Niceboy Raze 2 Ego prenosný reproduktor

Nové
CENA S DPH
39,99 €
33
Kód produktu: 397143

POPIS: Niceboy Raze 2 Ego prenosný reproduktor

.
Bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 2 Ego, Black

Vychutnajte si hudbu v novom rozmere!

Niceboy RAZE 2 Ego prichádza ako nová vylepšená verzia veľmi obľúbeného Bluetooth reproduktora Niceboy RAZE. Pri zachovaní rovnakého výkonu 12 W ako u svojho predchodcu prináša ďaleko kvalitnejší zvuk, ktorý vám doslova vyrazí dych.

Prečo kúpiť Niceboy RAZE 2 Ego

  • Univerzálny Bluetooth reproduktor s vylepšeným kryštálovo čistým zvukom . Silný zvuk zaisťujú reproduktory s celkovým výkonom 12 W pre maximálny zážitok z hudby. Za použitia kvalitných technológií vás vtiahne do sveta hudby.
  • O bezdrôtový prenos sa stará Bluetooth 5.0 so zvýšenou rýchlosťou prenosu podľa štandardu EDR, ktorý je zároveň šetrnejší k spotrebe energie. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť až na 11 hodín výdrže batérie na jedno nabitie. Svoju obľúbenú hudbu vo vysokej kvalite si tak môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Prestal vás baviť playlist v mobile? Niceboy RAZE 2 ego ponúka pokročilý mód FM rádia s automatickým ladením staníc. Reproduktor naladí všetky dostupné stanice, medzi ktorými potom môžete ľahko prepínať. Rozhlasové stanice sa uloží do pamäte bez nutnosti ladenie v budúcnosti.
  • Pre zaistenie najvyššej stability prenášaného zvuku a ničím nerušeného počúvanie bol reproduktor vybavený technológiou Bluetooth v najmodernejšej verzii 5.0. Pomocou Bluetooth pohodlne prepojíte RAZE 2 Ego s vaším smartfónom, tabletom alebo počítačom, a to až do vzdialenosť 10 metrov.
  • Okrem podpory bezdrôtového pripojenia pomôcť Bluetooth a AUX audio výstupu ponúka reproduktor tiež slot pre microSD karty a možnosť pripojenia USB Flash disku. Do príslušného módu sa reproduktor prepne automaticky bez nutnosti nastavovania. Ľahšie to už nejde!

Technická špecifikácia

Model: Niceboy RAZE 2 ego
Verzia Bluetooth: 5.0 + EDR
Podporované Bluetooth profily: HFP, A2DP, AVCTP
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Frekvencia: 150 Hz - 20 kHz
Citlivosť: ?86 dB
Reproduktor: vonkajší priemer 50 mm
Výkon: 12 W (2 x 6W)
Batéria: 1200 mAh
Výdrž: až 11 hodín (pri 50% hlasitosti)
Doba nabíjania: 2-3 hodiny
Nabíjacie napätie / prúd: 5V / 1A
Rozmery: 198 x 78 x 78 mm
Hmotnosť: 503 g

Obsah predajného balenia:

Bluetooth (bezdrôtový) reproduktor Niceboy RAZE 2 ego
Viacjazyčný návod na obsluhu
Nabíjací USB kábel
Audio kábel AUX (3,5 mm)
textilné pútko

Recenzia na Niceboy Raze 2 Ego prenosný reproduktor

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky