nabíjať.

Ultratenký nabíjací modul nie je súčasťou balenia, nájdete ho v ponuke tu: Ultratenký nabíjací modul BestCharger

Prečo kúpiť bezdrôtovú nabíjačku BestCharger ?

  • Nabíjanie nikdy nebolo jednoduchšie, Váš smartfón stačí položiť na nabíjaciu podložku a nabíjanie začína.
  • Ide o univerzálne riešenie, bezdrotovú podložku pripojíte k vášmu PC alebo nabíjačke s microUSB konektorom a je ihneď pripravená.
  • Bezdrôtové nabíjanie je rýchle a praktické, telefón mate ihneď "po ruke".
  • Revolučné a cenovo dostupne riešenie.
  • K bezdrôtovej nabíjačke potrebujete nabíjací modul: Ultratenký nabíjací modul BestCharger

Pozrite si ilustračné video a presvedčte sa aké je to jednoduché a praktické riešenie

Obsah predajného balenia:

  • nabíjacia podložka
  • microUSB kábel

Recenzia na Nabíjačka bezdrôtová BestCharger pre Váš smartfón, Black

Zobrazujem 1 do 1 (z 1 recenzií)
počet stránok:   1  
od Peter Na?o 4 z 5tich hviezdičiek! 16.10.2018
Tak ju mám otestovanú. Kúpil som univerzálny prijímač do microUSB, po totálnom rozobratí sa mi ho podarilo vtesnať úspešne do Samsung Galaxy S3mini !!! Ale fakt že na milimeter...s ním toto tu funguje na 100%, telefon spoľahlivo nabije tak rýchlo ako nabíjačka 1A (k tomuto QI mám 2A nabíjačku pripojenú...) a po každom položení mobilu okamžite začne nabíjať ! Problém nastal akurát keď som doniesol domov originál QI modul pre Samsung Galaxy Note 4, ktorý sa napája priamo na kontakty na mobile pod krytom, takže ostane usb voľné (napríklad na rýchly prenos dát do PC...) - s týmto mi už nejde moc dobre, musel som v strede nabíjačky (vysielača QI) vyrezať otvor, a celú "špirálu" vypodložiť aby bolo vyššie a tým šiel "prúd" do mobilu...neviem prečo to robia tú vrchnú časť kam sa pokladá mobil takú hrubú keď vedia že ide o každú desatinu milimetra !!! Teraz to už funguje s obomi mobilmi tak ako má.A ešte aj funguje bezproblémovo s QI nabíjacou redukciou univerzálnou do microUSB, to je taká čo vypadá ako klúčenka pevná, používa sa napríklad v kaviarňach kde majú na pultoch QI nabíjacie miesta... Jediné čo by som prijal keby mala 2A táto podložka nabíjacia...lebo cca 4 hodiny je dosť dlho pre Note4...
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 recenzií)
počet stránok:   1  
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky