Upozornenie: V rámci uvoľňovania proti-epidemických opatrení už máme pre vás otvorené všetky predajne, okrem BB Point a Eperia Prešov.

NiceBoy X-Fit ACTIVE- fitness náramok, Black

Nové
CENA S DPH
39.99 €
29.99
Kód produktu: 400545

POPIS: NiceBoy X-Fit ACTIVE- fitness náramok, Black

Zamerajte sa na zdravý životný štýl. S Niceboy X-fit ACTIVE to zvládnete !

Náramok Niceboy X-fit ACTIVE je ideálny doplnok pre Váš aktívny životný štýl. Svoje bežné denné aktivity i športové výkony môžete sledovať na veľkom farebnom OLED displeji. Náramok je navyše plne vodotesný a prachuvzdorný (IP67) s výdržou batérie až na 7 dní. Všetky svoje aktivity môžete ľahko vyhodnotiť v prehľadnej aplikácii na svojom smartfóne.

Prečo kúpiť NiceBoy X-Fit ACTIVE

  • je vybavený inovatívnym sledovaním tepu a krvného tlaku pre ten najlepší prehľad o vašich životných funkciách. V kombinácii s krokomerom, meraním kalórií a prejdenej vzdialeností máte všetky dáta o vašom zdraví k dispozícii vo dne i v noci. Vďaka monitorovaniu tepu budete mať srdcovú frekvenciu pod kontrolou a môžete tak zefektívniť svoj tréning.
  • náramok umožňuje výber z niekoľkých športových režimov. Zaznamená nielen aktivitu ako takú, ale aj jej konkrétny typ, aby sa napríklad spálené kalórie počítali presne podľa konkrétneho športu. Náramok tiež vykonáva priame meranie srdcového tepu.
  • samozrejmosťou sú upozornenia z telefónu, monitoring denných aktivít, monitoring spánku, budík (s vibráciami) a potešia aj informácie o aktuálnom počasí
  • vďaka výkonnej batérii a využitiu technológie prenosu Bluetooth v poslednej verzii 5.0 vydrží náramok až 7 dní bežnej prevádzky na jedno nabitie. Dobíjanie náramku je jednoduché vďaka vstavanému USB konektoru, s ktorým máte náramok za chvíľku nabitý, z PC alebo z adaptéra.
  • zásadnou dominantou náramku je prehľadná aplikácia, lokalizovaná do českého jazyka. V aplikácii si môžete prezrieť vaše denne aktivity (kalórie, kroky, vzdialenosť, srdcovú aktivitu či dáta z monitoringu spánku), ale tiež sa do nej ukladajú všetky vaše uskutočnené športové aktivity. Ku každej športovej aktivite potom aplikácia ponúka jej detailnú analýzu.
  • k dispozícii sú presné dáta trasy (ktorú pomocou Google Maps zobrazujete priamo v aplikácii) , rozbor vášho tempa po jednotlivých kilometroch, graf srdcovej aktivity (vrátane tepových zón), prevýšenie a celý rad ďalších ukazovateľov

Technická špecifikácia

Displej: 0,96 "TFT
Batéria: 105 mAh
Výdrž batérie: 5-7 dní
Verzia bluetooth: 5.0
Vzdialenosť prenosu: 10 m
Doba nabíjania: okolo 2,5 hodiny
Vodotesnosť: podľa normy IP67
Rozmery: 250 mm x 20 mm x 12 mm
Hmotnosť: 25 g

Obsah predajného balenia:

Fitness náramok Niceboy X-fit ACTIVE
Návod na obsluhu

Recenzia na NiceBoy X-Fit ACTIVE- fitness náramok, Black

Ešte tu nie sú žiadne produktové recenzie o produkte.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky